Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-28 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium Godziny emisji

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Chris i jego zespół leczą kolejne zwierzęta z Wysp Cooka — między innymi kota zwanego „Małym", który stracił część nosa, oraz ogromnego, 5-metrowego krokodyla o imieniu Bluey.

07:30

Kot na drzewie: Koty na szczycie Godziny emisji

Shaun udaje się do La Conner, aby uratować kotkę Play-Play, której zrozpaczona właścicielka czeka 21 metrów poniżej. Tymczasem Tom zostaje wezwany na nocną misję.

08:00

Kot z piekła rodem: Piekło w domu Godziny emisji

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

09:00

Najdziksze wyspy: Filipiny - tajemnicze wyspy Godziny emisji

Filipiny składają się z ponad 7000 wysp. Poznamy ich przyrodę, przyjrzymy się życiu tubylców i dowiemy się, jak zwierzęta i ludzie zaadaptowali się do wyspiarskich warunków.

10:00

Królowa rekinów Godziny emisji

Poszukiwania legendarnej, największej kiedykolwiek oznakowanej samicy żarłacza białego. Jak zareaguje na towarzystwo samca?

11:00

Z życia weterynarzy: W czasie deszczu tygrysy się nudzą Godziny emisji

Program opowiada o życiu trzech weterynarzy, którzy wraz z rodzinami zamieszkali w Houston i tu zaczęli nową pracę. Wielka przeprowadzka to wielkie zmiany i wielkie wyzwania...

12:00

Królowa lwów, odc. 3 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Podwójne ugryzienie Godziny emisji

Oficerowie prowadzą dochodzenie w sprawie rzekomego pogryzienia dwóch osób przez labradora. Następnie ratują ranną sowę, którą przekazują w ręce doświadczonych weterynarzy.

14:00

Pomoc drogowa na Alasce: Śmierć w wodzie Godziny emisji

Ron's, Borealis i Lucky 7 jadą ratować kierowców, którzy chcieli wykorzystać zamarznięte rzeki jako drogi. Teraz znajdują się w niebezpieczeństwie, ponieważ lód może się załamać...

15:00

Mieszkanie na pniu: W kontakcie z przyrodą Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla Imaginarium Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

17:00

Na straży przyrody: Uwięziony jeleń Godziny emisji

Strażnicy przesłuchują karanego już wcześniej myśliwego, a mężczyzna nielegalnie odławiający łososie zostaje aresztowany. Ponadto, udaje się wreszcie uwolnić uwięzionego jelenia.

18:00

Wszystko o kotach, odc. 4 Godziny emisji

Poznaj rzadką rasę kota, który idealnie nadaje się na pupila dla osoby uczulonej na kocią sierść. Dowiedz się, jaka kocia cecha charakteru uzależniona jest od... ubarwienia futra.

19:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach Godziny emisji

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

20:00

Mieszkanie na pniu: Siedziba główna Matki Natury Godziny emisji

Ekipa buduje pięciopietrową "główną siedzibę Matki Natury" dla rezerwatu przyrody w Michigan, który pomaga lokalnej społeczności wciąż odczuwającej skutki kryzysu wodnego z 2014.

21:00

Premiera Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania Godziny emisji

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

22:00

Dzikie z natury: Australia Godziny emisji

Na największej wyspie na świecie rozwinęła się zdumiewająca różnorodność gatunkowa zwierząt, w tym: dziwaczny dziobak, uroczy koala, podskakujący kangur i polujący dingo.

23:00

Na straży przyrody: Jaki ojciec taka córka Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody aresztują kłusownika polującego na łosie. Ponadto, ojciec z córką są złapani na gorącym uczynku w trakcie nielegalnego połowu ryb.

00:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

Zespół jedzie na ratunek rottweilerowi, który utknął na równinie błotnej rzeki Dee w Merseyside, a skoczny spaniel zostaje wysłany do psiego trenera.

01:00

Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania Godziny emisji

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

02:00

Szkoła przetrwania: Od kulis Godziny emisji

Podczas swoich niebezpiecznych wypraw Bear Grylls nigdy nie jest sam. Zawsze towarzyszy mu pełna oddania i poświęcenia ekipa techniczna i kamerzyści.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zemsta byka Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku zaskakujące zachowanie byka podczas rodeo i niewiarygodna ucieczka koni w czasie pożaru.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Swędząca udręka Godziny emisji

Oficerowie Marisa McHugh i Stacie DaBolt zajmują się sprawą sześciu wychudzonych psów, które chorują na świerzb.

04:24

Dorwać tuńczyka: Uczta albo głód Godziny emisji

Sezon połowów tuńczyków jest już na półmetku. Niektórzy rybacy wciąż czekają ze złowieniem drogocennej ryby. Czy ich strategia przyniesie spodziewane zyski?

05:12

Mieszkanie na pniu: Warsztat świętego Mikołaja Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują magiczną chatę nadrzewną w stylu alpejskim. Czy ich dzieło przypadnie do gustu ekscentrycznej rodzinie?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info