Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-11 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Robi się gorąco Godziny emisji

Do kliniki trafia pies z cieknącą pianą z pyska — doktor Jeff musi działać naprawdę szybko. Doktor musi zoperować świnię Penelopę, jednak nigdy wcześniej tego nie robił.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Doktor Lisa bada psa, który ma bardzo dziwny problem z oczami. Z kolei Chris musi pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych pacjentów.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 1 Godziny emisji

Opowieści z australijskiej kliniki weterynaryjnej, znajdującej się na wybrzeżu Nowej Południowej Walii. Jej pacjentami są różne zwierzęta - od domowych kotów po pytony i alpaki.

08:00

Wszystko o kotach: Komondor, irlandzki spaniel wodny, greyhound Godziny emisji

Która rasa ma najgrubsze futro? Jaki pies był przewodnikiem w czasie pierwszej wyprawy na Biegun Południowy?

09:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje! Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

10:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla Imaginarium Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

11:00

Tajemnice syren Godziny emisji

Jon Frankel spotyka biologa morskiego, który twierdzi, że legendarne syreny istnieją naprawdę. Czy uda mu się znaleźć wiarygodne źródło informacji o tych istotach?

12:00

Na ratunek psom z Detroit Godziny emisji

Raper Hush Carlisle z ekipą krąży po mieście i ratuje psy, które brały udział w walkach. Są zdeterminowani - chcą znaleźć dom każdemu psu, aby żaden z nich nie został uśpiony.

13:00

Wkręceni w survival: Przypieczętuj swój los Godziny emisji

Jake zostaje porwany i z zawiązanymi oczami pozostawiony w szczerym polu przez ekipę survivalowców. W ciągu 100 godzin musi samodzielnie powrócić do cywilizacji.

14:00

Premiera Zaplątani w survival: Dżungla El Camino Real, Panama Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

15:00

Pieskie życie: Psy warte miliardy Godziny emisji

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

16:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Koniec podróży Godziny emisji

W stanie Georgia, Tia ocenia program psów więziennych, po czym wraz z ekipą przeprowadza misję ratunkową. Czy niespodziewana inspekcja może doprowadzić do zamknięcia Villalobos?

17:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać Godziny emisji

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

18:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi Godziny emisji

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

19:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego Godziny emisji

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

20:00

Dogonić tornado: Nie ma jak w Kansas! Godziny emisji

Kolejna seria spotkań z trzema śmiałkami, którzy wyruszają w pogoń za niebezpiecznymi tornadami. Josh Wurman, Sean Casey i Reed Timmer mają zamiar dostać się w sam środek żywiołu.

21:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 7 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

21:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 8 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

22:00

Podwodni mordercy Godziny emisji

Przedstawimy sześć rekinów, które na drodze ewolucji stały się najbardziej niebezpiecznymi drapieżnikami oceanów.

23:00

Na straży przyrody: To nie są pluszowe misie Godziny emisji

Funkcjonariusze Agencji ds. Ryb i Dzikich Zwierząt mają za zadanie wypuścić groźnego niedźwiedzia z powrotem do jego naturalnego środowiska. Zatrzymują także pijanego kierowcę.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Walka o przetrwanie Godziny emisji

Śledcza, Trischa Price, ratuje trzy konie, które były głodzone przez właściciela. Pracownicy HSPCA wydostają ze strychu kocięta. Znajdują też nowy dom dla trzech szczeniąt.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Coś we mnie jest Godziny emisji

Dziecko zapada na tajemniczą chorobę, która utrudnia mu oddychanie. Dziwny organizm zamieszkuje w intymnej części ciała mężczyzny. Kobieta tyje, a lekarze nie wiedzą dlaczego.

02:00

Szkoła przetrwania: Półwysep Baja Godziny emisji

Bear Grylls próbuje udowodnić, że przetrwać można nawet na Półwyspie Baja w Meksyku, gdzie panują wysokie temperatury, a w załomach skał kryją się śmiercionośne grzechotniki.

02:48

Dzikość bez cenzury, odc. 14 Godziny emisji

Atak humbaka na dwóch nurków. Czołowe zderzenie na wyścigach wielbłądów. Wypadek na zawodach w skokach przez byka.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Szympans Fred Godziny emisji

Funkcjonariusze SPCA zostają wezwani w sprawie szokującego doniesienia. Muszą uratować 25-letniego szympansa, trzymanego w klatce, w domu właściciela.

04:24

Na ryby bez wędki, odc. 5 Godziny emisji

Skipper Bivins i Trent Jackson towarzyszą turystom, którzy w mętnych rzecznych wodach próbują łowić sumy. Czy zapalone mieszczuchy złowią ryby gołymi stopami?

05:12

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab Godziny emisji

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info