Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-19 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Boyz II Men w ATM Godziny emisji

Brett i Wayde muszą zaprojektować i zbudować niestandardowe akwarium wewnątrz starego kominka. Zleceniodawcą jest założyciel słynnej grupy Boyz II Men.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Chris udaje się do Abu Dhabi, gdzie ma okazję odwiedzić niezwykły szpital weterynaryjny, w którym chore i ranne sokoły są traktowane jak członkowie rodziny królewskiej.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Niespodzianka Godziny emisji

Niespokojna kotka rasy ragdoll o mieniu Jolene nie daje żyć swojej flegmatycznej mamie, a miot suczki maltańczyka Coco zaskakuje ją samą.

08:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje! Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Najdziksze wyspy: Karaiby Godziny emisji

Wyspy Karaibskie zasiedlają żółwie skórzaste, małpy, mrówkojady karłowate, ibisy szkarłatne oraz kajmany okularowe. Zaś w wodach wokół ich wybrzeży żyje ponad 800 gatunków ryb.

10:00

Wyspa rekinów Godziny emisji

Przyjrzyjmy się najnowszej serii ataków żarłaczy tępogłowych. Znawcy rekinów próbują ustalić przyczyny tych tragicznych w skutkach napaści. Zastanawiają się, jak można im zapobiec.

11:00

Wydział weterynarii: Nagła cesarka Godziny emisji

Student czwartego roku, Clint, pomaga przy pilnie potrzebnym cięciu cesarskim na cocker spanielce. Niestety, może się jednak okazać, że szczeniaczek nie przeżyje.

12:00

Jadowita Australia , odc. 3 Godziny emisji

W programie: jad tarantuli rewolucjonizuje przemysł hodowlany, mrówki pomagają w rozwoju sztucznej inteligencji i pigment skorpiona, który może pomóc w leczeniu nowotworów.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Policja ds. przemytu zwietrząt Godziny emisji

O'Brien ratuje wychudzonego owczarka niemieckiego z dużym guzem, którego trzymano na zaśmieconym podwórku. Scott próbuje uratować pitbulteriera, który utknął na ruchliwej jezdni.

14:00

Interwencje w dziczy, odc. 6 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

15:00

Mieszkanie na pniu: Artysta na drzewie Godziny emisji

Trójka rodzeństwa, chcąc sprawić niespodziankę rodzicom, zamawia u Pete'a nadrzewne studio artystyczne, które ma być zlokalizowane na terenie ich zabytkowej farmy w Wisconsin.

16:00

Projekt AKWARIUM: 100 odcinków z mocą! Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

17:00

Na straży przyrody: Pożar! Godziny emisji

Strażnicy gaszą szybko rozprzestrzeniający się pożar zarośli i odkrywają plantację marihuany. Łapią także sprawcę przestępstwa seksualnego i powstrzymują nielegalny połów ryb.

18:00

Wszystko o kotach: Maine coon, egipski mau, syjamski, himalajski, orientalny, angora turecka Godziny emisji

Jaki kot ma najdłuższe wąsy? Jaka rasa posiada 300 ubarwień sierści? Jaki domowy futrzak może urodzić się z zezem? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Piekło w domu Godziny emisji

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

20:00

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka? Godziny emisji

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

21:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa Godziny emisji

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

22:00

Życie na Ziemi, odc. 2 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

23:00

Na straży przyrody: Ratunek na wodzie Godziny emisji

Strażnicy ruszają na ratunek pasażerom łodzi, która przewróciła się do góry dnem, i aresztują handlarza narkotykami. Padliną niedźwiedzia zajmą się miejscowi Indianie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

Inspektor RSPCA Scott znajduje w brudnym ogrodzie młodego psa uwięzionego w prowizorycznej budzie. Z kolei w Londynie inspektor Herchy odkrywa szokująco chudego labradora.

01:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa Godziny emisji

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

02:00

Szkoła przetrwania: Dominikana Godziny emisji

W Dominikanie Bear Grylls pojawia się w sezonie huraganów. Najpierw musi poradzić sobie z brakiem wody w tropikalnych upałach, a potem ucieka przed podnoszącą się wodą w rzece.

02:48

Dzikość bez cenzury: Niedźwiedzie przypadki Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak poradziły sobie pandy podczas silnego trzęsienia w Chinach. Następnie obejrzymy ratowanie baribala, który wpadł do zbiornika osadowego.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Patrol na autostradzie Godziny emisji

Śledcza McHugh usiłuje ratować psa, który utknął na środku autostrady. Następnie zajmuje się psem rasy chihuahua, który doznał urazu kręgosłupa.

04:24

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Europa Godziny emisji

Jakub Vagner łowi niezwykłe ryby w trzech największych rzekach Europy. Ma nadzieję schwytać gigantycznego suma pospolitego i odzyskać rekord świata.

05:12

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie Godziny emisji

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info