Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-08 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Stylowe akwarium dla Sherri Shepherd Godziny emisji

Sherri Shepherd prosi Wayde'a, aby zbudował w jej domu proste i eleganckie akwarium. Panowie jadą także do firmy Rugged Ridge, gdzie ma znaleźć się akwarium o szokującym wyglądzie.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Lisa zajmuje się kotem uderzonym przez samochód, Chris stosuje radykalną metodę leczenia rannego ptaka, a foka Pearl przechodzi ryzykowną operację, która ma przywrócić jej wzrok.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Zabłocone szczenięta Godziny emisji

Cairn terrier próbuje zaprzyjaźnić się z niewzruszonym domowym kotem. Młodziutkie samoyedy nie mogą się zdecydować, co powinny zrobić.

08:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka Godziny emisji

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

09:00

Magiczne Indie: Ghaty Zachodnie - monsunowe góry Godziny emisji

Z majestatycznych szczytów Himalajów, wzdłuż potężnego Gangesu, aż po tajemniczy północny wschód: poznajemy niezwykłą przyrodę, wspaniałe krajobrazy i ukryte skarby Indii.

10:00

Król rekinów. Olbrzym z Nowej Zelandii Godziny emisji

Pasażerowie statku walczą o życie. Gdy obserwowali z pokładu wieloryby łódź wywróciła się, a oni wpadli do wody pełnej rekinów.

12:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy Godziny emisji

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Żądza życia Godziny emisji

Codzienna praca policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt, która pomaga wszystkim stworzeniom znajdującym się w opresji.

14:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa Godziny emisji

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

15:00

Mieszkanie na pniu: Lewitująca latarnia Godziny emisji

Pewna para marzy o nadrzewnym domku położonym na nadmorskim wale ochronnym. Budowa obiektu na tak trudnym gruncie stanowi poważne ryzyko. Czy zespół podoła wyzwaniu?

16:00

Projekt AKWARIUM: Shaq też chce mieć rybki Godziny emisji

Do ATM dzwoni ulubiony klient Wayde'a i Bretta - Shaquille O'Neal. Byłemu gwiazdorowi NBA tak spodobało się poprzednie dzieło chłopaków, że teraz zamarzył o drugim akwarium.

17:00

Na straży przyrody: Przepis na klęskę Godziny emisji

Myśliwy, który zastrzelił łosia próbuje wywinąć się z rąk funkcjonariuszy. Na pustyni dzieje się coś podejrzanego, a niedźwiedź niszczy samochód.

18:00

O psach, kotach i innych pupilach: Shiba inu, boykin spaniel, greyhound, Samojed, irlandzki spaniel dowodny Godziny emisji

Eksperci i właściciele zwierząt radzą, jakie zwierzęta wybrać, gdy żyje się w mieście i jakie najlepiej nadają się dla całej rodziny.

19:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje! Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie Godziny emisji

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

21:00

Poznajcie leniwce, odc. 5 Godziny emisji

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

21:30

Poznajcie leniwce, odc. 6 Godziny emisji

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

22:00

Wybryki ewolucji: Namibia Godziny emisji

Namib to najstarsza pustynia świata. Żyje na niej wiele endemicznych gatunków zwierząt, które przez 50 mln lat ewoluowały i adaptowały się do życia w tym nieprzyjaznym środowisku.

23:00

Na straży przyrody: W ogniu Godziny emisji

Sierżant Jewell odkrywa pustynną kryjówkę ojca i syna poszukiwanych listem gończym za handel narkotykami. Jacobson prowadzi dochodzenie w sprawie grupy rozrabiających myśliwych.

00:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Alan wysyła inspektor Herchy Boal na wymianę doświadczeń z pracownikami SPCA - największej organizacji pomocy zwierzętom w Hongkongu.

01:00

Poznajcie leniwce, odc. 5 Godziny emisji

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

01:30

Poznajcie leniwce, odc. 6 Godziny emisji

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

02:00

Szkoła przetrwania: Zambia Godziny emisji

Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w zambijskim buszu. Pokaże nam, jak poradzić sobie z najsilniejszymi na świecie prądami w rzece.

02:48

Dzikość bez cenzury: Nieprawdopodobni bohaterzy Godziny emisji

Czteroletnie dziecko wpada do zagrody goryli. Nurek zostaje ugryziony przez rekina tygrysiego. Toreador doznaje uszkodzenia kręgów szyjnych.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginione szczenięta Godziny emisji

Dwoje inspektorów śledczych, Charles Jantzen i Debbie Michielson, ratuje grupę psów, które po śmierci właściciela pozostawiono bez opieki.

04:24

Na ryby bez wędki, odc. 2 Godziny emisji

Dwaj wytrawni poławiacze ryb Skipper Bivins i Trent Jackson zapraszają zapalonych amatorów do polowania na sumy bez wędki. Czy nowicjusze poradzą sobie z łowieniem ryb stopami?

05:12

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info