Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-23 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Wielkie akwarium dla wielkiego sportowca Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Gad o imieniu Harriet ma na nodze niepokojący guz, który trzeba jak najszybciej zoperować. Dziesięciotygodniowy szczeniak zostaje narażony na niebezpieczeństwo z winy nadopiekuńczego właściciela.

07:30

Kot na drzewie: Na ratunek kociakom Godziny emisji

Shaun udaje się na samotną nocną misję, aby uratować kota, który zaginął trzy tygodnie temu. Tom i Shaun podejmą także próbę uratowania dzikiego kota w Bonney Lake.

08:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar Godziny emisji

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

09:00

Najdziksze wyspy: Japonia - kraina kontrastów Godziny emisji

Japonia to archipelag składający się z 6852 wysp, położonych w różnych strefach klimatycznych. Żyją na nich unikatowe gatunki zwierząt zarówno azjatyckich, jak i arktycznych.

10:00

Z kamerą wśród rekinów Godziny emisji

Greg Skomal i ekipa SharkCam udają się na Florydę, uważaną za światową stolicę ataków rekinów, aby zbadać, dlaczego u jej wybrzeży pojawiło się tak dużo tych groźnych ryb.

11:00

Z życia weterynarzy: Do Teksasu Godziny emisji

Doktor Ross wraca, ale badanie dużego zwierzęcia okazuje się zbyt trudne. Kiedy Frenchie zaczyna rodzić, doktor Lavigne musi wykonać cesarskie cięcie.

12:00

Poznajcie orangutany, odc. 1 Godziny emisji

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

12:30

Poznajcie orangutany, odc. 2 Godziny emisji

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wyjście pożarowe Godziny emisji

Porucznik Scott tropi psa, który uciekł podczas silnego wybuchu. Oficer Forester ratuje ciężko chorego kota. Zaś inni funkcjonariusze interweniują w sprawie 77 owczarków szkockich.

14:00

Handel dzikimi zwierzętami: Rekiny Godziny emisji

Rosnąca popularność zupy z płetwy rekina sprawia, że nielegalny handel nimi gwałtownie rozkwita. Steve usiłuje zdemaskować przestępców stojących za tym procederem.

15:00

Mieszkanie na pniu: Medytacje na klonie Godziny emisji

Pete znajduje doskonałe drzewo dla pary, która szuka ustronnego miejsca do medytacji. Przepełniona dobrą energią kryjówka powstaje na splecionych konarach dwóch klonów.

16:00

Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium Godziny emisji

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

17:00

Na straży przyrody: Awantura na plaży Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują człowieka, na którym ciąży kilka nakazów aresztowania, ścigają napastnika, który brał udział w awanturze na plaży, i aresztują kłusownika łowiącego łososie.

18:00

Wszystko o kotach, odc. 1 Godziny emisji

Spotkanie z niezwykłym kotem, który jest etatowym pracownikiem zakładu pogrzebowego dla zwierząt. Jego zadaniem jest pocieszanie właścicieli po utracie ukochanego pupila.

19:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County Godziny emisji

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

20:00

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III Godziny emisji

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 19 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 20 Godziny emisji

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

23:00

Na straży przyrody: Zaginione pumy Godziny emisji

Waszyngtońska jednostka ds. Ryb i Dzikiej Zwierzyny poszukuje zaginionych kociąt pumy. W Seattle udaje się pojmać niczego niepodejrzewającego kłusownika wodnego.

00:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Jayne Bashford znajduje szczenię labradora w szokującym stanie zaniedbania w brudnym domu w Staffordshire. Z kolei Chris Shaw próbuje znaleźć nowy dom dla malamuta alaskańskiego.

01:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

02:00

Szkoła przetrwania: Alabama Godziny emisji

W lasach Alabamy Bear Grylls pływa tratwą po rwącej rzece i przebija się przez tereny trawione pożarem. Musi wydostać się z ogromnej, wapiennej jaskini.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak słonia Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku atak rozwścieczonej słonicy na tresera oraz spotkanie oko w oko z gigantyczną ośmiornicą.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Spętany sznurem Godziny emisji

Śledcza Marisa McHugh i kierowniczka ds. operacyjnych Stacie DaBolt spieszą z pomocą psu, który został związany sznurem i wrzucony do wywrotki.

04:24

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera: Kenia Godziny emisji

Łowca przygód i guru wędkarstwa Jakub Vágner wyrusza na niebezpieczne ekspedycje w odległe zakątki świata w poszukiwaniu niezwykłych gatunków ryb.

05:12

Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie Godziny emisji

Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info