Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-03-27

06:00

Projekt AKWARIUM: Miłość to iluzja Godziny emisji

Ekipa otrzymuje zlecenie od iluzjonistów z Los Angeles na nietypowe akwarium, które ma być hołdem dla wielkiego maga Harry'ego Houdini'ego. Wayde szykuje dla Heather niespodziankę.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

07:30

Dziki świat Tima, odc. 17 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

08:00

Trwa...  Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

09:00

Najdziksza Arktyka: W krainie białych nocy Godziny emisji

Oto seria opowiadająca o życiu zwierząt na skutym wiecznym lodem kole podbiegunowym. Nigdzie indziej na świecie nie jest ono aż tak uzależnione od pór roku.

10:00

Śmiercionośne węże, odc. 3 Godziny emisji

Każdego roku w Indiach umierają tysiące osób ukąszonych przez żmije. Ponad jedna piąta wszystkich gatunków tutejszych węży jest jadowita, ale który jest najgroźniejszym zabójcą?

11:00

Weterynarz z Alaski: Pierwszy lot Godziny emisji

Dr Dee udaje się na swój pierwszy lot na koło podbiegunowe, aby leczyć tamtejsze zwierzęta. Zajmie się także wiekowym Border Collie i niepełnosprawnym syberyjskim husky.

12:00

Złotka z Alaski: Ostatnia zdobycz Godziny emisji

Po odczekaniu burzy w Gold Run, ekipa wraca do Fairbanks. Sezon wkrótce się skończy. Czy uda się znaleźć wystarczająco złota, aby opłacało się wrócić w przyszłym roku?

13:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Kot z dziurą w szyi Godziny emisji

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA pomagają psu ze sfilcowaną sierścią. Do ośrodka trafia też kot, poważnie poraniony w szyję.

14:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turcja Godziny emisji

Turcja to kraina kontrastów, gdzie przyroda musi stawić czoła ekstremalnym wyzwaniom. Wysokie góry, zmiany klimatu i wrogie linie brzegowe - wszystko to odgrywa tu ważną rolę.

15:00

Mieszkanie na pniu: Bar dla supergwiazdy Godziny emisji

Brian Kelly prosi Pete'a o zbudowanie domku w starym stylu na drzewie, rosnącym na stromym zboczu wąwozu. Czy Pete stworzy coś wskroś przebojowego?

16:00

Projekt AKWARIUM: Żarty, śmiechy i wygłupy! Godziny emisji

Wayde i Brett chcą się nieco rozluźnić po stresującej budowie akwarium w barze Minus 5 w Las Vegas. Postanawiają urządzić w warsztacie bitwę na śnieżki!

17:00

Złotka z Alaski: Ostatnia zdobycz Godziny emisji

Po odczekaniu burzy w Gold Run, ekipa wraca do Fairbanks. Sezon wkrótce się skończy. Czy uda się znaleźć wystarczająco złota, aby opłacało się wrócić w przyszłym roku?

18:00

Dogonić tornado: Walka w powietrzu Godziny emisji

Ekipy Seana i Tima muszą stawić czoła niezwykle silnemu tornado. Reed wypuszcza, pierwszy w historii, zdalnie sterowany samolot, który poleci w sam środek tornada.

19:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma Godziny emisji

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

21:00

Z życia weterynarzy: Światła, kamera, akcja! Godziny emisji

Dwa szczeniaki utknęły w macicy w czasie porodu — dr Blue musi wykonać cesarskie cięcie. Weterynarze nagrywają film wideo reklamujący ich klinikę.

22:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Mongolia Godziny emisji

W odległych zakątkach mongolskiej dziczy Jakub Vagner wyrusza na poszukiwania jednej z najwspanialszych ryb, którą widzieli tylko nieliczni - ogromnego tajmienia.

23:00

Interwencje w dziczy, odc. 4 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

00:00

Dogonić tornado: Walka w powietrzu Godziny emisji

Ekipy Seana i Tima muszą stawić czoła niezwykle silnemu tornado. Reed wypuszcza, pierwszy w historii, zdalnie sterowany samolot, który poleci w sam środek tornada.

01:00

Z życia weterynarzy: Światła, kamera, akcja! Godziny emisji

Dwa szczeniaki utknęły w macicy w czasie porodu — dr Blue musi wykonać cesarskie cięcie. Weterynarze nagrywają film wideo reklamujący ich klinikę.

02:00

Szkoła przetrwania: Ogień i lód na Islandii Godziny emisji

Tym razem samolot zostawia Beara na lodowej czapie na aktywnym wulkanie. Czy ten niestrudzony podróżnik poradzi sobie podczas śnieżnej nawałnicy?

02:48

Dzikość bez cenzury: Słoń w szoku Godziny emisji

Akcja ratunkowa słonia, który owinął trąbę wokół przewodu elektrycznego, znajdującego się pod napięciem. Następnie uwolnienie młodziutkiego niedźwiadka polarnego z groźnej pułapki.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Porzucony bohater Godziny emisji

Śledczy mierzą się z jedną z najpoważniejszych spraw od lat. Na przedmieściach odkrywają dom, w którym w makabrycznych warunkach zamieszkuje ponad 120 kotów.

04:24

Dwa oblicza survivalu: Rozbitkowie Godziny emisji

Na opuszczonej wyspie w archipelagu Fidżi Joe i Cody stawią czoło burzom tropikalnym i rekinom. Mimo przeciwności losu, starają się wrócić do cywilizacji.

05:12

Mieszkanie na pniu: Królestwo Piotrusia Pana Godziny emisji

Pete wyrusza do Platte River Valley w Nebrasce, aby zbudować magiczny zamek w koronie drzewa — dla rodziny, która zdecydowała się nigdy nie dorastać.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info