Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-22 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: 100 odcinków z mocą! Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris pomaga psu poranionemu przez narzędzie do strzyżenia żywopłotów. Sash zajmuje się przerażonym kormoranem.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Czworonożni zawodowcy Godziny emisji

Izzy, dopingowana przez Gisele, przynosi na świat miot portugalskich podengo. Osiem cockapoo przechodzi szkolenie, by uczestniczyć w dogoterapii.

08:00

Kot z piekła rodem: Apetyt na niszczenie Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Najdziksze wyspy: Hebrydy Godziny emisji

Szkockie Hebrydy to dom dla maskonurów, orłów przednich, derkaczy, długoszparów, waleni, delfinów i wydr. Dlaczego te gatunki znalazły na wyspach idealne warunki bytowania?

10:00

W poszukiwaniu rekina giganta: Air Jaws: Fins Of Fury Godziny emisji

W 2011 roku żarłacz biały, zwany Kolosem, wynurzył się raz i nikt go już potem nie widział. Teraz zespół ekspertów próbuje wyciągnąć tego olbrzyma z morskich głębin.

11:00

Z życia weterynarzy: Witamy w Houston Godziny emisji

Weterynarze, doktorzy Blue, Ross i Lavigne, mają w Houston pełne ręce roboty: od przeprowadzania ryzykownych operacji po diagnozowanie chorego kameleona.

12:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem Godziny emisji

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Rana od obroży Godziny emisji

Oficer Kent ratuje zaniedbane szczenię, któremu obroża wbiła się w skórę, powodując bolesną ranę. Niezrównoważona młoda kobieta ukradła psa rasy chow-chow.

14:00

Handel dzikimi zwierzętami: Antylopa tybetańska Godziny emisji

Antylopy tybetańskie są celem kłusowników ze względu na cenioną na czarnym rynku wełnę shahtoosh. Steve podejmuje walkę z handlarzami, aby ratować te zwierzęta przed wyginięciem.

15:00

Mieszkanie na pniu: Widok z góry Godziny emisji

Pete i Daryl łączą siły z nowatorskim projektantem nadrzewnych rezydencji, aby razem stworzyć 30-boczną, ogromną kulę geometryczną pełną niespodzianek dla rodziny z Seattle.

16:00

Projekt AKWARIUM: Nick Carter: ma być tak, i już! Godziny emisji

Nick Carter, członek zespołu Backstreet Boys, marzy o akwarium przypominającym stare parowce rzeczne. Zadanie wydaje się niewykonalne, ale Wayde znajduje sposób na jego realizację.

17:00

Na straży przyrody: Śmiertelne groźby Godziny emisji

Strażnicy pomagają orkom oraz pewnej kurze z małym kurczakiem. Trafiają także na niebezpiecznego przestępcę.

18:00

Wszystko o kotach: Kolorpoint, amerykański curl, somalijski, japoński bobtail, birmański Godziny emisji

Jaki kot nosi białe skarpetki? A jaki przynosi szczęście? Czy w świecie domowych mruczków istnieje koci Piotruś Pan? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Nadchodzi ciemność Godziny emisji

Steev i Laura spotykają się od siedmiu lat, ale na drodze do szczęścia staje im kot Steeva. Czy Jackson potrafi im pomóc?

20:00

Mieszkanie na pniu: Roderick Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

21:00

Poznajcie orangutany, odc. 1 Godziny emisji

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

21:30

Poznajcie orangutany, odc. 2 Godziny emisji

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

22:00

Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta Godziny emisji

Gigantyczny latający potwór, zwany „ptakiem terroru", posiadał potężny dziób o prawie półmetrowej długości i połykał w całości ogromne gryzonie.

23:00

Na straży przyrody: Opór przy aresztowaniu Godziny emisji

Niedźwiedź zagrażający ludziom zostaje przetransportowany do lasu. Łódź z pasażerami grozi zatonięciem. Aresztowany sprawca przestępstw seksualnych próbuje uciekać.

00:00

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Inspektorka Cathy Hyde współpracuje z policją w sprawie nielegalnego handlu psami w Lancashire. Jest w szoku, gdy odkrywa, że niektóre czworonogi zarażone są śmiertelnym wirusem.

01:00

Poznajcie orangutany, odc. 1 Godziny emisji

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

01:30

Poznajcie orangutany, odc. 2 Godziny emisji

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

02:00

Szkoła przetrwania: Najlepsze z najlepszych, część 2 Godziny emisji

Składanka najciekawszych przygód mistrza sztuki przetrwania Beara Gryllsa. Podróżnik przekona nas, że człowiek jest w stanie przetrwać w najbardziej nieprzyjaznym środowisku.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak niedźwiedzia polarnego Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. Zobaczymy atak niedźwiedzia na człowieka, który podszedł zbyt blisko jego klatki oraz atak orek na fokę.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Psie ogony Godziny emisji

Grupa śledczych z Towarzystwa Humanitarnego wspomaga 80-osobowy zespół policjantów podczas nalotu na arenę walki kogutów. Inni oficerowie ratują szczenięta, którym obcięto ogony.

04:24

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera: Syberia Godziny emisji

Łowcy przygód i guru wędkarstwa Jakubowi Vágnerowi nie straszny syberyjski mróz. Podróżnik wybiera się do Rosji w poszukiwaniu słodkowodnych olbrzymów.

05:12

Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem Godziny emisji

Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info