Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-29 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Specjalne zamówienie Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Do szpitala trafia młodziutkie szczenię, zarażone bardzo poważną chorobę, która może szybko rozprzestrzeniać się w szpitalu. Chris zostaje wezwany do wyjątkowego pacjenta.

07:30

Kocim okiem: Kompletne szaleństwo Godziny emisji

Niezwykła telenowela dokumentalna, ukazująca sekretne życie domowych kotów. Prywatny świat naszych pupili poznamy z ich perspektywy.

08:00

Kot z piekła rodem: Max nienawidzi mojej rodziny Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

09:00

Najdziksza Arktyka: Islandia - kraina ognia I lodu Godziny emisji

Oto piękna Islandia. Widzowie poznają jej surowe piękno w różnych porach roku, podziwiając niezwykłe gatunki żyjących tu zwierząt, m.in. lisa polarnego i atlantyckich maskonurów.

10:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Rekiny Godziny emisji

W pełnych rekinów wodach u wybrzeży Przylądka Dobrej Nadziei w RPA były komandos Joel Lambert próbuje poznać charakter i prawdziwą naturę tych morskich drapieżników.

11:00

Weterynarz z Alaski: Operacja Pegaz Godziny emisji

Dr Dee i jej zespół próbują uratować z helikoptera rannego konia na pustyni i badają przyczynę nadzwyczaj długiej drzemki pogony brodatej.

12:00

Pandy: szkoła życia, odc. 2 Godziny emisji

W Ośrodku Badań nad Rozrodem Pandy Wielkiej w chińskim Chengdu grupa młodych pand przygotowywana jest do życia na łonie natury.

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Na ratunek niedźwiedziowi Godziny emisji

Oficerowie ratują baribala, potrąconego przez samochód. Natomiast inni funkcjonariusze przesłuchują właściciela nielegalnej ubojni świń.

14:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo gigantów Godziny emisji

17 tysięcy wysp Indonezji to jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów na świecie. Żyją tu jedne z największych zwierząt - między innymi najdłuższy wąż świata.

15:00

Mieszkanie na pniu: Miłość w powietrzu Godziny emisji

Para narzeczonych marzy o domu na drzewie, w którym może urządzić wesele i spędzić miesiąc miodowy. Pete buduje dla nich magiczny apartament, zawieszony 75 metrów nad ziemią.

16:00

Projekt AKWARIUM: Kiedy światło księżyca bije po oczach Godziny emisji

Wayde i Brett jadą do restauracji w Tennessee, której właściciel chce zastąpić zabytkowy destylator bimbru nowoczesnym akwarium.

17:00

Pandy: szkoła życia, odc. 2 Godziny emisji

W Ośrodku Badań nad Rozrodem Pandy Wielkiej w chińskim Chengdu grupa młodych pand przygotowywana jest do życia na łonie natury.

18:00

Wszystko o psach: Bluetick coonhound, gryfonik brukselski, szwedzki lapphound, petit basset griff Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in. psa rasy bluetick coonhound, który jest maskotką Uniwersytetu Tennessee, i zdolnego gończego petit basset griffona.

19:00

Kot z piekła rodem: Spragniony krwi Godziny emisji

Jackson przychodzi z pomocą strażakowi z Los Angeles, który nie może poradzić sobie ze swoim szalonym kotem Coco. Pomaga też parze z Teksasu, nocami terroryzowanej przez kota.

20:00

Mieszkanie na pniu: Niezwykły obóz Godziny emisji

Pete konstruuje wspaniały domek na letni obóz dla dzieci chorych na raka. Domek jest otwarty, aby umożliwić obozowiczom jak najbliższy kontakt z przyrodą.

21:00

Dzikie renowacje: Powrót na tory Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin jedzie na farmę w Shucks, w nadziei, iż uda mu się nadać nowe życie wagonowi z końca XIX wieku, przekształcając go w stylowy bar.

22:00

Łowcy jadu: Ukąszenie węża Godziny emisji

Zapotrzebowanie na wężowy jad do celów badań medycznych jest ogromne. Łowcy jadu podróżują po różnych zakątkach świata w poszukiwaniu najgroźniejszych węży na Ziemi.

23:00

Wojny o wieloryby: Na stanowiskach bojowych Godziny emisji

Po udanym ataku na japoński harpunowiec, statek Bob Barker i superszybka łódź Gojira kontynuują poszukiwania głównego celu - jednostki przetwórczej Nisshin Maru.

00:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

W hrabstwie Essex, inspektor Matt Gough otrzymuje wezwanie do małego teriera Ediego, który znalazł się w potrzasku. Okazuje się, że niezbędna będzie pomoc strażaków.

01:00

Dzikie renowacje: Powrót na tory Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin jedzie na farmę w Shucks, w nadziei, iż uda mu się nadać nowe życie wagonowi z końca XIX wieku, przekształcając go w stylowy bar.

02:00

Szkoła przetrwania: Sahara, część 1 Godziny emisji

Bear Grylls próbuje nas przekonać, że można przetrwać w najbardziej nieprzyjaznych miejscach na ziemi. Tym razem jest na Saharze, gdzie w upalnym słońcu żywi się skorpionami.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zęby, szpony i terror Godziny emisji

Żarłacz biały zderza się z klatką ochronną, w której przebywa dwóch nurków. Podczas rodeo byk atakuje kowboja.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Węże Godziny emisji

Oficer śledczy i miłośniczka węży - Dana Almengor, zostaje wezwana do boa dusiciela, którego znaleziono w Galveston.

04:24

Na ryby bez wędki: Śmiech, krzyk i chichot Godziny emisji

Dziś na połowy gołymi rękami wyrusza matka z córką, dwóch kolegów z pracy z Maryland i para samozwańczych metroseksualistów. Dla kogo ta wyprawa zakończy się sukcesem?

05:12

Mieszkanie na pniu: Nie ma jak w domku Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info