Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-11-22

06:00

Projekt AKWARIUM: Ryba bez wody

Brett i Wayde przekształcają lodówkę w nowoczesne akwarium z dozownikiem wody. Budują także rekinarium w poczekalni nowojorskiego ortodonty.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 1

Dr Chris próbuje ocalić życie osieroconego, trzydniowego źrebięcia, a dr Lisa stara się pomóc kotu, który połknął półmetrową wstążkę.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Dziki świat Tima, odc. 13

Tim odwiedza rezerwat Trowunna Wildlife Park, gdzie żyją diabły tasmańskie. Po powrocie udaje się na szkolenie z zakresu bezpiecznego obchodzenia się z jadowitymi wężami.

Godziny emisji Dziki świat Tima

08:00

Kot z piekła rodem: Penny nienawidzi Pucka

Starego i łagodnego kocura Pucka brutalnie atakuje nowo przybyła ulubienica o imieniu Penny. W czym tkwi problem? Następnie poznamy przyczynę przedziwnego zachowania innego kota.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Królowa lwów, odc. 6

Andi Rive porzuciła miejski styl życia, aby całkowicie poświęcić się opiece nad stadem lwów oraz podnoszeniu poziomu świadomości na temat zagrożenia wyginięciem tego gatunku.

Godziny emisji Królowa lwów

10:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Najdziksze wyspy: Sri Lanka

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

Godziny emisji Najdziksze wyspy

12:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Długa droga

Tania wyrusza do Kalifornii, aby zabrać psa, który już kiedyś był w schronisku, a jego nowy właściciel zmarł. Poharatany szczeniak okazuje się być psem, którego ktoś szuka.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

13:00

Policja dla zwierząt w Houston: Handel ludźmi

Starszy śledczy zostaje wezwany w sprawie okrutnie poranionego kucyka, nad którym się znęcano. Zwierzę przywiązano do auta i ciągnięto po jezdni.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

14:00

Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista

Pete przyjechał do Luizjany, aby zbudować swój największy do tej pory dom na drzewie. Będzie miał 21-metrowy most i trzy piętra o powierzchni 365 metrów kwadratowych.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Mrzonki

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: W górach Alaski

Bear Grylls mierzy się z oblodzonymi szczytami gór Chugach na Alasce. Co roku miejsce to odwiedza ponad milion ludzi, a około 500 z nich wymaga ratunku.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Piekło w domu

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o kotach: Doński sfinks, kot szkocki, serengeti, minskin, kurylski bobtail, sokoke

Rzadkie i wyjątkowe rasy kotów, takie jak doński sfinks, kot szkocki, serengeti, minskin, kurylski bobtail i sokoke.

Godziny emisji Wszystko o kotach

21:00

Łowca potworów: Dinozaur z Liberii

Gbahali, stworzenie przypominające krokodyla, zabija ludzi w Liberii. Mungo zastanawia się czy ten stwór nie przypomina bardziej dinozaura niż obecnie żyjących gadów.

Godziny emisji Łowca potworów

22:00

Premiera Weterynarz z Gór Skalistych: Cień szansy

Dr Jeff przeprowadza trudną operację usunięcia dużego guza z boku dobermana. Tymczasem dr Baier leczy dziesięcioletnią papugę nimfę, która ma problemy z oddychaniem.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
23:00

Trwa...  Na straży przyrody: Awantura na plaży

Strażnicy zatrzymują człowieka, na którym ciąży kilka nakazów aresztowania, ścigają napastnika, który brał udział w awanturze na plaży, i aresztują kłusownika łowiącego łososie.

Godziny emisji Na straży przyrody

00:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

Zapisz 2017-11-23 00:00:00 2017-11-23 01:00:00 Europe/Warsaw Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie Więcej Baseny z rozmachem pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Baseny+z+rozmachem Animal Planet   Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Łowca potworów: Dinozaur z Liberii

Gbahali, stworzenie przypominające krokodyla, zabija ludzi w Liberii. Mungo zastanawia się czy ten stwór nie przypomina bardziej dinozaura niż obecnie żyjących gadów.

Zapisz 2017-11-23 01:00:00 2017-11-23 02:00:00 Europe/Warsaw Łowca potworów: Dinozaur z Liberii Więcej Łowca potworów pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Łowca+potworów Animal Planet   Godziny emisji Łowca potworów

02:00

Szkoła przetrwania: Fan w dziczy

Bear Grylls zabiera dwójkę kompletnie niedoświadczonych widzów w sam środek kanadyjskiej dziczy. Udowodni im, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach.

Zapisz 2017-11-23 02:00:00 2017-11-23 02:48:00 Europe/Warsaw Szkoła przetrwania: Fan w dziczy Więcej Szkoła przetrwania pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Szkoła+przetrwania Animal Planet   Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dwa oblicza survivalu: W pojedynkę

Dave Canterbury i Cody Lundin gubią się w dzikich rejonach Arizony. Muszą teraz nie tylko odszukać się nawzajem, ale również znaleźć drogę do cywilizacji.

Zapisz 2017-11-23 02:48:00 2017-11-23 03:36:00 Europe/Warsaw Dwa oblicza survivalu: W pojedynkę Więcej Dwa oblicza survivalu pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Dwa+oblicza+survivalu Animal Planet   Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Pomoc bezbronnym

Oficer śledczy, Sage Halford, ratuje dwa pitbulle, które były wykorzystywane do walk psów. Wkrótce udaje się postawić ich właściciela przed sądem. Czy jednak zostanie ukarany?

Zapisz 2017-11-23 03:36:00 2017-11-23 04:24:00 Europe/Warsaw Policja dla zwierząt w Houston: Pomoc bezbronnym Więcej Policja dla zwierząt w Houston pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Policja+dla+zwierząt+w+Houston Animal Planet   Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 11

Chris i jego zespół leczą kolejne zwierzęta z Wysp Cooka — między innymi kota zwanego „Małym", który stracił część nosa, oraz ogromnego, 5-metrowego krokodyla o imieniu Bluey.

Zapisz 2017-11-23 04:24:00 2017-11-23 05:12:00 Europe/Warsaw Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Więcej Weterynarz z Antypodów pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Weterynarz+z+Antypodów Animal Planet   Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista

Pete przyjechał do Luizjany, aby zbudować swój największy do tej pory dom na drzewie. Będzie miał 21-metrowy most i trzy piętra o powierzchni 365 metrów kwadratowych.

Zapisz 2017-11-23 05:12:00 2017-11-23 05:42:00 Europe/Warsaw Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista Więcej Mieszkanie na pniu pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Mieszkanie+na+pniu Animal Planet   Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info