Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-06-30 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla gwiazdy Internetu Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Pewna miniświnka uwielbia ryć i ma kłopoty z lokalnymi władzami. Bezdomny mieszaniec shih tzu jest w stanie krytycznym, a małego geparda czeka seria badań.

07:30

Kot na drzewie: Drapiący kociak Godziny emisji

Shaun przekonuje się na własnej skórze, że "ciasteczko" nie jest wcale takie słodkie, próbując ściągnąć z drzewa niezwykle płochliwego kota o tym smakowitym imieniu.

08:00

Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot Godziny emisji

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo gigantów Godziny emisji

17 tysięcy wysp Indonezji to jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów na świecie. Żyją tu jedne z największych zwierząt - między innymi najdłuższy wąż świata.

10:00

47 dni wśród rekinów Godziny emisji

Historia dwóch pilotów, którzy podczas II wojny światowej zostali zestrzeleni nad Pacyfikiem. Przez 47 dni dryfowali po oceanie, broniąc się przed żerującymi rekinami.

11:00

Z życia weterynarzy: Dzień treningów Godziny emisji

Dr Lavigne przeprowadza operację usunięcia guzów u starego psa. Dr Ross próbuje uratować łapę królika pogryzionego przez psa. Dr Blue musi wykastrować agresywnego osła.

12:00

Poznajcie orangutany, odc. 3 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

12:30

Poznajcie orangutany, odc. 4 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

13:00

Policja dla zwierząt w Houston: Tajna misja Godziny emisji

Tajni agenci, którzy wniknęli w środowisko organizatorów nielegalnych walk psów, pomagają funkcjonariuszom SPCA w przeprowadzeniu nalotu na jeden z podejrzanych lokali.

14:00

Pomoc drogowa na Alasce: Odwilż Godziny emisji

W Fairbanks na Alasce robi się cieplej. Mieszkańcy wykorzystują zmianę, ale zespoły pomocy drogowej wiedzą, że poprawa warunków może zwiększyć niebezpieczeństwo na drogach.

15:00

Mieszkanie na pniu: Piracka kryjówka na wysokości Godziny emisji

Pete buduje kryjówkę dla pary poszukującej skarbów ukrytych wśród drzew. Takiego schronienia z mostem linowym i tajemniczymi komnatami nie powstydziłby się sam pirat Czarnobrody.

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

17:00

Na straży przyrody: Jaki ojciec taka córka Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody aresztują kłusownika polującego na łosie. Ponadto, ojciec z córką są złapani na gorącym uczynku w trakcie nielegalnego połowu ryb.

18:00

Wszystko o psach: Rottweiler, boston terrier, basset hound, shar pei, bernardyn Godziny emisji

Czy pies może wąchać uszami? Jakiej rasy czworonogi potrafią przewidywać lawiny? Na te i inne równie intrygujące pytania znajdziemy odpowiedź w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość Godziny emisji

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

20:00

Mieszkanie na pniu: Szklany domek Godziny emisji

Pete wyrusza do stanu Nowy Jork by w górach Catskill zbudować szklany domek na drzewie stworzony z pięćdziesięciu stylowych okien, jakie mają w swojej kolekcji jego klienci.

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 1 Godziny emisji

Zespół Tima Faulknera opiekuje się walabiami skalnymi. Tim wypływa na pełne morze, aby zająć się fokami, po czym wraca na ląd, aby zmierzyć się z pytonem ametystowym.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 2 Godziny emisji

Koala wywołuje panikę w parku. Tim przedstawia widzom malutkie wombaty tasmańskie, nazywane „buldożerami buszu". Pobiera też jad od chorej kobry.

23:00

Na straży przyrody: Kraby i fajki Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody przesłuchują kłamliwego myśliwego. Radzą też sobie z wędkarzami nielegalnie poławiającymi łososie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

Inspektor Anthony musi nakarmić przez otwór na listy psa, którego właściciele zostawili w domu bez jedzenia i wody, a Kate zajmuje się niesłyszącym buldogiem amerykańskim.

01:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

02:00

Szkoła przetrwania: Kraina wielkiego nieba Godziny emisji

Bear uprawia paragliding w Górach Skalistych, pokonuje ogromne wodospady i głębokie wąwozy, a także wskakuje do jadącego pociągu.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak geparda Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. Zobaczymy atak geparda na wchodzącego do jego klatki prezentera telewizyjnego oraz rozjuszonego słonia.

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Życie i śmierć Godziny emisji

Codzienna praca policjantów i paramedyków weterynaryjnych, którzy pomagają wszystkim zwierzętom, które potrzebują natychmiastowej opieki.

04:24

Dorwać tuńczyka: Ostatni tuńczyk Godziny emisji

To ostatni dzień sezonu połowów tuńczyków. W lodowatych wodach pływa już tylko kilka olbrzymów, ale rybacy wciąż zarzucają swoje wędki.

05:12

Mieszkanie na pniu: Przystań dla motyli Godziny emisji

Pete tworzy kolejną nadrzewną oazę. Tym razem będzie to chata z motywem motyla, położona na terenie ośrodka terapeutycznego wśród koron 6 drzew, z siatką wspinaczkową i strychem.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info