Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-23 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Medium z Long Island Godziny emisji

Światowej sławy medium z Long Island, Theresa Caputo, zwraca się do Wayde'a i Bretta, aby zbudowali dla niej dwa akwaria - jedno dla syren, a drugie dla karpi koi.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 15 Godziny emisji

Codzienna praca weterynarza, który prowadzi popularną praktykę weterynaryjną w Sydney. Do kliniki doktora Chrisa trafiają przeróżne zwierzęta od kotów i kanarków po skorupiaki.

07:30

Dziki świat Tima, odc. 18 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

08:00

Kot z piekła rodem: Białe tornado Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

09:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turkmenistan Godziny emisji

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Gdy spojrzymy nieco uważniej odkryjemy tu zadziwiającą faunę i florę!

10:00

Dziwaczne stworzenia: Leniwiec karłowaty Godziny emisji

Nick odwiedza pustynne wyspy Panamy, gdzie żyje mnóstwo przedziwnych gatunków. Obserwuje niezwykłe zachowanie leniwca karłowatego. Poznaje też południowamerykańską żabę dziwaczkę.

11:00

Weterynarz z Alaski: Operacja w pralni Godziny emisji

Dr Dee leci do odległej wioski w Ruby w stanie Alaska, aby przeprowadzić serię sterylizacji i kastracji zwierząt w tamtejszej pralni. Czeka ją także odebranie porodu u krowy.

12:00

Dzikie renowacje: Harvest Moon Saloon Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin musi stawić czoła jednemu z najtrudniejszych zadań: przekształceniu nieużywanego silosu w wyjątkowy bar z wystrojem w industrialnym stylu.

13:00

Policja dla zwierząt w Detroit: Pułapka na koty Godziny emisji

Śledczy stają przed nie lada wyzwaniem, wyruszając do opanowanego przez koty domu niedawno zmarłej starszej kobiety.

14:00

Najdziksze wyspy: Brazylia i Amazonka Godziny emisji

Niezwykłe gatunki zwierząt zasiedlających tysiące rzecznych wysp, rozrzuconych po Rio Negro i Amazonce. Jak te stworzenia przystosowały się do życia w trudnych środowiskach?

15:00

Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa Godziny emisji

Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium w szoferce Godziny emisji

Wayde spotyka się z legendą koszykówki i czterokrotnym mistrzem NBA Shaquille'em O'Nealem, który chce umieścić akwarium w swojej półciężarówce.

17:00

Dzikie renowacje: Harvest Moon Saloon Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin musi stawić czoła jednemu z najtrudniejszych zadań: przekształceniu nieużywanego silosu w wyjątkowy bar z wystrojem w industrialnym stylu.

18:00

Wszystko o psach: Brzydkie psy Godziny emisji

Poznamy brzydkie, ale na swój sposób urocze czworonogi. Zajrzymy też na wystawę brzydkich psów i dowiemy się, jaki czworonóg zdobył w tym roku palmę pierwszeństwa.

19:00

Kot z piekła rodem: Diabelski kot Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

21:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem, odc. 10 Godziny emisji

Tia ma nadzieję, że odnalazła dom dla Latwandy, która wiele wycierpiała. Czy suczka jest gotowa na zmianę adresu? Ponadto, kawalarz Brian denerwuje wszystkich swoim lenistwem.

22:00

Pieskie życie: Trudna wolność Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

23:00

Wojny o wieloryby: Diabelska zamrażarka Godziny emisji

Jedna z małych łodzi zostaje uszkodzona. Tymczasem statek Boba Barkera może dopłynąć do nich dopiero za pięć godzin. Przemoczoną i zmarzniętą załogę czeka długa noc na morzu.

00:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Anthony Joynes jedzie do stolicy Malawi Lilongwe. Odbiera szczenięta nielegalnemu handlarzowi psów, a następnie ratuje bezpańskiego psa, który jest poważnie chory.

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem, odc. 10 Godziny emisji

Tia ma nadzieję, że odnalazła dom dla Latwandy, która wiele wycierpiała. Czy suczka jest gotowa na zmianę adresu? Ponadto, kawalarz Brian denerwuje wszystkich swoim lenistwem.

02:00

Szkoła przetrwania: Wyspa Południowa, Nowa Zelandia Godziny emisji

Na spadochronie Bear Grylls ląduje w odludnych rejonach Nowej Zelandii. Ma do pokonania jedno z najwyższych pasm górskich. Czy wyprawa, jak zwykle, zakończy się sukcesem?

02:48

Dzikość bez cenzury: Problemy na torze Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Najtrudniejsze akcje ratunkowe Godziny emisji

Oficer śledczy, Stephen Goldman, przeżywa szok podczas kontroli w pewnej hodowli psów. Dziesiątki wynędzniałych buldogów znajdują się na granicy śmierci głodowej.

04:24

Małżeństwo w dżungli: Groza szkockich Highlands Godziny emisji

Prowadzący napotykają na silną burzę i zmuszeni są do zejścia z góry w kierunku wybrzeża. Po drodze zmagają się z mgłą i deszczem. Mają nadzieję, że niebawem dotrą do wioski.

05:12

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info