Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-16 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Sztuczki dla gwiazdy NBA Godziny emisji

Gwiazdor NBA John Wall zleca firmie budowę akwarium w kształcie kostek to gry, a w restauracji w stanie Georgia ma powstać ogromny zbiornik przypominający latarnię morską.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Dr Lisa stara się pomóc szczeniakowi, nad którym znęcał się jego właściciel. Tymczasem dr Chris wybiera się do Adelajdy, aby zbadać agresywnego pekari.

07:30

Słodkie dzieciństwo: As nad asy Godziny emisji

Seria ukazująca świat dzieciństwa ślicznych zwierzaków, których urokowi trudno się oprzeć. Każdy z odcinków przedstawia zwierzaki na kolejnych etapach ich życia.

08:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Najdziksze wyspy: Zanzibar Godziny emisji

Zanzibar to dom dla żółwi olbrzymich oraz żółwi zielonych, krabów palmowych, mant i rekinów wielorybich. Dlaczego te zwierzęta znalazły na archipelagu idealne warunki bytowania?

10:00

Podwodni mordercy Godziny emisji

Przedstawimy sześć rekinów, które na drodze ewolucji stały się najbardziej niebezpiecznymi drapieżnikami oceanów.

11:00

Wydział weterynarii: Koński problem Godziny emisji

Studenci zaliczają kolejne zajęcia na oddziałach i w laboratoriach. Lindsay przeżywa wyjątkowo trudny tydzień — leczy klacz i źrebię: oba zwierzęta cierpią na zapalenie płuc.

12:00

Poznajcie leniwce, odc. 7 Godziny emisji

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

12:30

Poznajcie leniwce, odc. 8 Godziny emisji

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Bezprawny strzał Godziny emisji

Miot szczeniąt został zakażony parwowirusem. Czy właścicielowi uda się uratować psy? Policjanci strzelają do psa, który brutalnie zaatakował funkcjonariusza.

14:00

Interwencje w dziczy, odc. 5 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

15:00

Mieszkanie na pniu: Herbaciarnia na drzewie Godziny emisji

Rodzina prosi Pete'a o pomoc w zbudowaniu na drzewie tradycyjnej japońskiej herbaciarni jako elementu ich urządzonego w stylu zen ogrodu. Czy da sobie radę z tym trudnym wyzwaniem?

16:00

Projekt AKWARIUM: Świąteczna gorączka Godziny emisji

W okresie świątecznym Wayde i Brett biorą udział w jedynych w swoim rodzaju zawodach. Jeff Tremaine, twórca serii Jackass, oceni, które akwarium jest najbardziej odlotowe.

17:00

Na straży przyrody: Hotelowe rewolucje Godziny emisji

Na zatłoczonych wodach dochodzi do kolizji łodzi. Strażnicy ochrony przyrody trafiają na podejrzanego z niebezpieczną przeszłością.

18:00

Wszystko o kotach: Amerykański krótkowłosy, savannah, szkocki zwisłouchy, perski, ragdoll, sfinks Godziny emisji

Jaki kot posiada delikatny meszek? Jaka rasa jest najpopularniejsza? Jaki domowy mruczek ma geny afrykańskiego serwala? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek nad jeziorem Godziny emisji

W Lake Barkley w stanie Kentucky, ekipa pracuje nad trzypiętrowym domkiem na drzewie w stylu Franka Lloyda Wrighta. Domek ma być wyposażony w sypialnię, kuchnię i łazienkę.

21:00

Jadowita Australia , odc. 3 Godziny emisji

W programie: jad tarantuli rewolucjonizuje przemysł hodowlany, mrówki pomagają w rozwoju sztucznej inteligencji i pigment skorpiona, który może pomóc w leczeniu nowotworów.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 17 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 18 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

23:00

Na straży przyrody: Utrudnianie działania sprawiedliwości Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują agresywnego, pijanego kierowcę. Aresztują także podejrzanego o utrudnianie pracy policji.

00:00

Ratownicy psów, odc. 5 Godziny emisji

Inspektor Anthony zwraca się do policji o pomoc w ratowaniu porzuconego boksera. Z kolei w Northamptonshire inspektorka Michelle ponownie odwiedza właściciela szczeniąt buldoga.

01:00

Jadowita Australia , odc. 3 Godziny emisji

W programie: jad tarantuli rewolucjonizuje przemysł hodowlany, mrówki pomagają w rozwoju sztucznej inteligencji i pigment skorpiona, który może pomóc w leczeniu nowotworów.

02:00

Szkoła przetrwania: Rumunia Godziny emisji

Bear Grylls wkracza do krainy Drakuli. W Transylwanii nie tylko stanie oko w oko z ogromnym niedźwiedziem, ale zejdzie również pod ziemię, do koryta tajemniczej rzeki.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak niedźwiedzia polarnego w zoo Godziny emisji

Dramatyczne wydarzenie, które wstrząsnęło gośćmi i pracownikami berlińskiego zoo. Do zagrody dla niedźwiedzi polarnych wskoczyła kobieta i natychmiast została zaatakowana.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Pies bez nogi Godziny emisji

Śledczy McHugh przeprowadza dochodzenie w sprawie porzuconego psa, który stracił tylną kończynę. Natomiast funkcjonariusz AJ zajmuje się szczenięciem, zaatakowanym przez kleszcze.

04:24

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Europa Godziny emisji

Jakub Vagner wyrusza tropem drapieżników. Chce schwytać potężnego goliata tygrysiego, który zasiedla jedną z najniebezpieczniejszych rzek na świecie.

05:12

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info