Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-14 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla rockmana Godziny emisji

DJ Ashba, były gitarzysta Guns N' Roses nominowany do nagrody Grammy, pojawia się w ATM i prosi Bretta i Wayde'a aby zbudowali dla niego akwarium z motywem czaszek.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Dr Chris Brown udaje się do Queensland, aby zbadać wyjątkowego prosiaka Stubby'ego, który urodził się bez trzech raciczek. Czy Stubby będzie mógł kiedyś chodzić?

07:30

Słodkie dzieciństwo: Szczenięta i kolce Godziny emisji

Samica owczarka niemieckiego szkoli swoje dzieci na psy poszukujące i ratownicze. Z kolei uroczy pigmejski jeż afrykański próbuje zaprzyjaźnić się z puszystym psem.

08:00

Kot z piekła rodem: Śledząc panią Daisy Godziny emisji

Drobniutki Dexter zaledwie wrócił do domu, a już znęca się nad Daisy. Corey kupił Sarze Givera na urodzony, lecz teraz chętnie by go zwrócił.

09:00

Dzikie Indochiny: Malezja Godziny emisji

Malezja to niezwykle zróżnicowany kraj. Zwłaszcza Borneo, która jest trzecią pod względem wielkości wyspą na świecie, będącą domem dla orangutanów i krokodyli różańcowych.

10:00

Kubański rekin gigant Godziny emisji

Obserwacja populacji żarłaczy białych w niezbadanych wodach oceanu zbliżają amerykańskich i kubańskich naukowców.

11:00

Wydział weterynarii: Odpoczniemy po studiach Godziny emisji

Rok akademicki w pełni. Już za kilka miesięcy dzisiejsi studenci zostaną lekarzami weterynarii. Na razie żyją w ciągłym stresie, szykując się do ostatniej zmiany oddziałów.

12:00

Królowa lwów, odc. 1 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przepełnione i niechciane Godziny emisji

Funkcjonariusze ratują z opuszczonego domu zaniedbane papugi oraz uwalniają kota, który zaklinował się w wąskiej szczelinie. Muszą też schwytać dzikiego szopa pracza.

14:00

Interwencje w dziczy, odc. 3 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

15:00

Mieszkanie na pniu: Szkocki ogród w chmurach Godziny emisji

Ekipa buduje domek w szkockim stylu na wysokim dębie błotnym. Pete tworzy swój pierwszy w życiu „podniebny most", który połączy dom właścicieli z ich nową oazą na drzewie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Boyz II Men w ATM Godziny emisji

Brett i Wayde muszą zaprojektować i zbudować niestandardowe akwarium wewnątrz starego kominka. Zleceniodawcą jest założyciel słynnej grupy Boyz II Men.

17:00

Na straży przyrody: Bezprawna śmierć Godziny emisji

Strażnicy trafiają na kłusowników polujących na niedźwiedzie. Jeden z podejrzanych, pijany, zostaje przewieziony do więzienia. Mężczyzna z nakazem aresztowania ma romans z kobietą.

18:00

Wszystko o kotach: Kocięta Godziny emisji

Jakie rasy kotów są najlepsze dla rodziny? Jakie najważniejsze rzeczy trzeba mieć w domu w dniu przybycia kota? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi w tym odcinku.

19:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar Godziny emisji

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

20:00

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna Godziny emisji

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

21:00

Premiera Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie Godziny emisji

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

22:00

Dzika przyroda Meksyku Godziny emisji

Zapraszamy na wyprawę po Meksyku - kraju o urozmaiconych krajobrazach oraz różnorodnej faunie i florze, których nie można spotkać nigdzie indziej na świecie.

23:00

Na straży przyrody: Hotelowe rewolucje Godziny emisji

Na zatłoczonych wodach dochodzi do kolizji łodzi. Strażnicy ochrony przyrody trafiają na podejrzanego z niebezpieczną przeszłością.

00:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

W południowym Londynie inspektor RSPCA Kate ratuje psa z domu, w którym znajduje się pełno akcesoriów związanych z narkotykami, w tym używane igły.

01:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie Godziny emisji

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

02:00

Szkoła przetrwania: Południowa Dakota Godziny emisji

Bear Grylls zapuszcza się w najdziksze rejony Południowej Dakoty, aby przekonać nas, że człowiek jest w stanie przetrwać w najtrudniejszych warunkach.

02:48

Dzikość bez cenzury: Pod skórą Godziny emisji

Larwy gzów wnikają pod skórę naukowca, prowadzącegego badania na kole podbiegunowym. Tragiczny upadek mężczyzny podczas gonitwy byków.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Koty w opresji Godziny emisji

Śledczy z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Houston spieszą z pomocą kotom, które znalazły się w niebezpieczeństwie.

04:24

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Amazonia Godziny emisji

Jakub wyrusza na poszukiwania największej słodkowodnej ryby w Amazonii. Przeszukuje głębokie sadzawki i starorzecza, w których ta ryba uwielbia pływać.

05:12

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III Godziny emisji

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info