Reklama

Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2018-03-20

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium na wielką imprezę

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Gór Skalistych: Dziewięć żyć

Do kliniki trafia pies z połamaną nogą i siedem bardzo nerwowych kurczaków. Zaś na placu budowy robotnicy znajdują małe, nieprzytomne kociątko.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 7

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

08:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psie diwy i koty włamywacze

Tym razem widzowie poznają buldoga, który jest wyjątkowym śpiochem, kota kleptomana oraz parę rozbrykanych świnek, doprowadzających swoich opiekunów do białej gorączki.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

09:00

Dzika Ameryka: Urodzeni do życia w dziczy

Mustangi walczą o miejsce przy wodopoju na pustyniach w Utah. Morskie żółwie składają jaja na plażach Kostaryki. W wodach Pacyfiku wieloryby i ich młode wymykają się drapieżnikom.

Godziny emisji Dzika Ameryka

10:00

Mój przyjaciel Grizzly: W dziczy

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w mojej ręce

Pasożyty zjadają kobiecie gałki oczne. Tajemnicza infekcja całkowicie osłabia piłkarza. Morskie stworzenia atakują kierownika przystani.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Życiodajne rzeki Afryki, odc. 5

Rzeka Sand stanowi dom dla najbardziej zróżnicowanej populacji zwierząt w Afryce. U jej brzegów, pomimo trudów, lwice i lamparcice wydają na świat swoje młode.

Godziny emisji Życiodajne rzeki Afryki

13:00

Dzikość bez cenzury: Pazury, potyczki i chaos

Fotorograf, który podchodzi zbyt blisko do lamparta płaci za to wysoką cenę. Małpa z gatunku czepiaków agresywnie atakuje nastoletnią dziewczynkę.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

14:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Daj psu telefon

Firma telekomunikacyjna zamawia interaktywne akwarium w kształcie gigantycznego telefonu. Czy Wayne i Brett zbudują napiędce zbiornik, który się spodoba?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
18:00

Trwa...  Weterynarz z Antypodów, odc. 8

Dr Chris stara się zdiagnozować tajemniczą chorobę rzadkiego legwana wityjskiego. Lisa próbuje ustalić, co naprawdę dolega owczarkowi niemieckiemu.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

19:00

Schroniskowa rewolucja

Ekipa remontująca przychodzi na pomoc schroniskom, które potrzebują zmian. By zwierzętom żyło się lepiej, zajmą się zarówno planowaniem, wykonaniem jak i pracami wykończeniowymi.

  Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

Reklama
20:00

Inwazja niedźwiedzi polarnych

Oto Churchill w Kanadzie — światowa stolica niedźwiedzi polarnych. Każdej jesieni odwiedzają ją tysiące wygłodniałych zwierząt i setki turystów.

  Godziny emisji Inwazja niedźwiedzi polarnych

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Strażnik kontra dzicz

Strażnicy przyrody chronią zasoby naturalne stanu Maine. Parker przemieszcza baribala a Alan Curtis łączy siły z biologiem aby zaczipować hibernujące niedźwiadki.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Premiera Jak pies z kotem: Trzymaj swojego kota w ryzach!

Eksperci poznają Unique i bojącego się kotów Terence'a, którzy zmagają się żyjąc z rottweilerem Girly i kotem Boo. Czy Zoe i i Jackson zapobiegną trzeciemu rozstaniu tej pary?

  Godziny emisji Jak pies z kotem

23:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

00:00

Obcy wewnątrz nas: Omal nie zabiłam własnego dziecka

Matka myśli, że coś niedobrego dzieje się z oczami jej dziecka. Po zbadaniu chłopca lekarze odkrywają, że coś zjada jego oczy i mózg.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
01:00

Strażnicy przyrody: Strażnik kontra dzicz

Strażnicy przyrody chronią zasoby naturalne stanu Maine. Parker przemieszcza baribala a Alan Curtis łączy siły z biologiem aby zaczipować hibernujące niedźwiadki.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

02:00

Wojny o wieloryby: Otoczeni przez szpiegów

Rozpoczyna się sezon na wieloryby. Ekipa Sea Shepherds organizuje kolejną kampanię. Trzy statki wypływają z trzech różnych portów. Flotyllą dowodzi kapitan Paul Watson.

  Godziny emisji Wojny o wieloryby

02:48

Kłopotliwe zwierzaki: Rozpieszczone pupile

Labrador o imieniu Max ma swoje własne skrzydło domu. Kotka Didga jeździ na plażę na deskorolce. Zaś świnka miniaturowa z upodobaniem grzebie w śmieciach w poszukiwaniu jedzenia.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Trzy nie takie małe świnki

Dla policji dla zwierząt, Miami jest wielką dżunglą, tyle że w mieście. Miesięcznie policjanci otrzymują prawie 2500 wezwań. Towarzyszymy zespołowi podczas codziennej pracy.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:24

Weterynarz z Alaski: Nie zadzieraj z mamą

Dr Dee bada czarnego niedźwiedzia, który obudził się z zimowego snu. Do tego rutynowa kastracja, która przybiera groźny obrót i sprawa schorowanego psa, który szuka dobrego domu.

  Godziny emisji Weterynarz z Alaski

05:12

Mieszkanie na pniu: Olśniewający kemping

Ekipa z New Jersey buduje domek na drzewie dla pary, która uwielbia przebywanie na łonie natury. Będzie tam wiszące łóżko, osłonięta weranda a także pływający pokład z grillem.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info