Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-20 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Oldskulowy boombox w Chicago Godziny emisji

Jimmy Butler, gwiazdor drużyny Chicago Bulls, prosi Wayde'a i Bretta o zbudowanie akwarium w kształcie oldskulowego boomboxa, które ma odtwarzać muzykę i być podświetlone.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris otrzymuje makabryczną przesyłkę: w tekturowym pudełku znajduje się ciężko ranny kociak. Tim stara się wyciągnąć pytona dywanowego z rury kanalizacyjnej.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Milusiaki Godziny emisji

Jedno z bezogonowych kociąt manx rodzi się z ogonem i nie może znaleźć sobie miejsca. Szpic nie daje spokoju małemu owczarkowi.

08:00

Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Najdziksze wyspy: Galapagos Godziny emisji

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

10:00

Floryda: Inwazja rekinów Godziny emisji

Dlaczego wybrzeże Florydy jest tak popularne wśród rekinów? Aby poznać odpowiedź, biolog morski Dr Greg Skomal znakuje drapieżniki w wodach oblewających Przylądek Dobrej Nadziei.

11:00

Wydział weterynarii: Intensywna opieka Godziny emisji

Rozdanie dyplomów coraz bliżej, ale przed studentami jeszcze wiele intensywnej pracy. By zostać wykwalifikowanymi weterynarzami, nie mogą okazywać słabości.

12:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa Godziny emisji

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Podli gracze Godziny emisji

Oficer Sadler ratuje psa z pożaru. Z kolei oficer Johnson podejmuje pilne działania wobec właściciela, który znęca się nad zwierzęciem. Zespół wykrywa nielegalne walki kogutów.

14:00

Handel dzikimi zwierzętami: Kość słoniowa Godziny emisji

Steve Galster dzięki użyciu najnowszych technik medycyny sądowej pomaga przy wykryciu największej na świecie sieci przemytników kości słoniowej.

15:00

Mieszkanie na pniu: Wyspa wśród koron drzew Godziny emisji

Pete Nelson, który jest niekonwencjonalnym budowniczym, tworzy niezwykłe budowle na drzewach zarówno dla marzycieli, jak i realistów.

16:00

Projekt AKWARIUM: Wielkie akwarium dla wielkiego sportowca Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

17:00

Na straży przyrody: Utrudnianie działania sprawiedliwości Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują agresywnego, pijanego kierowcę. Aresztują także podejrzanego o utrudnianie pracy policji.

18:00

Wszystko o kotach: Ocicat, norweski leśny, selkirk rex, abisyński, bombajski, hawański brązowy Godziny emisji

Która nazwa rasy kotów pochodzi od nazwiska? Jaki kot zyskał miano salonowej pantery? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika Godziny emisji

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

20:00

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab Godziny emisji

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

21:00

Premiera Królowa lwów, odc. 2 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

22:00

Zaplątani w survival: Góry Chugach, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

23:00

Na straży przyrody: Śmiertelne groźby Godziny emisji

Strażnicy pomagają orkom oraz pewnej kurze z małym kurczakiem. Trafiają także na niebezpiecznego przestępcę.

00:00

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Anthony sprawdza nieruchomość, w której rzekomo znajdują się buldogi porzucone przez właścicieli. Ponadto sędziwy staffordshire bulterier został dotkliwie pogryziony.

01:00

Królowa lwów, odc. 2 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

02:00

Szkoła przetrwania: Oregon Godziny emisji

W najgłębszym kanionie na świecie, zwanym Kanionem Piekła, Bear Grylls przedziera się przez śnieżne zaspy i zamarznięte jeziora. Przekona nas, że można przetrwać w takiej dziczy.

02:48

Dzikość bez cenzury: Obserwacja wielorybów Godziny emisji

Wieloryb uderza ogonem podwodnego operatora. Następnie zobaczymy akcję ratunkową wielorybiej pary z wielorybiątkiem, która utknęła na bardzo niebezpiecznych, zamarzniętych wodach.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Poród w alejce Godziny emisji

Śledczy AJ spieszy z pomocą suczce, która urodziła szczenięta na środku ruchliwej alejki. Natomiast paramedyk weterynaryjny Kinsel walczy o uratowanie życia poranionego ptaka.

04:24

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera: Teksas Godziny emisji

Łowca przygód i guru wędkarstwa Jakub Vágner wyrusza do Teksasu w poszukiwaniu niszczuki krokodylej, drugiej pod względem wielkości słodkowodnej ryby w Ameryce.

05:12

Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa Godziny emisji

Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info