Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-05-31 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Pełny zbiornik na wakacje Godziny emisji

Wayde i Brett zbudują wypasione akwarium u rzeźnika, a potem pojadą na Florydę, by wyczarować akwarium w klimacie irlandzkiego pubu.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris badając miniaturową kozę dokonuje odkrycia, które przeraża jej właściciela. Nurkuje także w głębinach morskich, by ocalić zagrożony gatunek rekina. Lisa walczy o życie psa.

07:30

Kocim okiem: Dzisiejszy połów Godziny emisji

Niezwykła telenowela dokumentalna, ukazująca sekretne życie domowych kotów. Prywatny świat naszych pupili poznamy z ich perspektywy.

08:00

Kot z piekła rodem: Nieznośny Kashmir Godziny emisji

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

09:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany Godziny emisji

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

10:00

Szaleńczy żer: krokodyle Godziny emisji

Chris Douglas wyrusza na bagna Everglades, by z bliska poznać krokodyle oraz ich drapieżne instynkty.

11:00

Weterynarz z Alaski: Dalej nie ma już nic Godziny emisji

Doktor Dee i jej mąż Ken prowadzą klinikę weterynaryjną na Alasce. W tym odcinku lekarka ratuje psa rasy akita, który cierpi od rany postrzałowej.

12:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Złamane serce Godziny emisji

Mariah ratuje kocięta oraz suczkę ze szczeniakami z cuchnącego, opuszczonego domu. Gdy Sloth zaczyna podupadać na zdrowiu, przychodzi czas na podjęcie trudnej decyzji.

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Menażeria z Miami Godziny emisji

Śledczy zajmują się sprawą dwóch zaadoptowanych psów, które wałęsają się bez opieki po ulicach miasta.

14:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Kraina wulkanów Godziny emisji

W Indonezji jest więcej aktywnych wulkanów niż w jakimkolwiek innym kraju na Ziemi. Jak tutejsza przyroda przystosowała się do specyficznych warunków życia w takim miejscu?

15:00

Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata Godziny emisji

Pete projektuje chatkę na drzewie w stylu celtyckim dla pewnej irlandzkiej rodziny. Wymyśla urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ich rodzimym kraju.

16:00

Projekt AKWARIUM: Dylematy Howiego Mandela Godziny emisji

Howie Mandel chciałby mieć własne akwarium, ale nie może się zdecydować, jak ma ono wyglądać. Czy Wayde'owi i Brettowi uda się dokończyć ten projekt bez jakichkolwiek wskazówek?

17:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Złamane serce Godziny emisji

Mariah ratuje kocięta oraz suczkę ze szczeniakami z cuchnącego, opuszczonego domu. Gdy Sloth zaczyna podupadać na zdrowiu, przychodzi czas na podjęcie trudnej decyzji.

18:00

O psach, kotach i innych pupilach: Cocker spaniel, wilczacz irlandzki, papillon, seter szkocki, silky terrier Godziny emisji

Jakich ras nie wolno przewozić na pokładzie samolotów niektórych linii lotniczych? Jaki pies poszedł na gilotynę razem z Marią Antoniną — i przeżył?

19:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy Godziny emisji

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

20:00

Mieszkanie na pniu: Królestwo Piotrusia Pana Godziny emisji

Pete wyrusza do Platte River Valley w Nebrasce, aby zbudować magiczny zamek w koronie drzewa — dla rodziny, która zdecydowała się nigdy nie dorastać.

21:00

Premiera Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel Godziny emisji

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

22:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Patagonia Godziny emisji

Patagonia to ogromna i niezwykle zróżnicowana kraina. Kamera rejestruje życie zamieszkałych tam ludzi i zwierząt na przestrzeni całego roku.

23:00

Wojny o wieloryby: Ostateczny cios Godziny emisji

Ekipa kapitana Paula Watsona nie daje za wygraną. Trwająca przez 30 lat walka Paula przeciwko brutalnym połowom wielorybów przez Japończyków kończy się wielkim sukcesem.

00:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

W odcinku dylematy inspektora Nicka Wheelhouse'a, dotyczące psa z chorobą skóry, który stracił całą sierść, a także wodne przygody pewnego owczarka niemieckiego.

01:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel Godziny emisji

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

02:00

Szkoła przetrwania: Panama, część 1 Godziny emisji

W Panamie Bear Grylls przedziera się przez lasy namorzynowe, mokradła i dżunglę. Pogryziony przez ponad sto komarów chce nam udowodnić, że człowiek przetrwa w każdych warunkach.

02:48

Dzikość bez cenzury: Koszmary matki natury Godziny emisji

Opiekun aligatorów zostaje zaatakowany przez jednego ze swoich podopiecznych podczas karmienia. Zobaczymy też niesamowitą plagę myszy w Australii.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Walka o przetrwanie Godziny emisji

Śledcza, Trischa Price, ratuje trzy konie, które były głodzone przez właściciela. Pracownicy HSPCA wydostają ze strychu kocięta. Znajdują też nowy dom dla trzech szczeniąt.

04:24

Na ryby bez wędki: Przechwałki Godziny emisji

W rzekach Oklahomy dwóch szalonych wędkarzy uczy grupę mieszczuchów, jak łowić ryby wyłącznie za pomocą swoich rąk i nóg. Choć to trudne zadanie, to chętnych nie brakuje!

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info