Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-12 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Mega-zlecenie od Hasselhoffa Godziny emisji

Do firmy ATM zgłasza się słynny aktor David Hasselhoff z nowym zleceniem. Hasselhoff, który jest zapalonym nurkiem, marzy o akwarium, którego motywem przewodnim będą rekiny.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Chris zajmuje się psem Honey, który w pogoni za kotem wyskoczył z jadącego pojazdu. Do tego przypadki diabłów tasmańskich zapadających na dziwną chorobę oraz koali tracącego wzrok.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Gadatliwe kocięta Godziny emisji

Młodziutki kot syjamski szuka ciszy i spokoju z dala od ósemki rozgadanego rodzeństwa. Z kolei kot brytyjski krótkowłosy próbuje wyróżnić się spośród szóstki rodzeństwa.

08:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

09:00

Dzikie Indochiny: Wietnam Godziny emisji

Wietnam jest najdalej wysuniętym na wschód krajem Półwyspu Indochińskiego. Szacuje się, że na jego terenie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory.

10:00

Zaklinacz rekinów Godziny emisji

Czy można przemienić rekina w zombie jednym ruchem ręki? Nurek Eli Martinez twierdzi, że znalazł „przycisk", który pozwala wprowadzić rekina w stan hipnozy.

11:00

Weterynarz z Alaski: 40 węży na początek Godziny emisji

Dr Dee przeprowadza trzygodzinną operację, aby uratować życie pewnego psa. Odwiedza także warana amerykańskiego i bada większą liczbę węży.

12:00

Jadowita Australia , odc. 2 Godziny emisji

W odcinku poznamy cechę krokodyli różańcowych, która może pomóc w zwalczaniu zakażeń. Dowiemy się także o potencjale jadu ukwiałów w walce z zaburzeniami autoimmunologicznymi.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży Godziny emisji

Porucznik Scott odkrywa lokal, w którym nielegalnie trzymane są węże dusiciele. Czy właściciel śmiercionośnych gadów nimi handluje? Maltretowany pies walczy o życie.

14:00

Interwencje w dziczy, odc. 1 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

15:00

Mieszkanie na pniu: Szałas na afrykańskie safari Godziny emisji

Pete i jego ekipa przenosi ducha Kenii do stanu Waszyngton, budując nadrzewny domek inspirowany okrągłą afrykańską chatą krytą strzechą.

16:00

Projekt AKWARIUM: Stateczne akwarium dla Billa Engvalla Godziny emisji

Komik Bill Engvall zleca firmie budowę akwarium w stylu Zen w jego nowym biurze w Hollywood. Jednakże przepisy odnośnie obciążenia stropów w budynku krzyżują mu plany.

17:00

Na straży przyrody: W ogniu Godziny emisji

Sierżant Jewell odkrywa pustynną kryjówkę ojca i syna poszukiwanych listem gończym za handel narkotykami. Jacobson prowadzi dochodzenie w sprawie grupy rozrabiających myśliwych.

18:00

Wszystko o kotach: Brytyjski długowłosy, korat, nebelung, peterbald, toyger, tonkijski Godziny emisji

Spotkanie z kotem tonkijskim, nebelungiem, serengeti, koratem, ragamuffinem i toygerem. Poznamy też niezwykle kocie przygody.

19:00

Kot z piekła rodem: Kiedy gruba dama śpiewa Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek w Camo Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

21:00

Dzikie renowacje: Autobus w Górach Skalistych Godziny emisji

Jay udaje się na rancho Caribou, aby przeobrazić zabytkowy autobus w górski domek wypoczynkowy. Jego dzieło ma być także hołdem dla tradycyjnej muzyki tego regionu.

22:00

Życie na Ziemi, odc. 1 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

23:00

Na straży przyrody: Bezprawna śmierć Godziny emisji

Strażnicy trafiają na kłusowników polujących na niedźwiedzie. Jeden z podejrzanych, pijany, zostaje przewieziony do więzienia. Mężczyzna z nakazem aresztowania ma romans z kobietą.

00:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

W Birmingham inspektor RSPCA Herchy odwiedza angielskiego bullterriera, który jest w strasznym stanie. Czy uda się uratować życie psa, czy jest już za późno?

01:00

Dzikie renowacje: Autobus w Górach Skalistych Godziny emisji

Jay udaje się na rancho Caribou, aby przeobrazić zabytkowy autobus w górski domek wypoczynkowy. Jego dzieło ma być także hołdem dla tradycyjnej muzyki tego regionu.

02:00

Szkoła przetrwania: Południe USA Godziny emisji

Na moczarach głębokiego południa USA Bear Grylls walczy z aligatorem, wijącymi się wężami i gołymi rękoma łapie suma.

02:48

Dzikość bez cenzury: Wielkie koty, kraksy i masakry Godziny emisji

Mężczyzna zostaje zaatakowany na terytorium lwów. Strącony samolot uderza w krowę. Surfowiec ratuje walabia w wodach rojących się od rekinów.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Walka w hrabstwie Liberty Godziny emisji

Śledcza, Jennifer Francis, pomaga policji w przejęciu czterech wychudzonych koni oraz cielęcia po zaciekłych negocjacjach z właścicielem.

04:24

Na ryby bez wędki: Piosenka dla suma Godziny emisji

Poławiacze ryb towarzyszą mieszczuchom podczas polowania na sumy. Tym razem rywalizują ze sobą: dwaj mechanicy, para wykonawców muzyki gospel i dwie zapaśniczki.

05:12

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka Godziny emisji

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info