Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-07 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Dwa zlecenia Dwighta Howarda Godziny emisji

Wayde i Brett udają się do Houston wezwani przez gwiazdę NBA, Dwighta Howarda, któremu oprócz wypasionego akwarium marzy się również nowy, nietuzinkowy dom dla jego węży.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Dr Chris udaje się do Sydney Harbour, aby zająć się kurczakami, psem wcinającym lody i szaloną kotką Zoe, która wyskoczyła z balkonu na drugim piętrze budynku.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Pulchne szczenięta Godziny emisji

Buldog Dexter próbuje się wykazać na szkoleniu sprawności. Z kolei grupa szczeniąt znalazła się na podwórzu pełnym dziwnych bestii.

08:00

Kot z piekła rodem: Spragniony krwi Godziny emisji

Jackson przychodzi z pomocą strażakowi z Los Angeles, który nie może poradzić sobie ze swoim szalonym kotem Coco. Pomaga też parze z Teksasu, nocami terroryzowanej przez kota.

09:00

Magiczne Indie: Ganges - rzeka życia Godziny emisji

Wyprawa po najbardziej egzotycznych zakątkach Himalajów i doliny Gangesu. Widzowie zobaczą piękne krajobrazy i poznają zachwycająco bogatą faunę Indii.

10:00

Kryjówka megarekina Godziny emisji

Badacze rekinów drobiazgowo analizują maoryską legendę o żarłaczu białym, zwanym władcą rekinów. Niewykluczone, że ten wielki gatunek rekina żyje w pobliżu wybrzeży Nowej Zelandii.

11:00

Weterynarz z Alaski: Ruch jak na farmie Godziny emisji

Lekarz weterynarii Dee Thornell i jej ekipa zajmują się leczeniem najbardziej niezwykłych chorób zwierząt z Alaski — od jeleni wapiti po psy pociągowe i juczne muły.

12:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Koniec podróży Godziny emisji

W stanie Georgia, Tia ocenia program psów więziennych, po czym wraz z ekipą przeprowadza misję ratunkową. Czy niespodziewana inspekcja może doprowadzić do zamknięcia Villalobos?

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Pościg za seryjnym mordercą Godziny emisji

Codzienna praca policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt, która pomaga wszystkim stworzeniom znajdującym się w opresji.

14:00

Dzikie renowacje: Autobus w Górach Skalistych Godziny emisji

Jay udaje się na rancho Caribou, aby przeobrazić zabytkowy autobus w górski domek wypoczynkowy. Jego dzieło ma być także hołdem dla tradycyjnej muzyki tego regionu.

15:00

Mieszkanie na pniu: Rezydencja w chmurach Godziny emisji

Zespół otrzymuje zlecenie na budowę trzykondygnacyjnej rezydencji na trzech gigantycznych sekwojach. Zadanie nie jest łatwe. Czy sobie poradzą?

16:00

Projekt AKWARIUM: Mega-zlecenie od Hasselhoffa Godziny emisji

Do firmy ATM zgłasza się słynny aktor David Hasselhoff z nowym zleceniem. Hasselhoff, który jest zapalonym nurkiem, marzy o akwarium, którego motywem przewodnim będą rekiny.

17:00

Na straży przyrody: Przewaga liczebna Godziny emisji

Funkcjonariusze jednostki specjalnej wraz z wyszkolonymi psami odciągną kłopotliwego niedźwiedzia od domostwa. Zajmą się także niezrównoważoną kobietą na autostradzie.

18:00

O psach, kotach i innych pupilach: Małe zwierzęta domowe Godziny emisji

Dlaczego przestraszone gekony gubią ogony? W jaki sposób chomiki magazynują żywność w workach policzkowych? Jak szybka jest fretka?

19:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV Godziny emisji

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

21:00

Premiera Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy Godziny emisji

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

22:00

Dzika Kostaryka Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe stworzenia zamieszkujące Kostarykę — jeden z najbardziej zróżnicowanych biologicznie rejonów świata. Zobaczymy pumę, ocelota i wiele innych zwierząt.

23:00

Na straży przyrody: Życie lub śmierć Godziny emisji

Strażnicy przyrody przeprowadzają tajną akcję mającą na celu odciągnięcie rodzinki niedźwiedzi od restauracji. Tymczasem wypadek na autostradzie kończy się tragicznie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 11 Godziny emisji

Ratownicy znajdują w niewielkim pomieszczeniu osiem szczeniąt i ich wychudzoną mamę, a Graeme Petty chce ukarać winnych znęcania się nad przerażonym bulterierem ze Staffordshire.

01:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy Godziny emisji

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

02:00

Szkoła przetrwania: Namibia Godziny emisji

Ekspert sztuki przetrwania Bear Grylls zaprezentuje nam jak można przeżyć w najbardziej gorących i suchych miejscach na ziemi, takich jak namibijska pustynia.

02:48

Dzikość bez cenzury: Oszukać śmierć Godziny emisji

Obrończyni zwierząt zostaje brutalnie zaatakowana przez byka, którego usiłowała ratować. Grupa ratowników próbuje uspokoić rozgniewaną słonicę, aby pomóc jej poranionemu dziecku.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Huragan Ike Godziny emisji

Charles Jantzen i jego zespół mają do wykonania wyjątkowo trudne zadanie. Muszą uratować setki porzuconych zwierząt domowych, które znalazły się w tragicznej sytuacji.

04:24

Na ryby bez wędki: Polowanie na suma Godziny emisji

Dwaj wytrawni poławiacze ryb Skipper Bivins i Trent Jackson zapraszają zapalonych amatorów do polowania na sumy bez wędki. Czy nowicjusze poradzą sobie z łowieniem ryb stopami?

05:12

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna Godziny emisji

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info