Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2018-01-17

06:00

Projekt AKWARIUM: Nowy biznes

Utalentowany duet spróbuje zmienić Toyotę Highlander w nietypowe akwarium. Zajmą się też przygotowaniami do otwarcia nowego biura ATM na południowej Florydzie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12

Chris jedzie do Victorii aby przyciąć kły 220-kilogramowej świni zwanej Burpy. Zajmie się także krową bez jednej nogi oraz pieskiem Bello, który miewa zawroty głowy.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Gdy zapada zmrok: Nocne małpy

Brandon McMillan obserwuje nocne małpy w towarzystwie Ricarda Sancheza, wybitnego specjalisty w dziedzinie tych rzadko spotykanych zwierząt.

Godziny emisji Gdy zapada zmrok

08:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Łowcy aligatorów, odc. 8

Paul Pedard i Jimmy Riffle to dwaj łowcy aligatorów, których zadaniem jest ochrona tych zwierząt i pomoc mieszkańcom okolic parku Everglades, których nawiedziły te gady.

Godziny emisji Łowcy aligatorów

10:00

Na straży przyrody: To nie są pluszowe misie

Funkcjonariusze Agencji ds. Ryb i Dzikich Zwierząt mają za zadanie wypuścić groźnego niedźwiedzia z powrotem do jego naturalnego środowiska. Zatrzymują także pijanego kierowcę.

Godziny emisji Na straży przyrody

11:00

Afrykańskie drzewa życia: Akacja afrykańska

W tym odcinku dowiemy się, jak wielką rolę w ekosystemie Afryki Subsaharyjskiej odgrywa akacja afrykańska, zapewniająca pożywienie i schronienie tutejszym zwierzętom.

Godziny emisji Afrykańskie drzewa życia

12:00

Strażnicy przyrody: Szybka reakcja

Sezon jest już w pełni a strażnicy przyrody ukończyli specjalistyczne szkolenie. Nowy nurek zostaje wysłany na swoją pierwszą misję ratunkową do osoby tonącej.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

13:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginiony, lecz nie zapomniany

Śledczy przeprowadzają akcję przejęcia koni. Zajmują się psem, którego właściciele pozostawili w domu bez opieki na cztery tygodnie. Ratują kota, który utknął w kanale burzowym.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

14:00

Kot z piekła rodem: Sterroryzowani klienci

Behawiorysta kotów Jackson Galaxy przychodzi z pomocą parze, której związek rujnuje agresywny pupil. Pomaga też właścicielowi wyjątkowo zawziętej kotki.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Apartament godny prezydenta

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Tajniki zawodu

Wayde i Brett wykonują rampę dla deskorolkarzy. Do budowy akwarium muszą zastosować akryl, odporny na zarysowania. Zespół tworzy też zbiornik dla ośmiornicy na urodziny Wayde'a.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Dwa oblicza survivalu: Ścięty i spalony

Były żołnierz Dave Canterbury i przyrodnik Cody Lundin ponownie wyruszają w najbardziej niebezpieczne zakątki świata, aby pokazać, jak przetrwać gdy wydaje się to niemożliwe.

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

18:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Uwaga, zły kot

Doktor Nichols leczy kota poturbowanego przez psa z sąsiedztwa. Grupa czwartoklasistów liczy, że doktor Jeff uratuje ich ulubionego jeża.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

19:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Z życia weterynarzy: Do Teksasu

Doktor Ross wraca, ale badanie dużego zwierzęcia okazuje się zbyt trudne. Kiedy Frenchie zaczyna rodzić, doktor Lavigne musi wykonać cesarskie cięcie.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
21:00

Trwa...  Premiera Projekt AKWARIUM: Upał w Miami

Gwiazda NBA, Hassan Whiteside, zleca chłopakom stworzenie akwarium tak dużego, że nie zmieści się w drzwiach jego domu w Miami. Trzeba je będzie dostarczyć barką!

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Obrońca dzikich zwierząt: Niedźwiedzie, kapucynki, tygrysy przydrożne

Scott Lope jedzie do Teksasu, aby uratować 22 niedźwiedzie ze zwierzęcego sanktuarium, mającego poważne problemy finansowe. Następnie wyciąga z opresji stado małp i 6 tygrysów.

