Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-22 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Perfekcyjny zbiornik Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Chris zajmuje się psem Honey, który w pogoni za kotem wyskoczył z jadącego pojazdu. Do tego przypadki diabłów tasmańskich zapadających na dziwną chorobę oraz koali tracącego wzrok.

07:30

Dziki świat Tima, odc. 17 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

08:00

Kot z piekła rodem: Chubs Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Egipt Godziny emisji

Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą.

10:00

Dziwaczne stworzenia: Mrówkojad Godziny emisji

Nick obserwuje i próbuje zrozumieć niezwykłe zachowanie tamanduy, południowoamerykańskiego ssaka, nazywanego również mrówkojadem czteropalczastym.

11:00

Weterynarz z Alaski: Żywiołowa akcja Godziny emisji

Doktor Dee bada dwa konie: dużego w poważnym stanie oraz zadziornego konia miniaturowego. Pokaże także początkującemu hodowcy świń, jak należy kastrować prosięta.

12:00

Pandy: szkoła życia, odc. 1 Godziny emisji

W Ośrodku Badań nad Rozrodem Pandy Wielkiej w chińskim Chengdu grupa młodych pand przygotowywana jest do życia na łonie natury.

13:00

Policja dla zwierząt w Detroit: Na ratunek kaczce Godziny emisji

Śledczy Ramos i MacDonald otrzymują wezwanie w sprawie kaczki. Jest ciężko ranna i silnie krwawi. Czy weterynarzom uda się uratować zwierzę?

14:00

Najdziksze wyspy: Japonia - kraina kontrastów Godziny emisji

Japonia to archipelag składający się z 6852 wysp, położonych w różnych strefach klimatycznych. Żyją na nich unikatowe gatunki zwierząt zarówno azjatyckich, jak i arktycznych.

15:00

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie Godziny emisji

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

16:00

Projekt AKWARIUM: Dzika balanga Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

17:00

Pandy: szkoła życia, odc. 1 Godziny emisji

W Ośrodku Badań nad Rozrodem Pandy Wielkiej w chińskim Chengdu grupa młodych pand przygotowywana jest do życia na łonie natury.

18:00

Wszystko o psach: Rzadkie rasy Godziny emisji

Poznaj puli, tajskiego ridgebacka, lagotto romagnolo, nagiego psa peruwiańskiego, śpiewającego psa z Nowej Gwinei i karelskiego psa na niedźwiedzie.

19:00

Kot z piekła rodem: Nieznośny Kashmir Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

21:00

Dzikie renowacje: Harvest Moon Saloon Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin musi stawić czoła jednemu z najtrudniejszych zadań: przekształceniu nieużywanego silosu w wyjątkowy bar z wystrojem w industrialnym stylu.

22:00

Łowcy jadu: O jednego mniej Godziny emisji

Popyt na wężowy jad wykorzystywany do badań medycznych jest obecnie ogromny. Łowcy jadu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu najgroźniejszych węży.

23:00

Wojny o wieloryby: Duchy w maszynie Godziny emisji

Ścigana przez Japończyków ekipa Steve'a Irwina wzywa na pomoc superszybką łódź Gojirę. Tymczasem załoga Boba Barkera ma nadzieję, że udało jej się namierzyć statek Nisshin Maru.

00:00

Ratownicy psów, odc. 11 Godziny emisji

Inspektorka Kate Fletcher zostaje wezwana w sprawie wychudzonego owczarka belgijskiego. Z kolei Jason Bowles sprawdza psa rasy husky o imieniu Tyson.

01:00

Dzikie renowacje: Harvest Moon Saloon Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin musi stawić czoła jednemu z najtrudniejszych zadań: przekształceniu nieużywanego silosu w wyjątkowy bar z wystrojem w industrialnym stylu.

02:00

Szkoła przetrwania: Przewodnik po świecie Godziny emisji

Bear Grylls podróżuje po różnych zakątkach świata i próbuje nam udowodnić, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach, od tropików po regiony skute lodem.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak słonia morskiego Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Czyn nadobowiązkowy Godziny emisji

Oficerowie muszą ponownie przywieść do ośrodka w Houston dwa strusie emu. W innym miejscu, rutynowa akcja chwytania zwierzęcia nieoczekiwanie przeradza się w akcję ratunkową.

04:24

Małżeństwo w dżungli: Chorwacka odyseja Godziny emisji

Ruth i Myke Hawke muszą wydostać się z jaskini w Chorwacji, omijając leje krasowe i spadające stalaktyty. Przy wychodzeniu muszą też uważać na pole minowe.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info