Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-21 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Świąteczna gorączka Godziny emisji

W okresie świątecznym Wayde i Brett biorą udział w jedynych w swoim rodzaju zawodach. Jeff Tremaine, twórca serii Jackass, oceni, które akwarium jest najbardziej odlotowe.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris odwiedza Pekin, gdzie leczy pierwszego w karierze chomika, musi zaopiekować się ślimakami domowymi i czeka go niezapomniane spotkanie z wielkimi pandami.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Kudłaty dylemat Godziny emisji

Pozbawiona sierści kotka elf o imieniu Pixie zostaje odrzucona przez rodzeństwo i poszukuje innego włochatego przyjaciela.

08:00

Kot z piekła rodem: Kiedy gruba dama śpiewa Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Najdziksze wyspy: Sri Lanka Godziny emisji

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

10:00

Śladami rekinów Godziny emisji

Nowozelandzcy płetwonurkowie oznaczają siedmioszpary plamiste, by poznać ich zwyczaje i zachowania, a co najważniejsze - zapobiec atakom na ludzi.

11:00

Wydział weterynarii: Wyścig do mety Godziny emisji

Na kilka dni przed rozdaniem dyplomów, studenci ukończyli ostatnie zmiany oddziałów. Pomimo, że odliczają dni do końca roku akademickiego, nagłe przypadki wciąż wymagają ich uwagi.

12:00

Królowa lwów, odc. 2 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przeszukanie mieszkania Godziny emisji

W pobliżu opuszczonego domu znaleziono martwe szczenię przywiązane łańcuchem. Czy uda się ukarać właścicieli? Oficerowie namawiają zbieracza kotów do oddania części zwierząt.

14:00

Handel dzikimi zwierzętami: Wielkie koty Godziny emisji

Steve Galster ujawnia brutalną prawdę o nielegalnym handlu wielkimi kotami. Dzięki użyciu najnowszych technik medycyny sądowej prowadzi walkę z kłusownikami.

15:00

Mieszkanie na pniu: Bar dla supergwiazdy Godziny emisji

Brian Kelly prosi Pete'a o zbudowanie domku w starym stylu na drzewie, rosnącym na stromym zboczu wąwozu. Czy Pete stworzy coś wskroś przebojowego?

16:00

Projekt AKWARIUM: Johnny Damon spodziewa się niemożliwego Godziny emisji

ATM buduje także dwa akwaria dla legendy baseballa Johnny'ego Damona. Aby zaimponować słynnemu sportowcowi, Wayde i Brett muszą podwoić wysiłki.

17:00

Na straży przyrody: Ratunek na wodzie Godziny emisji

Strażnicy ruszają na ratunek pasażerom łodzi, która przewróciła się do góry dnem, i aresztują handlarza narkotykami. Padliną niedźwiedzia zajmą się miejscowi Indianie.

18:00

Wszystko o kotach: Manx, burmski, syberyjski, rosyjski niebieski, cornish rex, singapurski Godziny emisji

Jakie domowe koty nazywa się chartami kociego świata? Jaka rasa pochodzi z wyspy Man? Które z mruczków są najmniejsze? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot Godziny emisji

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

20:00

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka Godziny emisji

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

21:00

Premiera Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem Godziny emisji

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

22:00

Dzikie Hawaje Godziny emisji

Spektakularne krajobrazy i różnorodne ekosystemy archipelagu Hawajów, na którym żyje wiele wspaniałych, lecz zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt.

23:00

Na straży przyrody: Awantura na plaży Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują człowieka, na którym ciąży kilka nakazów aresztowania, ścigają napastnika, który brał udział w awanturze na plaży, i aresztują kłusownika łowiącego łososie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Inspektor Annie zostaje wezwana w sprawie dwóch psów rasy husky oraz mieszańca bulteriera. Jeden z husky jest poważnie zraniony i potrzebuje pilnej pomocy weterynaryjnej.

01:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem Godziny emisji

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

02:00

Szkoła przetrwania: Najlepsze z najlepszych, część 1 Godziny emisji

Podróżnik Bear Grylls, wykorzystując swoje wojskowe doświadczenia, próbuje nas przekonać, że człowiek jest w stanie przetrwać w najbardziej nieprzyjaznym środowisku.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak kobry Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku zobaczymy, jak śmiercionośna kobra monoklowa daje nauczkę treserowi.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Śmiercionośna dieta Godziny emisji

Zdjęcie rentgenowskie staje się kluczowym dowodem w sprawie dotyczącej głodzenia trzech psów. Śledczy AJ sprawdza, czym właścicielka karmi czworonogi.

04:24

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera: Argentyna Godziny emisji

Łowca przygód i guru wędkarstwa Jakub Vágner wyrusza do Ameryki Południowej, gdzie stanie oko w oko z jesiotrem amerykańskim - rybą z ery dinozaurów.

05:12

Mieszkanie na pniu: Świątynia natchnienia Godziny emisji

Pisarka marzy o miejscu, gdzie będzie mogła się ukryć i w pełni oddać twórczości. Pete przemienia stare drzewo cedrowe w nastrojowe, pełne osobliwości ustronie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info