Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-03 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Świąteczne cuda Godziny emisji

Doktor Jeff Young i jego zespół ratują życie tysięcy zwierząt w jednej z najbardziej ruchliwych klinik weterynaryjnych w USA.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris i jego zespół zostają wezwani do tygrysa sumatrzańskiego, który cierpi na ból zęba. Jak weterynarze poradzą sobie w tej ekstremalnej sytuacji?

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 14 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

O psach, kotach i innych pupilach: Cocker spaniel, wilczacz irlandzki, papillon, seter szkocki, silky terrier Godziny emisji

Jakich ras nie wolno przewozić na pokładzie samolotów niektórych linii lotniczych? Jaki pies poszedł na gilotynę razem z Marią Antoniną — i przeżył?

09:00

Kot z piekła rodem: Śledząc panią Daisy Godziny emisji

Drobniutki Dexter zaledwie wrócił do domu, a już znęca się nad Daisy. Corey kupił Sarze Givera na urodzony, lecz teraz chętnie by go zwrócił.

10:00

Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium Godziny emisji

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

11:00

Poznajcie leniwce, odc. 3 Godziny emisji

Marcello zostaje wezwany do nagłego przypadku. Samica leniwca trójpalczastego Samantha stawia się w niezręcznej sytuacji. Z kolei Becky poddaje leniwce próbie prędkość.

11:30

Poznajcie leniwce, odc. 4 Godziny emisji

Claire musi zająć się wrażliwym leniwcem o imieniu Linus. Zaś specjalistka od leniwców Becky sprawdzi, który z gatunków leniwców jest urodzonym pływakiem.

12:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 3 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

12:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 4 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

13:00

Rzeczne potwory: Atomowy napastnik Godziny emisji

Wędkarz Jeremy Wade, podczas poszukiwań rzecznych potworów, dociera do miejsca jednej z największych katastrof nuklearnych w historii. Czy w czernobylskich rzekach grasują potwory?

14:00

Kot z piekła rodem: Spragniony krwi Godziny emisji

Jackson przychodzi z pomocą strażakowi z Los Angeles, który nie może poradzić sobie ze swoim szalonym kotem Coco. Pomaga też parze z Teksasu, nocami terroryzowanej przez kota.

15:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka Godziny emisji

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

16:00

Pieskie życie: Przetrwają najmilsi Godziny emisji

Poznamy etapy tresury, które przeszły psy, zanim z dzikich drapieżników stały się w zwierzętami domowymi. Odwiedzimy także miejsca, w których psy są rozpieszczane jak dzieci.

17:00

Łowcy jadu: O jednego mniej Godziny emisji

Popyt na wężowy jad wykorzystywany do badań medycznych jest obecnie ogromny. Łowcy jadu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu najgroźniejszych węży.

18:00

Najdziksza Europa: Alpy Godziny emisji

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Łakomczuchy Godziny emisji

Mops mający obsesję na punkcie pizzy. Pies niszczący wszystko w domu i w ogrodzie. Koń umiejący wydostać się z boksu i wypuścić inne konie.

20:00

Dogonić tornado: Bunt na równinach Godziny emisji

Kolejna seria spotkań z trzema śmiałkami, którzy wyruszają w pogoń za niebezpiecznymi tornadami. Josh Wurman, Sean Casey i Reed Timmer mają zamiar dostać się w sam środek żywiołu.

21:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Szklany domek Godziny emisji

Pete wyrusza do stanu Nowy Jork by w górach Catskill zbudować szklany domek na drzewie stworzony z pięćdziesięciu stylowych okien, jakie mają w swojej kolekcji jego klienci.

22:00

Baseny jak z bajki: Japoński ogród wodny Godziny emisji

Anthony ze swoją ekipą wkracza do pozbawionego charakteru ogródka i zamienia go w wodny japoński raj, pełen wodospadów. Nie zabraknie tam jacuzzi.

23:00

Na straży przyrody: Przepis na klęskę Godziny emisji

Myśliwy, który zastrzelił łosia próbuje wywinąć się z rąk funkcjonariuszy. Na pustyni dzieje się coś podejrzanego, a niedźwiedź niszczy samochód.

00:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Obława Godziny emisji

Oficerowie dokonują nalotu na arenę nielegalnych walk kogutów. Odkrywają również szokujący przypadek umyślnego okrucieństwa. Jednak właściciel ptaka nie widzi w tym nic złego.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem Godziny emisji

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

02:00

Szkoła przetrwania: Patagonia, część 2 Godziny emisji

Bear doświadcza ekstremalnych warunków panujących w Panamie. Stawi czoła upałowi i wysokiej wilgotności powietrza, a także ogromnym wodospadom i osuwiskom błotnym.

02:48

Dzikość bez cenzury: Wypadek na weselu Godziny emisji

Wymarzony ślub przemienia się w koszmar. Wóz zaprzężony w konie nagle wywraca się, przygniatając pannę młodą i jej dziadka.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zajęcie psiarni Godziny emisji

Główny śledczy, Charles Jantzen, zajmuje się sprawą psiarni, w której czworonogi karmione są padliną. Jest to jeden z najgorszych przypadków w jego dotychczasowej karierze.

04:24

Na ryby bez wędki: Taaaka ryba! Godziny emisji

W rzekach Oklahomy dwóch szalonych wędkarzy uczy grupę mieszczuchów, jak łowić ryby wyłącznie za pomocą swoich rąk i nóg. Choć to trudne zadanie, to chętnych nie brakuje!

05:12

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie Godziny emisji

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info