Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-12-16 Pokaż dziś

06:10

Proste Lekarstwo

Czas: 120min.

Komedio-dramat z Bellamy Young w roli głównej. Pediatra spędza lato na budowaniu poradni w małym miasteczku, w górach Północnej Karoliny.

Godziny emisji Proste Lekarstwo

08:10

Oswald - Magiczny Pies

Czas: 110min.

W roli głównej Will Spencer. Chłopiec orientuje się, że przygarnięty przez rodzinę pies ma tak naprawdę 600 lat i należał kiedyś do potężnego czarodzieja.

Godziny emisji Oswald - Magiczny Pies

10:00

Jack i magiczna fasola

Czas: 110min.

Jack (Colin Ford) wspina się po łodydze fasoli, by ocalić małą dziewczynkę, zamienioną w harfę.

Godziny emisji Jack i magiczna fasola

11:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 9

Czas: 10min.

Chloë Grace Moretz urodziła się w Atlancie, w amerykańskim stanie Georgia. Na srebrnym ekranie występuje od dziecka — dziś jest już piękną młoda damą i prawdziwą gwiazdą.

Godziny emisji Portrety gwiazd

12:00

Wyścig po złoto

Czas: 125min.

"Dobrzy goście" Wahl i Pleasance, oraz ich arcywróg, Peppard, próbują wydobyć złoto warte 50 milionów dolarów z wraku okrętu, zatopionego w czasie II wojny światowej.

Godziny emisji Wyścig po złoto

14:05

Królowie słońca

Czas: 125min.

Historyczna, epicka opowieść o władcy Majów. Przenosi on pozostałych przy życiu członków swego plemienia na wybrzeże. Konflikty polityczne już wkrótce doprowadzą do okrutnej wojny...

Godziny emisji Królowie słońca

16:10

Indianski wojownik

Czas: 110min.

Kirk Douglas w roli zdobywcy Dzikiego Zachodu - najpierw zakochuje się w piękności z plemienia Siouxów, potem wdaje się w spór między skłóconymi Indianami a miejscowym fortem.

Godziny emisji Indianski wojownik

18:00

W samo południe

Czas: 110min.

Will Kane właśnie kończy pracę szeryfa. W ostatnim jej dniu żeni się - i zamierza się przenieść na farmę. Jego plany pokrzyżują jednak wieści o tym, że morderca Frank Miller zamierza się na nim zemścić.

Godziny emisji W samo południe

19:50

Bezprawie

Czas: 165min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

Godziny emisji Bezprawie

22:35

Złodziej

Czas: 140min.

Michael Mann jest reżyserem tego stylowego, pięknie sfilmowanego thrillera. James Caan zna się na sejfach. Planuje swą ostatnią kradzież - a to ze względu na pewną kobietę (Tuesday Weld).

Godziny emisji Złodziej

00:55

Przesyłka

Czas: 130min.

Zawodowy żołnierz ma przewieźć więźnia z Berlina do Waszyngtonu. Gdy ten ucieka nasz bohater orientuje się, że padł ofiarą spisku...

Godziny emisji Przesyłka

03:05

Wojenne opowieści

Czas: 105min.

Dramat z Jeffem Goldblumem w roli głównej. Dwójka korespondentów wojennych - cynik i idealistka - musi dojść do porozumienia, pracując razem w Uzbekistanie.

Godziny emisji Wojenne opowieści

04:50

Agent wpływu

Czas: 95min.

John Watkins, ambasador Kanady w Moskwie, jest podejrzany o szpiegowanie na rzecz komunistów. Historia oparta na faktach, a w jednej z głównych ról — Christopher Plummer.

Godziny emisji Agent wpływu

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info