Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-30 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Wizyta u starych klientów Godziny emisji

Producent „Jackassa" Jeff Tremaine ma problem z karmieniem swoich węgorzy, a klienci z winiarni Malibu Winery proszą o pomoc w odbudowie zbiornika zniszczonego w pożarze.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris wykrył u jednego ze swoich najstarszych pacjentów szybko powiększającego się guza zagrażającemu życiu zwierzęcia. Z kolei Tim sprawdza, co dolega krokodylowi o imieniu Elvis.

07:30

Kocim okiem: Gdyby spojrzenie mogło zabijać Godziny emisji

Niezwykła telenowela dokumentalna, ukazująca sekretne życie domowych kotów. Prywatny świat naszych pupili poznamy z ich perspektywy.

08:00

Kot z piekła rodem: Buddha terroryzuje Hectora Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

09:00

Najdziksza Europa: W krainie lodu i śniegu Godziny emisji

Tym razem poznamy faunę północnych krańców Europy — od orłów przednich ze szkockich gór Cairngorm po niedźwiedzie polarne z norweskiego archipelagu Svalbard.

10:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Kulisy programu Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert staje twarzą w twarz z lwami, hienami, rekinami i niedźwiedziami polarnymi. Z bliska przygląda się tym drapieżnikom i odsłania ich nieznane oblicza.

11:00

Weterynarz z Alaski: Wizyta w Anchorage Godziny emisji

Dr Dee zabiera swojego psa do specjalisty w Anchorage. Spotyka się tam także ze swoją pasierbicą i bada konia biorącego udział w wyścigu dookoła beczek.

12:00

Dzikie renowacje: Powrót na tory Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin jedzie na farmę w Shucks, w nadziei, iż uda mu się nadać nowe życie wagonowi z końca XIX wieku, przekształcając go w stylowy bar.

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Uchwycone w kadrze Godziny emisji

Śledczy poszukują mężczyzny, który bestialsko znęcał się nad kotami. Całe zajście uchwyciła kamera przemysłowa. Ratują też psy, które znalazły się na granicy śmierci głodowej.

14:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Monsunowe wyspy Godziny emisji

Indonezja położona jest w samym sercu obszarów monsunowych. W tym odcinku poznamy stworzenia, które świetnie sobie radzą na terenach znanych z najpotężniejszych burz na Ziemi.

15:00

Mieszkanie na pniu: Nadrzewny mikrobrowar Godziny emisji

Pewna rodzina prosi Pete'a o wybudowanie na terenie ich posiadłości podniebnego browaru. Pete tworzy nadrzewną karczmę z instalacją browarniczą, do której wchodzi się po linie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Projekt dla magików Godziny emisji

Wayde i Brett spotykają się ze słynnymi magikami Pennem i Tellerem, którzy chcą zbudować wyjątkowe akwarium na cześć czterdziestolecia wspólnych występów.

17:00

Dzikie renowacje: Powrót na tory Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin jedzie na farmę w Shucks, w nadziei, iż uda mu się nadać nowe życie wagonowi z końca XIX wieku, przekształcając go w stylowy bar.

18:00

Wszystko o psach: Black Russian Terrier, Belgian Malinois, Pointer, Mi-ki, Black and Tan Coonhound, Anatolian Shepherd Godziny emisji

Filmowa encyklopedia rasowych czworonogów. Oprócz porad i wielu przydatnych informacji, widzowie znajdą w niej mnóstwo fascynujących ciekawostek na temat swoich pupili.

19:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka Godziny emisji

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

20:00

Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie Godziny emisji

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

21:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Złamane serce Godziny emisji

Mariah ratuje kocięta oraz suczkę ze szczeniakami z cuchnącego, opuszczonego domu. Gdy Sloth zaczyna podupadać na zdrowiu, przychodzi czas na podjęcie trudnej decyzji.

22:00

Premiera Psie gliny: Psy na patrolu Godziny emisji

Współpraca, partnerstwo i niezwykła więź łącząca psy policyjne i ich treserów podczas pełnienia służby i walki z przestępczością.

23:00

Wojny o wieloryby: Ogromny wróg Godziny emisji

Po miesiącach wyczerpujących poszukiwań ekipa Sea Shepherds odnajduje statek Nisshin Maru. Niestety, ich cel ucieka, zostawiając statek ekipy, Gojirę, unieruchomiony wśród lodów.

00:00

Ratownicy psów, odc. 5 Godziny emisji

Anthony Joynes ratuje w Merseyside łagodnego springer spaniela, który zbyt długo przebywał w domu. Tymczasem inspektor Boal wraca do domu pełnego psów husky.

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Złamane serce Godziny emisji

Mariah ratuje kocięta oraz suczkę ze szczeniakami z cuchnącego, opuszczonego domu. Gdy Sloth zaczyna podupadać na zdrowiu, przychodzi czas na podjęcie trudnej decyzji.

02:00

Szkoła przetrwania: Sahara, część 2 Godziny emisji

Bear Grylls kontynuuje swoją wyprawę przez Saharę. Tym razem w jego menu pojawiło się mięso z wielbłąda, a to oznacza obdarcie ze skóry i wypatroszenie zwierzaka.

02:48

Dzikość bez cenzury: Herosi i horror Godziny emisji

W kolumbijskiej puszczy operator filmowy zostaje zaatakowany przez anakondę. Zobaczymy też nietypowe zmagania młodego dżokeja w trakcie jednej z gonitw konnych.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Nieustraszony na służbie Godziny emisji

Główny śledczy, Charles Jantzen, ratuje kilkadziesiąt psów z płonącego domu. Inny funkcjonariusz pomaga w wydostaniu szczeniąt z rury kanalizacyjnej.

04:24

Na ryby bez wędki: Pełen relaks z Jacksonem Godziny emisji

Na połowy gołymi rękami i nogami wyruszają dwie gospodynie domowe, para sprzedawców ryb i dwójka głupkowatych studentów. Jak zakończy się ta wyprawa do Oklahomy?

05:12

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt! Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info