Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-09 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Wypasione akwarium Marshawna Lyncha Godziny emisji

Słynny futbolista i zdobywca Super Bowl Marshawn Lynch angażuje Bretta i Wayde'a do budowy wypasionego akwarium w stylu nawiązującym do jego przydomku „Bestia".

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Chris i Tim muszą uratować węża będącego w potrzasku. Chris udziela także pomocy rannemu żółwiowi i dokonuje szokującego odkrycia związanego ze szczeniakiem Tysonem.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Giganty wśród szczeniąt Godziny emisji

Młodziutki angielski mastiff próbuje się uniezależnić od siostry. Malutki munsterlander jak przystało na psa myśliwskiego, demonstruje swoje umiejętności.

08:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy Godziny emisji

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

09:00

Dzikie Indochiny: Kambodża Godziny emisji

Kambodża to jeden z najbardziej zróżnicowanych pod względem biologicznym krajów Azji Południowo-Wschodniej. Jej faunę, florę oraz klimat kształtuje roczny cykl monsunowy.

10:00

Hawaje. Raj dla rekinów Godziny emisji

Hawaje to wymarzone miejsce na wypoczynek. Jednak ostatnio w wodach przybrzeżnych archipelagu coraz częściej dochodzi do ataków rekinów na ludzi.

11:00

Weterynarz z Alaski: Operacja sówki Godziny emisji

Dr Dee rusza na ratunek sześciu małym sówkom, których rodziców zabił orzeł. W klinice pies lekarki zostaje krwiodawcą dla chorego labradora.

12:00

Poznajcie leniwce, odc. 5 Godziny emisji

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

12:30

Poznajcie leniwce, odc. 6 Godziny emisji

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wcale nie taki opuszczony dom Godziny emisji

Codzienna praca funkcjonariuszy ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt w San Francisco. Policjanci pomagają wszystkim stworzeniom, które znalazły się w opresji.

14:00

Dzikie renowacje: Stodoła jak marzenie Godziny emisji

Tym razem Jay wyrusza do Bedford, na rolnicze tereny stanu Indiana, aby przerobić stuletnią, niszczejącą stodołę na salę do organizacji różnych wydarzeń kulturalnych.

15:00

Mieszkanie na pniu: Nadrzewne studio nagraniowe Godziny emisji

Pete buduje na drzewie nowoczesne studio nagraniowe. Zaraz po otwarciu obiektu znany wokalista Cee Lo Green wraz ze swoim muzykiem tworzą nowy utwór.

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla rockmana Godziny emisji

DJ Ashba, były gitarzysta Guns N' Roses nominowany do nagrody Grammy, pojawia się w ATM i prosi Bretta i Wayde'a aby zbudowali dla niego akwarium z motywem czaszek.

17:00

Na straży przyrody: Życie lub śmierć Godziny emisji

Strażnicy przyrody przeprowadzają tajną akcję mającą na celu odciągnięcie rodzinki niedźwiedzi od restauracji. Tymczasem wypadek na autostradzie kończy się tragicznie.

18:00

O psach, kotach i innych pupilach: Świnka miniaturowa, kapibara, koza karłowata, osioł miniaturowy, jeż, skunks Godziny emisji

W tym odcinku dowiemy się, czy osły lubią oglądać telewizję oraz jak wykąpać jeża. Ponadto poznamy kozę pigmejską, która lubi przebywać w lokalnym klubie jazzowym.

19:00

Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

21:00

Jadowita Australia , odc. 2 Godziny emisji

W odcinku poznamy cechę krokodyli różańcowych, która może pomóc w zwalczaniu zakażeń. Dowiemy się także o potencjale jadu ukwiałów w walce z zaburzeniami autoimmunologicznymi.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 15 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 16 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

23:00

Na straży przyrody: To nie są pluszowe misie Godziny emisji

Funkcjonariusze Agencji ds. Ryb i Dzikich Zwierząt mają za zadanie wypuścić groźnego niedźwiedzia z powrotem do jego naturalnego środowiska. Zatrzymują także pijanego kierowcę.

00:00

Ratownicy psów, odc. 13 Godziny emisji

Zespół zostaje wezwany na odległą farmę w Stapleford Abbotts w hrabstwie Essex, gdzie znajduje się ponad 70 psów i szczeniąt wymagających natychmiastowej pomocy medycznej.

01:00

Jadowita Australia , odc. 2 Godziny emisji

W odcinku poznamy cechę krokodyli różańcowych, która może pomóc w zwalczaniu zakażeń. Dowiemy się także o potencjale jadu ukwiałów w walce z zaburzeniami autoimmunologicznymi.

02:00

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 1 Godziny emisji

Bear Grylls rozpoczyna tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

02:48

Dzikość bez cenzury: Przygnieciony, uwięziony, zatrzymany Godziny emisji

Dżokej ulega strasznemu wypadkowi. Dziecko zostaje zaatakowane przez małpę. Pies policyjny chwyta zbiega z więzienia.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Gburowata Wilma Godziny emisji

Główny śledczy, Charles Jantzen, pomaga w przeniesieniu w inne miejsce świnki zwisłobrzuchej. Operacja nie jest łatwa, bo zwierzę ma sporą nadwagę i w dodatku jest uparte.

04:24

Na ryby bez wędki: Piękność i maniacy Godziny emisji

Kolejna grupa żądnych wrażeń nowicjuszy. Drew i Ken oraz dwie miss piękności z Miami - Lisette i Michelle próbują łowić sumy gołymi rękami.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek nad jeziorem Godziny emisji

W Lake Barkley w stanie Kentucky, ekipa pracuje nad trzypiętrowym domkiem na drzewie w stylu Franka Lloyda Wrighta. Domek ma być wyposażony w sypialnię, kuchnię i łazienkę.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info