Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-26 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Johnny Damon spodziewa się niemożliwego Godziny emisji

ATM buduje także dwa akwaria dla legendy baseballa Johnny'ego Damona. Aby zaimponować słynnemu sportowcowi, Wayde i Brett muszą podwoić wysiłki.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Zespół zajmie się trzydniowym kociakiem ze skręconą nogą, na którą trzeba założyć kilka szyn. Musi także doglądać jaj żółwi Karetta, z których zaczęły już wykluwać się pisklęta.

07:30

Kot na drzewie: Promeo, Promeo! Godziny emisji

Shaun i Tom muszą sprawdzić czy kociak uwięziony na drzewie należy do osób, które wezwały ich na pomoc. Tom uratuje także kota, na którego czeka jego psi przyjaciel.

08:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk Godziny emisji

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

09:00

Najdziksze wyspy: Brazylia i Amazonka Godziny emisji

Niezwykłe gatunki zwierząt zasiedlających tysiące rzecznych wysp, rozrzuconych po Rio Negro i Amazonce. Jak te stworzenia przystosowały się do życia w trudnych środowiskach?

10:00

SOS dla rekinów Godziny emisji

Dr Michael Domeier próbuje odkryć dwie z największych tajemnic oceanicznych głębin: gdzie wielki morski drapieżnik odbywa gody i gdzie wydaje na świat młode?

11:00

Z życia weterynarzy: Bez kozy nie ma kołaczy Godziny emisji

Blue i Ross leczą małą kózkę, podczas gdy Lavigne zajmuje się szczeniakiem z poważnym zaparciem. Przy grillu odbywa się konkurs — kto okaże się najlepszym kucharzem?

12:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Akcja ratunkowa na moście i jej skutki Godziny emisji

Oficer Sadler odkrywa w furgonetce koguty, które są przeznaczone do udziału w nielegalnych walkach. Natomiast porucznik Scott przeprowadza odważną akcję ratunkową.

14:00

Handel dzikimi zwierzętami: Afrykańscy kłusownicy Godziny emisji

Nielegalny handel egzotyczną dziczyzną stał się równie lukratywny i niebezpieczny jak handel narkotykami. Steve wyrusza do Afryki śladem tego okrutnego procederu.

15:00

Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie Godziny emisji

Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu.

16:00

Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a Godziny emisji

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

17:00

Na straży przyrody: Opór przy aresztowaniu Godziny emisji

Niedźwiedź zagrażający ludziom zostaje przetransportowany do lasu. Łódź z pasażerami grozi zatonięciem. Aresztowany sprawca przestępstw seksualnych próbuje uciekać.

18:00

Wszystko o kotach, odc. 2 Godziny emisji

Spotkanie z kotem, który jest współgospodarzem radiowego talk-show. A także odpowiedź na pytania: czy koty rzeczywiście maja dziewięć żyć i którego kota udomowiono jako pierwszego.

19:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma Godziny emisji

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

20:00

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego Godziny emisji

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

21:00

Dzikie renowacje: Stodoła jak marzenie Godziny emisji

Tym razem Jay wyrusza do Bedford, na rolnicze tereny stanu Indiana, aby przerobić stuletnią, niszczejącą stodołę na salę do organizacji różnych wydarzeń kulturalnych.

22:00

Życie na Ziemi, odc. 3 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

23:00

Na straży przyrody: Uwięziony jeleń Godziny emisji

Strażnicy przesłuchują karanego już wcześniej myśliwego, a mężczyzna nielegalnie odławiający łososie zostaje aresztowany. Ponadto, udaje się wreszcie uwolnić uwięzionego jelenia.

00:00

Ratownicy psów, odc. 11 Godziny emisji

Inspektorka Kate Fletcher zostaje wezwana w sprawie wychudzonego owczarka belgijskiego. Z kolei Jason Bowles sprawdza psa rasy husky o imieniu Tyson.

01:00

Dzikie renowacje: Stodoła jak marzenie Godziny emisji

Tym razem Jay wyrusza do Bedford, na rolnicze tereny stanu Indiana, aby przerobić stuletnią, niszczejącą stodołę na salę do organizacji różnych wydarzeń kulturalnych.

02:00

Szkoła przetrwania: Teksas Godziny emisji

W zachodnim Teksasie Bear Grylls zostanie zrzucony na spaloną słońcem pustynię Chihuahua. Potem pokona kilka głębokich kanionów, gdzie spotka groźnego grzechotnika.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak rekina Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy atak żarłacza białego na dwóch nurków oraz groźne zachowanie byka, który podszedł bardzo blisko widowni.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: W obronie ofiary Godziny emisji

Oficerowie przeprowadzają śledztwo w sprawie wyjątkowego okrucieństwa wobec zwierząt. Do schroniska zostaje przywieziony młody kot, któremu dla zabawy obcięto łapki.

04:24

Dorwać tuńczyka: Walka o tuńczyka Godziny emisji

Na północnym Atlantyku rozpoczyna się sezon połowów tuńczyka błękitnopłetwego. Sztuka może kosztować nawet 30 000 dolarów. Niestety, każdy rybak może złowić tylko jedną w sezonie.

05:12

Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata Godziny emisji

Pete projektuje chatkę na drzewie w stylu celtyckim dla pewnej irlandzkiej rodziny. Wymyśla urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ich rodzimym kraju.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info