Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-18 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: W jaskini lwa Godziny emisji

Dr Jeff stara się uratować nogi szczeniaka potrąconego przez samochód. Nowy specjalista od zwierząt egzotycznych, dr Baier, leczy pytona birmańskiego, który traci na wadze.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

U teriera zdiagnozowano szmery w sercu, które mogą spowodować nagłą śmierć, jeśli pies nie zostanie natychmiast zoperowany. Chris powierza zabieg doktorowi Andrew Marchevskiemu.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 3 Godziny emisji

Opowieści z australijskiej kliniki weterynaryjnej, znajdującej się na wybrzeżu Nowej Południowej Walii. Jej pacjentami są różne zwierzęta - od domowych kotów po pytony i alpaki.

08:00

O psach, kotach i innych pupilach: Małe zwierzęta domowe Godziny emisji

Dlaczego przestraszone gekony gubią ogony? W jaki sposób chomiki magazynują żywność w workach policzkowych? Jak szybka jest fretka?

09:00

Kot z piekła rodem: Kiedy gruba dama śpiewa Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

10:00

Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

11:00

Tygrys Tasmański: żywa legenda Godziny emisji

Uważa się, że wilkowór tasmański wyginął 80 lat temu — a jednak wielu twierdzi, że go widziało. Trójka ekspertów przeszukuje pustkowia Tasmanii w nadziei na jego znalezienie.

12:00

Strefa Czarnobyl Godziny emisji

Jak wygląda Strefa Wykluczenia w Czarnobylu 30 lat od tragedii? Naukowcy po raz pierwszy otrzymali nieograniczony dostęp do najbardziej skażonego miejsca na Ziemi.

13:00

Wkręceni w survival: W krainie śmierci Godziny emisji

Były żołnierz Tom zostaje porwany. Z kapturem na głowie i w kajdankach przyjaciele zostawiają go na wulkanie w dzikich rejonach Chile. Ma 100 godzin, aby wrócić do cywilizacji.

14:00

Premiera Zaplątani w survival: Góry Chugach, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

15:00

Pieskie życie: Trudna wolność Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

16:00

Królowa lwów, odc. 1 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

17:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew Godziny emisji

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

18:00

Kot z piekła rodem: Straszne opowieści Godziny emisji

Czy kot może bać się swojego własnego ogona? Jackson sprawdzi to podczas swojej pracy. Później zajmuje się innym kotem, który nieustannie przewraca i zrzuca różne rzeczy na ziemię.

19:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan Godziny emisji

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

20:00

Dogonić tornado: Ostateczne starcie Godziny emisji

Kolejna seria spotkań z trzema śmiałkami, którzy wyruszają w pogoń za niebezpiecznymi tornadami. Josh Wurman, Sean Casey i Reed Timmer mają zamiar dostać się w sam środek żywiołu.

21:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 9 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

21:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 10 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

22:00

Zaklinacz rekinów Godziny emisji

Czy można przemienić rekina w zombie jednym ruchem ręki? Nurek Eli Martinez twierdzi, że znalazł „przycisk", który pozwala wprowadzić rekina w stan hipnozy.

23:00

Na straży przyrody: W pogoni za uciekinierem Godziny emisji

Strażnicy aresztują dwóch niebezpiecznych mężczyzn, łapią także poszukiwanego zbiega. Jeden z funkcjonariuszy pomaga ofiarom wypadku samochodowego.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginiony, lecz nie zapomniany Godziny emisji

Śledczy przeprowadzają akcję przejęcia koni. Zajmują się psem, którego właściciele pozostawili w domu bez opieki na cztery tygodnie. Ratują kota, który utknął w kanale burzowym.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Moja żona gnije Godziny emisji

Rodzinne wakacje na statku zamieniają się w koszmar, kiedy małe dziecko połyka groźnego potwora. Matka dwójki dzieci walczy z tajemniczą infekcją.

02:00

Szkoła przetrwania: Belize Godziny emisji

Pozostawiony na szczycie 210-metrowego wodospadu w Belize, Bear Grylls musi przedrzeć się przez nasiąkniętą deszczem dżunglę. W jego menu znajdą się najobrzydliwsze robale.

02:48

Dzikość bez cenzury: Koto-strofy Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak w filipińskim rezerwacie tygrys rzuca się na swojego opiekuna oraz lew atakuje tresera podczas przejścia po czerwonym dywanie na festiwalu filmowym.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Tragedia na kempingu Godziny emisji

Śledczy Barkley interweniuje w sprawie dwóch psów, które w upalny dzień pozostawiono na słońcu. Policjanci pomagają też kobiecie, która nie potrafi opiekować się swoim ulubieńcem.

04:24

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Tajlandia Godziny emisji

Jakub Vagner podróżuje do samego serca Południowo-Wschodniej Azji w poszukiwaniu nieuchwytnej, prawdopodobnie największej ryby słodkowodnej świata.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info