Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-29 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a Godziny emisji

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Chris jedzie do Victorii aby przyciąć kły 220-kilogramowej świni zwanej Burpy. Zajmie się także krową bez jednej nogi oraz pieskiem Bello, który miewa zawroty głowy.

07:30

Kot na drzewie: Recydywista Godziny emisji

Shaun zmaga się z silnym wiatrem, próbując uratować sympatycznego kota Tiggera, który notorycznie wdrapuje się na drzewa. Tymczasem Tom udaje się na ratunek kota Frittera.

08:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika Godziny emisji

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

09:00

Najdziksze wyspy: Falklandy Godziny emisji

Wyprawa na smagane wiatrem Falklandy, których główną atrakcją jest piękna, dziewicza przyroda, zwłaszcza pingwiny.

10:00

Potwór z głębin przeszłości Godziny emisji

Megalodon to największy rekin, jaki kiedykolwiek pływał w oceanach. „Pogromcy mitów" Kari, Grant i Tory podejmują próbę rekonstrukcji 16-metrowej prehistorycznej bestii.

11:00

Z życia weterynarzy: Nadzieja dla Hoppy Godziny emisji

Program opowiada o życiu trzech weterynarzy którzy wraz z rodzinami zamieszkali w Houston i tu zaczęli nową pracę. Wielka przeprowadzka to wielkie zmiany i wielkie wyzwania...

12:00

Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania Godziny emisji

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Natrudniejsze akcje Godziny emisji

Policjanci ze specjalnej jednostki zajmującej się ochroną zwierząt wspominają najtrudniejsze i najbardziej stresujące akcje ratowania stworzeń, które znalazły się w opresji.

14:00

Pomoc drogowa na Alasce: W obliczu sztormu Godziny emisji

Do Fairbanks na Alasce zbliża się silna burza, która sprawi, że na drogach zrobi się jeszcze bardziej niebezpiecznie. Zespoły pomocy drogowej są w stałym pogotowiu.

15:00

Mieszkanie na pniu: Chatka alpinisty z Kentucky Godziny emisji

Pete buduje nadrzewną kryjówkę dla pary miłośników wspinaczki, która nie tylko odzwierciedli jego własną miłość do drzew, ale także pokaże jego konstruktorskie zdolności.

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium na wielką imprezę Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

17:00

Na straży przyrody: Bezgłowy łoś Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody dokonują aresztowania podejrzanego z kryminalną przeszłością. Do tego, kanadyjscy poławiacze krabów są złapani podczas nielegalnego odłowu.

18:00

Wszystko o psach: Buldog francuski, pudel, airedale terrier, chihuahua, labrador Godziny emisji

Czy pudel potrafi czytać? Czy buldog francuski najgłośniej chrapie? Czy chihuahua jest krewnym lisa? Na te i inne równie intrygujące pytania znajdziemy odpowiedź w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie Godziny emisji

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

20:00

Mieszkanie na pniu: Sowi domek Godziny emisji

W Karolinie Północnej, Pete buduje zainspirowaną sowami bibliotekę na drzewie. Ekipa tworzy istny majstersztyk nawiązując kształtami domku do wyglądu sowy.

21:00

Poznajcie orangutany, odc. 3 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

21:30

Poznajcie orangutany, odc. 4 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

22:00

Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin Godziny emisji

Mozazaury były przerażającymi gadami morskimi. Posiadały ogromne, naszpikowane ostrymi zębami szczęki. Żywiły się gigantycznymi rekinami i plezjozaurami.

23:00

Na straży przyrody: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Oficer Olson łapie recydywistów, którzy pięciokrotnie przekroczyli limit połowu kałamarnic. Oficer Summit aresztuje myśliwego, który złamał prawo polując na niedźwiedzie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspector Steph Law zabiera zaniedbanego foksteriera do weterynarza. W programie także sprawa ciężarnej Staffie, której właściciel nie może zaopiekować się jej szczeniętami.

01:00

Poznajcie orangutany, odc. 3 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

01:30

Poznajcie orangutany, odc. 4 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

02:00

Szkoła przetrwania: Wyspy Australii i Oceanii Godziny emisji

Bear zostaje wrzucony do Morza Panamskiego i szybko dociera do wybrzeża, gdzie buduje tratwę i uzdatnia słona wodę. Czy gwałtowna burza zatopi jego łódź?

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak marlina Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy zadziwiajęce zachowanie złowionego na wędkę marlina oraz ratowanie tonącego psa.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Walka o życie Godziny emisji

Oficerowie DaBolt i Barkley podczas śledztwa w sprawie nielegalnych walk psów muszą zająć się dwoma pitbulterierami, które pilnie potrzebują pomocy weterynaryjnej.

04:24

Dorwać tuńczyka: Zażarta rywalizacja Godziny emisji

To już ostatni tydzień sezonu połowów tuńczyków. W morzu wciąż pływa kilka wielkich ryb, ale coraz chłodniejsze powietrze sprawia, że już niedługo tuńczyki odpłyną na południe.

05:12

Mieszkanie na pniu: Bungalow pod niedźwiedziem Godziny emisji

Dwie siostry proszą Pete'a, aby w ich ogródku zbudował domek na drzewie do obserwacji niedźwiedzi. Pete tworzy swoją pierwszą dziesięcioboczną wieżyczkę ze szklanymi ścianami.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info