Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-07-23

02:00

Trwa...  Wojny o wieloryby: Igła w stogu siana

Założyciel ekologicznej organizacji Sea Shepherd - Paul Watson wraz z załogą ekopiratów wyrusza w rejs śladem japońskiej floty wielorybniczej, która bezkarnie zabija te ssaki.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

02:48

Strażnicy przyrody: W mgnieniu oka

Wyczucie czasu jest kluczowe gdy strażnicy przyrody z Maine chcą złapać przestępców. Strażnicy Blanchard i Christianson łączą siły by ująć osoby nielegalnie przekraczające granicę.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

Reklama
03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży

Porucznik Scott odkrywa lokal, w którym nielegalnie trzymane są węże dusiciele. Czy właściciel śmiercionośnych gadów nimi handluje? Maltretowany pies walczy o życie.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:24

Z życia weterynarzy: Huragan Harvey

Dr Blue powraca do kliniki po tym jak Houston zostało zalane na skutek huraganu Harvey. Weterynarze pomagają szczeniętom, które ucierpiały na skutek wód powodziowych.

  Godziny emisji Z życia weterynarzy

05:12

Szkoła przetrwania: Dżungla na Borneo

Spuszczony na linie w gąszcz dżungli na Borneo Bear Grylls musi poradzić sobie z niebezpiecznymi wężami i pijawkami. W ulewnym deszczu próbuje pokonać strome skały.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

06:00

Sheila - łowczyni węży, odc. 2

Julia ratuje szkołę karate przez jadowitym gościem. Tymczasem Johnny Bagpipes zostawia swoją damę samą sobie, przygotowując się do wizyty w Rzymie.

  Godziny emisji Sheila - łowczyni węży

06:30

Projekt AKWARIUM: Wyluzuj się

Wayde i Brett kończą budowę niesamowitego akwarium, które ma stanąć w kościele. Wykonują też akwarium w kształcie beczki, zamówione przez klientkę jako prezent dla narzeczonego.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
07:20

Mieszkanie na pniu: Świątynia natchnienia

Pisarka marzy o miejscu, gdzie będzie mogła się ukryć i w pełni oddać twórczości. Pete przemienia stare drzewo cedrowe w nastrojowe, pełne osobliwości ustronie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Najsłodsze zwierzaki: Superpluszaki

Co sprawia, że koty potrafią skradać się bezszelestnie? Dlaczego niektóre mruczki mają puchatą sierść, a inne wybrzydzają przy jedzeniu? W końcu, który z nich jest najsłodszy?

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

09:00

Dzikie Indochiny: Malezja

Malezja to niezwykle zróżnicowany kraj. Zwłaszcza Borneo, która jest trzecią pod względem wielkości wyspą na świecie, będącą domem dla orangutanów i krokodyli różańcowych.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

10:00

Strażnicy przyrody: Wiecej niż praca

Strażnicy McBrine i Cater tropią trudnego do złapania przestępcę, będącego w posiadaniu narkotyków. Natomiast strażnik Louder bierze udział w zaskakującej akcji ratunkowej.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

11:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

Życie trzech rodzin staje na głowie, kiedy zakażenie rozrywa mężczyźnie nogę. Rzadka infekcja mózgu popycha siedmioletnią dziewczynkę do samobójstwa.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Małżeństwo w dżungli: Wiadomość w butelce

Myke i Ruth są rozbitkami na bezludnej wyspie. Choć otacza ich ocean, nie mają nawet jednej kropli do picia. Czego dowiedzą się z listu znalezionego w butelce?

  Godziny emisji Małżeństwo w dżungli

13:00

Wszystko o psach - wydanie specjalne: Zanim kupisz psa...

Jaką rasę psów szkolono do poszukiwań ludzi, zasypanych przez lawiny? Jakie wysportowane czworonogi lubią zabawę? Zanim kupisz psa, dopasuj rasę to swojego stylu życia!

  Godziny emisji Wszystko o psach - wydanie specjalne

14:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

Reklama
15:00

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka?

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Z wiatrem

Wayde i Brett zostają zachęceni przez znanego malarza marynistę Guya Harveya do budowy ogromnego akwarium w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym Trade Winds Resort na Florydzie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Szturm

W sezonie łowieckim, do Maine przyjeżdżają myśliwi, którzy nie zawsze przestrzegają zasad. Strażnicy przyrody poszukują osób polujących nocą. Natrafiają też na kłusownika.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Za wszelką cenę

Miniaturowa świnka z ranną nogą wymaga operacji, ale znieczulenie może ją zabić. Okazuje się także, iż kontrola zębów u francuskiego buldoga to niezwykle skomplikowana operacja.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

20:00

Poszukiwania kałamarnicy olbrzymiej

W 1999 roku Discovery Channel i Smithsonian Institute połączyli siły, aby wytropić i sfilmować po raz pierwszy w naturalnym środowisku kałamarnicę olbrzymią. Oto wyniki poszukiwań.

  Godziny emisji Poszukiwania kałamarnicy olbrzymiej

21:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Utopia

Pete trafia do Utopii! Zbuduje romantyczny pensjonat na drzewie z witrażami w oknach, sypialnią i największą łazienką nad jaką Pete do tej pory pracował.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

22:00

Wybawcy zwierząt: Raj dla słoni

Katherine Connor prowadzi w Tajlandii wraz z rodziną azyl dla słoni. Kobieta ma nadzieję, że uda jej się uwolnić pewną starą słonicę, Pan Fai.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

23:00

Potwory z Alaski: Alaskański tygrys

Todd i Levi wyruszają tropem wielkiego kota, którego rzekomo zaobserwowano w miejscowości Paxson. Todd wymyśla pułapkę na zwierza, a Levi opracowuje szczegóły techniczne.

  Godziny emisji Potwory z Alaski

00:00

Nowojorskie Zoo - Bronx: Orzeł wylądował

Opiekunowie próbują wytresować orła przedniego imieniem Jackson by brał udział w warsztatach edukacyjnych. Ponadto, ekipa opowiada o watasze likaonów pstrych.

  Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

01:00

Strażnicy Teksasu: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

02:00

Wojny o wieloryby: Nie ma ideału

Dwóch aktywistów Sea Shepherd wkracza na pokład statku Yushin Maru II, aby przekazać list z nakazem natychmiastowego zaprzestania zabijania wielorybów.

  Godziny emisji Wojny o wieloryby

03:00

Strażnicy przyrody: Sądny dzień

Dzikie, trudne do zdobycia tereny stanu Maine są istnym rajem dla spragnionych wrażeń sportowców. Zadaniem sierżanta Simmonsa i strażnika McKenney'ego jest egzekwowanie prawa.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

03:50

Policja dla zwierząt w San Francisco: Walki psów

Dwa maltretowane pitbule, wykorzystywane do walk psów, zostały odebrane właścicielom. Uratowano także 16 dzikich kotów, które zamieszkały w opuszczonym domu.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 1

Kamera rejestruje rok z życia pięciu leniwców - mieszkańców niewielkiego kostarykańskiego rezerwatu Aviarios, w którym ratuje się osierocone lub poranione osobniki.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

05:10

Szkoła przetrwania: Archipelag Malajski

Tym razem Bear Grylls walczy o przeżycie na wyspach u wybrzeży Borneo. Przemierza gęste dżungle i pokonuje wysokie skarpy. Jednocześnie musi znaleźć coś do jedzenia.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info