Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-15 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Stateczne akwarium dla Billa Engvalla Godziny emisji

Komik Bill Engvall zleca firmie budowę akwarium w stylu Zen w jego nowym biurze w Hollywood. Jednakże przepisy odnośnie obciążenia stropów w budynku krzyżują mu plany.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Kocie rozterki Godziny emisji

Turecka angora musi dopasować swój styl życia w salonie piękności. Relacja syberyjskich kotów wystawiona jest na próbę.

08:00

Kot z piekła rodem: Mamma Mia Godziny emisji

Greg i Dina mają trójkę uroczych dzieci i jednego zajadłego kota o imieniu Mia. Zaś dla Chrisa i Tenille jedyną przeszkodą w zamieszkaniu razem jest jej krnąbrny kot.

09:00

Dzikie Indochiny: Tajlandia Godziny emisji

Kraj targany potężnymi siłami natury, gdzie zwierzęta, aby przetrwać, stawiają czoła trudnym wyzwaniom. Tygrysy nadal są tam największymi drapieżnikami, a małpy szybko ewoluują.

10:00

Największy żarłacz biały Godziny emisji

Znani badacze rekinów Jeff Kurr, Andy Casagrande i Dickie Chivell podróżują na wulkaniczną wyspę na Pacyfiku - Gwadelupę, w poszukiwaniu największych żarłaczy białych świata.

11:00

Wydział weterynarii: Decydująca chwila Godziny emisji

W szpitalu rośnie napięcie. Dziś studenci czwartego roku dowiedzą się, czy i gdzie zostali przyjęci na staż.

12:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie Godziny emisji

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Nieżyczliwe zachowanie Godziny emisji

Funkcjonariusze zabierają od właściciela rottweilery, które zaatakowały chihuahuę i świnki morskie sąsiada. Czy uda się uratować porzucone na złomowisku małe kocię?

14:00

Interwencje w dziczy, odc. 4 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

15:00

Mieszkanie na pniu: Ptasie gniazdo Godziny emisji

Pete buduje domek na drzewie z gankiem do obserwacji ptaków oraz balustradą wykonaną ze splecionych gałęzi, sprawiających wrażenie naturalnego gniazda.

16:00

Projekt AKWARIUM: Oldskulowy boombox w Chicago Godziny emisji

Jimmy Butler, gwiazdor drużyny Chicago Bulls, prosi Wayde'a i Bretta o zbudowanie akwarium w kształcie oldskulowego boomboxa, które ma odtwarzać muzykę i być podświetlone.

17:00

Na straży przyrody: W pogoni za uciekinierem Godziny emisji

Strażnicy aresztują dwóch niebezpiecznych mężczyzn, łapią także poszukiwanego zbiega. Jeden z funkcjonariuszy pomaga ofiarom wypadku samochodowego.

18:00

O psach, kotach i innych pupilach: Mastif tybetański, chin japoński, pinczer małpi, leonberger, toy terrier Godziny emisji

Największe i najmniejsze psie rasy na świecie. Niewielki pinczer małpi o imieniu Ernie jest psem terapeutycznym. Natomiast masywny leonberger o imieniu Lincoln to pies ratunkowy.

19:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk Godziny emisji

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

20:00

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

21:00

Poznajcie leniwce, odc. 7 Godziny emisji

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

21:30

Poznajcie leniwce, odc. 8 Godziny emisji

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

22:00

Wybryki ewolucji: Ameryka Środkowa Godziny emisji

Kostaryka podzielona jest na 12 głównych ekosystemów. W jej rozległych lasach tropikalnych żyją zwierzęta o chwytnych ogonach - zarówno małpy, jak i inne ssaki.

23:00

Na straży przyrody: Pożar! Godziny emisji

Strażnicy gaszą szybko rozprzestrzeniający się pożar zarośli i odkrywają plantację marihuany. Łapią także sprawcę przestępstwa seksualnego i powstrzymują nielegalny połów ryb.

00:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

Zastępca głównego inspektora - Matt jedzie na farmę, w sprawie psów rzekomo trzymanych w złych warunków. Z kolei Beau przechodzi szkolenie dla psów z trenerem Jamie Prenrithem.

01:00

Poznajcie leniwce, odc. 7 Godziny emisji

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

01:30

Poznajcie leniwce, odc. 8 Godziny emisji

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

02:00

Szkoła przetrwania: Jukon Godziny emisji

Tym razem celem wyprawy Beara Gryllsa jest najzimniejszy rejon Ameryki Północnej - Jukon. Jednym z najtrudniejszych zadań jest pokonanie skutego lodem polodowcowego pustkowia.

02:48

Dzikość bez cenzury, odc. 18 Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak anioł morski znienacka atakuje nurka, badacz przypadkowo staje się ofiarą pytona, lampart wpada do studni, a mieszkańcy wioski próbują go ratować.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Dzikie koty Godziny emisji

Kamera śledzi codzienną pracę policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt SPCA, która pomaga wszystkim stworzeniom, które znalazły się w opresji.

04:24

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Mongolia Godziny emisji

W odległych zakątkach mongolskiej dziczy Jakub Vagner wyrusza na poszukiwania jednej z najwspanialszych ryb, którą widzieli tylko nieliczni - ogromnego tajmienia.

05:12

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego Godziny emisji

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info