Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-24 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Poza granicami Godziny emisji

Tysiące zwierząt potrzebuje pomocy, a nie każdego stać na weterynarza. Dr Jeff i jego ekipa jadą do Meksyku, gdzie prowadzą przenośną klinikę, pomagając potrzebującym.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Chris odwiedzi jedną z największych klinik dla zwierząt w Sydney. Przyjrzy się pracy weterynarzy, którzy leczą i ratują życie chorym zwierzętom - od kotów i kanarków po skorupiaki.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 4 Godziny emisji

Opowieści z australijskiej kliniki weterynaryjnej, znajdującej się na wybrzeżu Nowej Południowej Walii. Jej pacjentami są różne zwierzęta - od domowych kotów po pytony i alpaki.

08:00

O psach, kotach i innych pupilach: Shiba inu, boykin spaniel, greyhound, Samojed, irlandzki spaniel dowodny Godziny emisji

Eksperci i właściciele zwierząt radzą, jakie zwierzęta wybrać, gdy żyje się w mieście i jakie najlepiej nadają się dla całej rodziny.

09:00

Kot z piekła rodem: Apetyt na niszczenie Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

10:00

Projekt AKWARIUM: Pływając z rekinami Godziny emisji

Wayde i Brett projektują zbiornik o pojemności prawie 4 tysięcy litrów oraz akwarium w kształcie nowojorskiej budki telefonicznej dla rodziny, która wyprowadziła się z miasta.

11:00

Poznajcie orangutany, odc. 1 Godziny emisji

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

11:30

Poznajcie orangutany, odc. 2 Godziny emisji

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

12:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 9 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

12:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 10 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

13:00

Rzeczne potwory: Rozpruwacz twarzy Godziny emisji

Wędkarz Jeremy Wade w jednej z dzikich, boliwijskich rzek szuka tajemniczego stworzenia, które zmasakrowało twarz miejscowemu rybakowi. Czy zwierzę rzeczywiście istnieje?

14:00

Kot z piekła rodem: Mamma Mia Godziny emisji

Greg i Dina mają trójkę uroczych dzieci i jednego zajadłego kota o imieniu Mia. Zaś dla Chrisa i Tenille jedyną przeszkodą w zamieszkaniu razem jest jej krnąbrny kot.

15:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

16:00

Pieskie życie: Psy warte miliardy Godziny emisji

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

17:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

18:00

Mieszkanie na pniu: Siedziba główna Matki Natury Godziny emisji

Ekipa buduje pięciopietrową "główną siedzibę Matki Natury" dla rezerwatu przyrody w Michigan, który pomaga lokalnej społeczności wciąż odczuwającej skutki kryzysu wodnego z 2014.

19:00

Poznajcie pingwiny, odc. 5 Godziny emisji

Po amputacji, związek Cedricka i Robin przechodzi kryzys. Młody Squeaker nadwyręża cierpliwość opiekunów, a pewien dziki pingwin trafia do szpitala z zagrażającą życiu raną.

19:30

Poznajcie pingwiny, odc. 6 Godziny emisji

Rana dzikiego pingwina zostaje opatrzona, dwa pingwiny wdają się w ostrą bójkę, a pewien stary mieszkaniec ośrodka świętuje wyjątkową okazję.

20:00

Dogonić tornado: Pościg za wiatrem Godziny emisji

Sezon tornad w Oklahomie nadchodzi wcześniej. Reed podjeżdża swoim pojazdem zbyt blisko. Tim ściga kilka wiatrów na raz. Sean walczy z deszczowym potworem.

21:00

Zaplątani w survival: Góry Chugach, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

22:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Lwy Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert jedzie do wschodniej Zambii na poszukiwania największych drapieżników Afryki - lwów. Podziwia sprawność tych zwierząt ze swojego mobilnego laboratorium.

23:00

Na straży przyrody: Hotelowe rewolucje Godziny emisji

Na zatłoczonych wodach dochodzi do kolizji łodzi. Strażnicy ochrony przyrody trafiają na podejrzanego z niebezpieczną przeszłością.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zajęcie psiarni Godziny emisji

Główny śledczy, Charles Jantzen, zajmuje się sprawą psiarni, w której czworonogi karmione są padliną. Jest to jeden z najgorszych przypadków w jego dotychczasowej karierze.

01:00

Premiera Obcy wewnątrz nas: Odpadają mi ręce Godziny emisji

Mężczyzna dostaje tajemniczej, ale bolesnej wysypki. Kobieta nie może sobie poradzić z atakami przeszywającego bólu w gardle. Nastolatek czuje się zmęczony i mdleje bez powodu.

02:00

Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne Godziny emisji

Bear Grylls staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. W najzimniejszym miejscu na ziemi poluje na renifery, pokonuje zamarznięte wodospady i... próbuje przeżyć.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak rekina wąsatego Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku nurek, który przeżył atak rekina, opowiada widzom o swoim spotkaniu z tym drapieżnikiem.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Zamiar przestępczy Godziny emisji

Śledcza Marisa McHugh musi uratować szczenię, które ktoś usiłował zabić. Następnie przeprowadza dochodzenie, aby ustalić sprawcę.

04:24

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 5 Godziny emisji

Czeski łowca przygód Jakub Vágner wyrusza na połowy do Australii. W wyprawie będzie mu towarzyszył legendarny australijski guru wędkarstwa Rex Hunt.

05:12

Mieszkanie na pniu: Miłość w powietrzu Godziny emisji

Para narzeczonych marzy o domu na drzewie, w którym może urządzić wesele i spędzić miesiąc miodowy. Pete buduje dla nich magiczny apartament, zawieszony 75 metrów nad ziemią.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info