Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-02 Pokaź dziś

06:00

Słodkie dzieciństwo: Szczenięta i kolce Godziny emisji

Samica owczarka niemieckiego szkoli swoje dzieci na psy poszukujące i ratownicze. Z kolei uroczy pigmejski jeż afrykański próbuje zaprzyjaźnić się z puszystym psem.

06:23

Słodkie dzieciństwo: As nad asy Godziny emisji

Seria ukazująca świat dzieciństwa ślicznych zwierzaków, których urokowi trudno się oprzeć. Każdy z odcinków przedstawia zwierzaki na kolejnych etapach ich życia.

06:45

Słodkie dzieciństwo: Niespodzianka Godziny emisji

Niespokojna kotka rasy ragdoll o mieniu Jolene nie daje żyć swojej flegmatycznej mamie, a miot suczki maltańczyka Coco zaskakuje ją samą.

07:08

Słodkie dzieciństwo: Czworonożni zawodowcy Godziny emisji

Izzy, dopingowana przez Gisele, przynosi na świat miot portugalskich podengo. Osiem cockapoo przechodzi szkolenie, by uczestniczyć w dogoterapii.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Pulchne szczenięta Godziny emisji

Buldog Dexter próbuje się wykazać na szkoleniu sprawności. Z kolei grupa szczeniąt znalazła się na podwórzu pełnym dziwnych bestii.

08:00

Wszystko o psach: Owczarek angielski, chow chow, toy fox terrier, spaniel bretoński, sznaucer Godziny emisji

W tym odcinku poznamy czworonożnych kompanów, którzy ratują ludziom życie, biją rekordy świata i są powodem do prawdziwej dumy.

09:00

Wszystko o psach: Pekińczyk, gryfon korthalsa, chesapeake bay retriever, owczarek australijski Godziny emisji

Jaki pies uratował się z Titanica? Jaka rasa służyła jako żywy termofor? Jaki czworonóg towarzyszył w bitwie generałowi Custerowi? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w programie.

10:00

Wszystko o psach: Owczarek berneński, chart afgański, portugalski pies dowodny, cairn terrier Godziny emisji

Jaki pies jest doskonałym łowcą szkodników? Jaką rasę wyhodowano dla rybaków? Jaki czworonóg posiada wyjątkową siłę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

11:00

Wszystko o psach: Mastif angielski, chiński grzywacz, chart włoski, border collie, lhasa apso Godziny emisji

Jakiej rasy pies był prezentem od Dalai Lamy? Jakie czworonogi uważane są za najsprytniejsze? Jaka rasa posiada gruczoły potowe? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tym odcinku.

12:00

Wszystko o psach: Rasowe mieszańce Godziny emisji

Poznaj labradoodle, puggle, chiweenie, goldendoodle, cavachony i chorkie. Oto psie hybrydy, które powstały ze skrzyżowania popularnych ras.

13:00

Wszystko o psach: Rzadkie rasy Godziny emisji

Poznaj puli, tajskiego ridgebacka, lagotto romagnolo, nagiego psa peruwiańskiego, śpiewającego psa z Nowej Gwinei i karelskiego psa na niedźwiedzie.

14:00

Wszystko o psach: Brzydkie psy Godziny emisji

Poznamy brzydkie, ale na swój sposób urocze czworonogi. Zajrzymy też na wystawę brzydkich psów i dowiemy się, jaki czworonóg zdobył w tym roku palmę pierwszeństwa.

15:00

Wszystko o psach: Szczenięta Godziny emisji

Praktyczny poradnik, z którego dowiemy się, jak prawidłowo opiekować się szczenięciem. Opowiemy jak wybrać najodpowiedniejszego dla siebie psa i przygotować się na jego przybycie.

16:00

Wszystko o psach: Briard, canaan dog, dog argentyński, chin japoński, wonder dog, clumber spaniel Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in. owczarka francuskiego briard, który umie liczyć i jeździć na skuterze, oraz china japońskiego, wykonującego piruety.

17:00

Wszystko o psach: Bulterier miniaturowy, dingo, seter angielski, wonder dog, borzoj, szpic wilczy Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in.: borzoja, który pomaga w leczeniu żołnierzy z nerwicą pourazową, śpiewającego psa dingo i pięknego szpica wilczego.

18:00

Pieskie życie: Psy warte miliardy Godziny emisji

Jak doszło do tego, że psy stały się najbardziej cenionymi zwierzętami na naszej planecie? Od drapieżnika do domowego zwierzaka — oto historia najlepszego przyjaciela człowieka.

19:00

Pieskie życie: Trudna wolność Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

20:00

Paskudy z psiej budy Godziny emisji

Małe albo duże, kudłate lub całkiem łyse - poznaj 18 pretendentów do tytułu najbrzydszego psa świata. Odwiedź ich domy i poznaj ludzi, którzy oddali im całe swoje serce.

21:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

Zespół jedzie na ratunek rottweilerowi, który utknął na równinie błotnej rzeki Dee w Merseyside, a skoczny spaniel zostaje wysłany do psiego trenera.

22:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspector Steph Law zabiera zaniedbanego foksteriera do weterynarza. W programie także sprawa ciężarnej Staffie, której właściciel nie może zaopiekować się jej szczeniętami.

23:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

Inspektor Anthony musi nakarmić przez otwór na listy psa, którego właściciele zostawili w domu bez jedzenia i wody, a Kate zajmuje się niesłyszącym buldogiem amerykańskim.

00:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

W hrabstwie Essex, inspektor Matt Gough otrzymuje wezwanie do małego teriera Ediego, który znalazł się w potrzasku. Okazuje się, że niezbędna będzie pomoc strażaków.

01:00

Ratownicy psów, odc. 5 Godziny emisji

Anthony Joynes ratuje w Merseyside łagodnego springer spaniela, który zbyt długo przebywał w domu. Tymczasem inspektor Boal wraca do domu pełnego psów husky.

02:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

W odcinku dylematy inspektora Nicka Wheelhouse'a, dotyczące psa z chorobą skóry, który stracił całą sierść, a także wodne przygody pewnego owczarka niemieckiego.

02:48

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Jason Bowles znajduje dwa niedożywione mastify mieszkające w rozpadającej się budzie w Bury, a w Derby ratownicy znajdują dwa psy rasy lhasa apso ze skołtunioną sierścią.

03:36

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Natalie Bartle zostaje wezwana do wychudzonego psa rasy shar pei z infekcją oka, a Sandy Powlowski znajduje Jack Russell teriera, który musi popracować nad swoim zachowaniem.

04:24

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Lauren Bailey zajmuje się starym, opuszczonym terierem, a Alan poznaje Dave'a - jednego z dziewięciu porzuconych psów, które błąkały się po ulicach Winchester.

05:12

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Mel Fisher bada Tigera - dwuletniego rottweilera w kiepskim stanie, a Vicki sprawdza jak ma się 65 psów uratowanych z dzikiej hodowli w Manchester.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info