Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-03 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla Imaginarium Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Chris zostaje wezwany do parku Cairns Rainforestation Nature Park, aby sprawdzić złamaną szczękę krokodyla Agro, który zabił pozostałe dziewięć krokodyli w swoim stawie.

07:30

Kot na drzewie: Uwięziony w żywopłocie Godziny emisji

Tom musi wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby wydostać z gęstego żywopłotu kotkę Ruby i zwrócić ją jej właścicielce.

08:00

Kot z piekła rodem: Nadchodzi ciemność Godziny emisji

Steev i Laura spotykają się od siedmiu lat, ale na drodze do szczęścia staje im kot Steeva. Czy Jackson potrafi im pomóc?

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Monsunowe wyspy Godziny emisji

Indonezja położona jest w samym sercu obszarów monsunowych. W tym odcinku poznamy stworzenia, które świetnie sobie radzą na terenach znanych z najpotężniejszych burz na Ziemi.

10:00

W paszczy rekina ludojada Godziny emisji

Zoolodzy wciąż niewiele wiedzą na temat liczebności, trybu życia i rozmnażania się żarłaczy białych. Czy ostatnie informacje rzucą nowe światło na zwyczaje tych drapieżników?

11:00

Wszystko o psach: Buldog francuski, pudel, airedale terrier, chihuahua, labrador Godziny emisji

Czy pudel potrafi czytać? Czy buldog francuski najgłośniej chrapie? Czy chihuahua jest krewnym lisa? Na te i inne równie intrygujące pytania znajdziemy odpowiedź w tym programie.

12:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

13:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

W Birmingham inspektor RSPCA Herchy odwiedza angielskiego bullterriera, który jest w strasznym stanie. Czy uda się uratować życie psa, czy jest już za późno?

14:00

Wydział weterynarii: Odpoczniemy po studiach Godziny emisji

Rok akademicki w pełni. Już za kilka miesięcy dzisiejsi studenci zostaną lekarzami weterynarii. Na razie żyją w ciągłym stresie, szykując się do ostatniej zmiany oddziałów.

15:00

Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista Godziny emisji

Pete przyjechał do Luizjany, aby zbudować swój największy do tej pory dom na drzewie. Będzie miał 21-metrowy most i trzy piętra o powierzchni 365 metrów kwadratowych.

16:00

Projekt AKWARIUM: Bar pod rekinem Godziny emisji

Zespół buduje gigantyczne akwarium dla właścicieli kasyna. To największy zbiornik w ich karierze - razem mają ich już na koncie 10 tysięcy.

17:00

Na straży przyrody: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Oficer Olson łapie recydywistów, którzy pięciokrotnie przekroczyli limit połowu kałamarnic. Oficer Summit aresztuje myśliwego, który złamał prawo polując na niedźwiedzie.

18:00

Wszystko o psach: Jack russell, golden retriever, corgi pembroke, vizsla, owczarek niemiecki Godziny emisji

Czy corgi potrafi wykonać moonwalk? Czy golden retriever to najspokojniejszy z psów? Jak silną szczękę posiada owczarek niemiecki? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w tym odcinku.

19:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca Godziny emisji

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów Godziny emisji

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

21:00

Pomoc drogowa na Alasce: Śmierć w wodzie Godziny emisji

Ron's, Borealis i Lucky 7 jadą ratować kierowców, którzy chcieli wykorzystać zamarznięte rzeki jako drogi. Teraz znajdują się w niebezpieczeństwie, ponieważ lód może się załamać...

22:00

Niebezpieczne rewiry: Słonie Godziny emisji

Dave jedzie do północno-wschodnich Indii, gdzie przyłącza się do uzbrojonego oddziału, który chroni wioskę przed słoniami, niszczącymi wszystko, co stanie na ich drodze.

23:00

Na straży przyrody: Cienka zielona linia Godziny emisji

Strażnicy przyrody i ich psy stawią czoło trzem niesfornym niedźwiadkom. Funkcjonariusze jednostki trafią także na trop kłusowników i znajdą narkomana z nietypowym towarem.

00:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

W hrabstwie Essex, inspektor Matt Gough otrzymuje wezwanie do małego teriera Ediego, który znalazł się w potrzasku. Okazuje się, że niezbędna będzie pomoc strażaków.

01:00

Pomoc drogowa na Alasce: Śmierć w wodzie Godziny emisji

Ron's, Borealis i Lucky 7 jadą ratować kierowców, którzy chcieli wykorzystać zamarznięte rzeki jako drogi. Teraz znajdują się w niebezpieczeństwie, ponieważ lód może się załamać...

02:00

Szkoła przetrwania: Kraina wielkiego nieba Godziny emisji

Bear uprawia paragliding w Górach Skalistych, pokonuje ogromne wodospady i głębokie wąwozy, a także wskakuje do jadącego pociągu.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak gęsi Godziny emisji

W tym odcinku będziemy świadkami pogryzienia człowieka przez krokodyla podczas pokazu w Tajlandii oraz ataku gęsi na rybaka i jego psa.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wcale nie taki opuszczony dom Godziny emisji

Codzienna praca funkcjonariuszy ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt w San Francisco. Policjanci pomagają wszystkim stworzeniom, które znalazły się w opresji.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Chris i Lisa jadą w Góry Błękitne, gdzie jeszcze do niedawna szalały najbardziej intensywne pożary, jakie kiedykolwiek zarejestrowano na terenie Australii. Będą pomagać zwierzętom.

05:12

Mieszkanie na pniu: Rezydencja w chmurach Godziny emisji

Zespół otrzymuje zlecenie na budowę trzykondygnacyjnej rezydencji na trzech gigantycznych sekwojach. Zadanie nie jest łatwe. Czy sobie poradzą?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info