Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-01 Pokaź dziś

06:00

Słodkie dzieciństwo: Szczenięta Godziny emisji

Zabawny program ukazujący kolejne etapy dzieciństwa trzech miotów psów i kotów - od przyjścia na świat, otwierania oczu, stawiania pierwszych kroków po osiągnięcie samodzielności.

06:45

Słodkie dzieciństwo: Zabłocone szczenięta Godziny emisji

Cairn terrier próbuje zaprzyjaźnić się z niewzruszonym domowym kotem. Młodziutkie samoyedy nie mogą się zdecydować, co powinny zrobić.

07:08

Słodkie dzieciństwo: Giganty wśród szczeniąt Godziny emisji

Młodziutki angielski mastiff próbuje się uniezależnić od siostry. Malutki munsterlander jak przystało na psa myśliwskiego, demonstruje swoje umiejętności.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Szczenięta skarpetkowe Godziny emisji

Psotny mops jest niesfornym urwisem i sprawia swojej mamie sporo kłopotu. Z kolei w okiełzaniu rozbrykanego wyżła włoskiego szorstkowłosego pomaga skarpeta.

08:00

Wszystko o psach: Buldog francuski, pudel, airedale terrier, chihuahua, labrador Godziny emisji

Czy pudel potrafi czytać? Czy buldog francuski najgłośniej chrapie? Czy chihuahua jest krewnym lisa? Na te i inne równie intrygujące pytania znajdziemy odpowiedź w tym programie.

09:00

Wszystko o psach: Rottweiler, boston terrier, basset hound, shar pei, bernardyn Godziny emisji

Czy pies może wąchać uszami? Jakiej rasy czworonogi potrafią przewidywać lawiny? Na te i inne równie intrygujące pytania znajdziemy odpowiedź w tym programie.

10:00

Wszystko o psach: Jack russell, golden retriever, corgi pembroke, vizsla, owczarek niemiecki Godziny emisji

Czy corgi potrafi wykonać moonwalk? Czy golden retriever to najspokojniejszy z psów? Jak silną szczękę posiada owczarek niemiecki? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w tym odcinku.

11:00

Wszystko o psach: Bokser, bichon frise, nowofunland, beagle, jamnik Godziny emisji

Informacje o psich rasach, psiej psychice oraz niesamowitych psich talentach i predyspozycjach.

12:00

Wszystko o psach: Westie, seter irlandzki, doberman, pinczer miniaturowy, whippet Godziny emisji

Jakiej rasy psy doskonale widzą nocą? Jaki czworonóg może wyprzedzić grizzly? O tym wszystkim dowiemy się oglądając ten program.

13:00

Wszystko o psach: Bloodhound, yorkshire terrier, dog niemiecki, shih tzu, rodezyjski ridgeback Godziny emisji

Jakiej rasy psy mają najlepszy węch? Jakie czworonogi są najwyższe? Jakiej rasy szczenięta krzyczą jak gęsi? Każda z ras ma swoją odrębną specyfikę i predyspozycje.

14:00

Wszystko o psach: Buldog angielski, collie, foksterier szorstkowłosy, king charles spaniel Godziny emisji

Jakiej rasy psa miał Darwin, a jakiej Einstein? Jaki pies zarobił więcej od prezydenta USA? Jaki pies był zakazany w Rzymie? Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w tym odcinku.

15:00

Wszystko o psach: Mops, wyżeł weimarski, maltańczyk, terrier pszeniczny, akita Godziny emisji

Jakie psy fotografował William Wegman? Jaki pies cieszy się w Japonii największym szacunkiem? Jakiej rasy psy mieli brytyjska królowa Wiktoria i amerykański król bluesa BB King?

16:00

Wszystko o psach: Wszystkie psy prezydentów Godziny emisji

W Białym Domu mieszkało więcej psów niż prezydentów. W programie poznamy najsłynniejsze pierwsze psy USA, które już mają swoje miejsce w historii.

17:00

Wszystko o psach: Dalmatyńczyk, husky, wyżeł niemiecki krótkowłosy, hawańczyk, szpic miniaturowy Godziny emisji

Jaki pies mógł pomagać Michałowi Aniołowi przy malowaniu fresków w Kaplicy Sykstyńskiej? Jaka rasa rodzi się z łatami na całym ciele? Jakie szczenię przetrwało rewolucję na Kubie?

18:00

Pieskie życie: Przetrwają najmilsi Godziny emisji

Poznamy etapy tresury, które przeszły psy, zanim z dzikich drapieżników stały się w zwierzętami domowymi. Odwiedzimy także miejsca, w których psy są rozpieszczane jak dzieci.

19:00

Pieskie życie: Ocaleć w dziczy Godziny emisji

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

20:00

Pieskie życie: Siła w grupie Godziny emisji

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

21:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

W Birmingham inspektor RSPCA Herchy odwiedza angielskiego bullterriera, który jest w strasznym stanie. Czy uda się uratować życie psa, czy jest już za późno?

22:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspektor Becky Jefferys ratuje agresywnego owczarka niemieckiego. Czy behawiorysta zwierząt Steve Hill przemieni niespokojnego czworonoga w sympatycznego zwierzaka dla rodziny?

23:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

W południowym Londynie inspektor RSPCA Kate ratuje psa z domu, w którym znajduje się pełno akcesoriów związanych z narkotykami, w tym używane igły.

00:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

Zastępca głównego inspektora - Matt jedzie na farmę, w sprawie psów rzekomo trzymanych w złych warunków. Z kolei Beau przechodzi szkolenie dla psów z trenerem Jamie Prenrithem.

01:00

Ratownicy psów, odc. 5 Godziny emisji

Inspektor Anthony zwraca się do policji o pomoc w ratowaniu porzuconego boksera. Z kolei w Northamptonshire inspektorka Michelle ponownie odwiedza właściciela szczeniąt buldoga.

02:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

Inspektor RSPCA Scott znajduje w brudnym ogrodzie młodego psa uwięzionego w prowizorycznej budzie. Z kolei w Londynie inspektor Herchy odkrywa szokująco chudego labradora.

02:48

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Anthony sprawdza nieruchomość, w której rzekomo znajdują się buldogi porzucone przez właścicieli. Ponadto sędziwy staffordshire bulterier został dotkliwie pogryziony.

03:36

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Inspektor Annie zostaje wezwana w sprawie dwóch psów rasy husky oraz mieszańca bulteriera. Jeden z husky jest poważnie zraniony i potrzebuje pilnej pomocy weterynaryjnej.

04:24

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Inspektorka Cathy Hyde współpracuje z policją w sprawie nielegalnego handlu psami w Lancashire. Jest w szoku, gdy odkrywa, że niektóre czworonogi zarażone są śmiertelnym wirusem.

05:12

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Jayne Bashford znajduje szczenię labradora w szokującym stanie zaniedbania w brudnym domu w Staffordshire. Z kolei Chris Shaw próbuje znaleźć nowy dom dla malamuta alaskańskiego.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info