Zapisz 2018-01-17 22:00:00 2018-01-17 23:00:00 Europe/Warsaw Obrońca dzikich zwierząt: Niedźwiedzie, kapucynki, tygrysy przydrożne Więcej Obrońca dzikich zwierząt pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Obrońca+dzikich+zwierząt Animal Planet   Godziny emisji Obrońca dzikich zwierząt

23:00

Na straży przyrody: Ratunek na wodzie

Strażnicy ruszają na ratunek pasażerom łodzi, która przewróciła się do góry dnem, i aresztują handlarza narkotykami. Padliną niedźwiedzia zajmą się miejscowi Indianie.

Zapisz 2018-01-17 23:00:00 2018-01-18 00:00:00 Europe/Warsaw Na straży przyrody: Ratunek na wodzie Więcej Na straży przyrody pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Na+straży+przyrody Animal Planet   Godziny emisji Na straży przyrody

00:00

Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną

Tajemnicza infekcja zjada nogę nastolatka. Dziwne schorzenie dopada małżeństwo i kompletnie niszczy mu życie. Podstępny robal przejmuje kontrolę nad gałką oczną ośmiolatki.

Zapisz 2018-01-18 00:00:00 2018-01-18 01:00:00 Europe/Warsaw Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną Więcej Obcy wewnątrz nas pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Obcy+wewnątrz+nas Animal Planet   Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Projekt AKWARIUM: Upał w Miami

Gwiazda NBA, Hassan Whiteside, zleca chłopakom stworzenie akwarium tak dużego, że nie zmieści się w drzwiach jego domu w Miami. Trzeba je będzie dostarczyć barką!

Zapisz 2018-01-18 01:00:00 2018-01-18 02:00:00 Europe/Warsaw Projekt AKWARIUM: Upał w Miami Więcej Projekt AKWARIUM pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Projekt+AKWARIUM Animal Planet   Godziny emisji Projekt AKWARIUM

02:00

Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne

Bear Grylls staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. W najzimniejszym miejscu na ziemi poluje na renifery, pokonuje zamarznięte wodospady i... próbuje przeżyć.

Zapisz 2018-01-18 02:00:00 2018-01-18 02:48:00 Europe/Warsaw Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne Więcej Szkoła przetrwania pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Szkoła+przetrwania Animal Planet   Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dwa oblicza survivalu: Kłopoty w raju

Na niezamieszkałej hawajskiej wyspie Cody musi zadbać o uzupełnianie płynów i znaleźć narzędzia niezbędne do rozpalenia ognia. W tym czasie Joe poluje na dziki.

Zapisz 2018-01-18 02:48:00 2018-01-18 03:36:00 Europe/Warsaw Dwa oblicza survivalu: Kłopoty w raju Więcej Dwa oblicza survivalu pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Dwa+oblicza+survivalu Animal Planet   Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Tragedia na kempingu

Śledczy Barkley interweniuje w sprawie dwóch psów, które w upalny dzień pozostawiono na słońcu. Policjanci pomagają też kobiecie, która nie potrafi opiekować się swoim ulubieńcem.

Zapisz 2018-01-18 03:36:00 2018-01-18 04:24:00 Europe/Warsaw Policja dla zwierząt w Phoenix: Tragedia na kempingu Więcej Policja dla zwierząt w Phoenix pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Policja+dla+zwierząt+w+Phoenix Animal Planet   Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 8

Dr Chris stara się zdiagnozować tajemniczą chorobę rzadkiego legwana wityjskiego. Lisa próbuje ustalić, co naprawdę dolega owczarkowi niemieckiemu.

Zapisz 2018-01-18 04:24:00 2018-01-18 05:12:00 Europe/Warsaw Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Więcej Weterynarz z Antypodów pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Weterynarz+z+Antypodów Animal Planet   Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Artysta na drzewie

Trójka rodzeństwa, chcąc sprawić niespodziankę rodzicom, zamawia u Pete'a nadrzewne studio artystyczne, które ma być zlokalizowane na terenie ich zabytkowej farmy w Wisconsin.

Zapisz 2018-01-18 05:12:00 2018-01-18 05:42:00 Europe/Warsaw Mieszkanie na pniu: Artysta na drzewie Więcej Mieszkanie na pniu pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Mieszkanie+na+pniu Animal Planet   Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info