Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-06 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Pękate akwarium dla Gabriela Iglesiasa Godziny emisji

Specjaliści z ATM budują dwa akwaria dla Gabriela Iglesiasa, wykorzystując w tym celu zabytkowe autobusy. Ich plany nieco się pokrzyżują, gdy w firmie dojdzie do kradzieży.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Dr Chris jedzie do Wielkiej Brytanii, by spełnić marzenie z dzieciństwa. Podczas podróży po Kornwalii i Yorkshire leczy różne gatunki zarówno małych, jak i dużych zwierząt.

07:30

Kocim okiem: Kocie tajemnice Godziny emisji

Niezwykła telenowela dokumentalna, ukazująca sekretne życie domowych kotów. Prywatny świat naszych pupili poznamy z ich perspektywy.

08:00

Kot z piekła rodem: Koszmar spadochroniarza Godziny emisji

Jackson pomaga znanemu skoczkowi spadochronowemu w okiełznaniu jego dwóch kotów rasy savannah. Usiłuje też rozwiązać problem kota, który niechętnie dzieli się swoim terytorium.

09:00

Magiczne Indie: Święte piaski Godziny emisji

Wyprawa po najbardziej egzotycznych zakątkach Himalajów i doliny Gangesu. Widzowie zobaczą piękne krajobrazy i poznają zachwycająco bogatą faunę Indii.

10:00

25 x szczęki Godziny emisji

Cykl ukazujący najgroźniejsze i najbardziej szokujące zachowania rekinów, z programów wyemitowanych w ramach cyklu „Tydzień z rekinami" podczas ostatnich 20 lat.

11:00

Weterynarz z Alaski: Ostatni dzwonek Godziny emisji

Dr Dee sprawdza zdrowie jucznego konia a także bada psa, który prawdopodobnie choruje na raka. Lekarze Terry i Nicole wybieraja się leczyć zwierzęta w osadzie Arctic Village.

12:00

Dzikie renowacje: Odlotowa stodoła Godziny emisji

Na farmie Whitewater w Lake Toxaway, Jay spróbuje przekształcić starą stodołę w jedyny w swoim rodzaju domek wypoczynkowy z widokiem na majestatyczny wodospad.

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Wyścig o życie Godziny emisji

Śledczy zajmują się sprawą brutalnie porzuconej suczki i jej szczenięcia. Natomiast oficer Casadevall rusza z pomocą psom, które pozostawiono na pełnym słońcu w upalny dzień.

14:00

Dzikie renowacje: Odlotowa stodoła Godziny emisji

Na farmie Whitewater w Lake Toxaway, Jay spróbuje przekształcić starą stodołę w jedyny w swoim rodzaju domek wypoczynkowy z widokiem na majestatyczny wodospad.

15:00

Mieszkanie na pniu: Przystań dla motyli Godziny emisji

Pete tworzy kolejną nadrzewną oazę. Tym razem będzie to chata z motywem motyla, położona na terenie ośrodka terapeutycznego wśród koron 6 drzew, z siatką wspinaczkową i strychem.

16:00

Projekt AKWARIUM: Wypasione akwarium Marshawna Lyncha Godziny emisji

Słynny futbolista i zdobywca Super Bowl Marshawn Lynch angażuje Bretta i Wayde'a do budowy wypasionego akwarium w stylu nawiązującym do jego przydomku „Bestia".

17:00

Na straży przyrody: Las strzelb Godziny emisji

Strażnicy ze specjalnej jednostki ukrócą proceder nielegalnych polowań na łosie. Zapobiegną także samobójstwu i wytropią groźnych bandytów.

18:00

O psach, kotach i innych pupilach: Bullterrier, chart perski, norwich terrier, australijski pasterski, welsh corgi Godziny emisji

W tym odcinku poznamy historię hodowli, charakter, wyjątkowe uzdolnienia i wiele ciekawostek na temat pięciu psich ras.

19:00

Kot z piekła rodem: Mamma Mia Godziny emisji

Greg i Dina mają trójkę uroczych dzieci i jednego zajadłego kota o imieniu Mia. Zaś dla Chrisa i Tenille jedyną przeszkodą w zamieszkaniu razem jest jej krnąbrny kot.

20:00

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

21:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Koniec podróży Godziny emisji

W stanie Georgia, Tia ocenia program psów więziennych, po czym wraz z ekipą przeprowadza misję ratunkową. Czy niespodziewana inspekcja może doprowadzić do zamknięcia Villalobos?

22:00

Zaplątani w survival: Wyspy na Pacyfiku, Panama Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

23:00

Na straży przyrody: Przepis na klęskę Godziny emisji

Myśliwy, który zastrzelił łosia próbuje wywinąć się z rąk funkcjonariuszy. Na pustyni dzieje się coś podejrzanego, a niedźwiedź niszczy samochód.

00:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Mel Fisher bada Tigera - dwuletniego rottweilera w kiepskim stanie, a Vicki sprawdza jak ma się 65 psów uratowanych z dzikiej hodowli w Manchester.

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Koniec podróży Godziny emisji

W stanie Georgia, Tia ocenia program psów więziennych, po czym wraz z ekipą przeprowadza misję ratunkową. Czy niespodziewana inspekcja może doprowadzić do zamknięcia Villalobos?

02:00

Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy: Co można zjeść? Godziny emisji

Co zjeść, by nie skonać z głodu w środku kompletnej dziczy? Bear pokazuje jedzenie, dzięki któremu można przeżyć - od żab po chrząszcze i pozyskiwanie wody z żołądka wielbłąda.

02:48

Dzikość bez cenzury: Strzeż się! Godziny emisji

Wędkarz przypadkowo łowi żarłacza szarego. Niestety, płaci za to wysoką cenę. Mistrz w jeździe na byku zostaje przez niego brutalnie zaatakowany i staranowany.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Przygodny hodowca Godziny emisji

Pracownicy SPCA usiłują zlikwidować niehumanitarną hodowlę psów. Czy śledczym uda się uratować zwierzęta, zanim będzie za późno?

04:24

Na ryby bez wędki: Najlepsi łowcy sezonu Godziny emisji

Skipper i Jackson przypomną wydarzenia ostatniego sezonu, których bohaterami byli zabawni nowicjusze, wytrawni łowcy i ekscentryczne osobowości. Przeprowadzą też ranking połowów.

05:12

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność Godziny emisji

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info