Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-05 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

07:30

Kot na drzewie: Humorzasty kot Godziny emisji

Ekipa zostaje wezwana do humorzastego kota Malcolma - recydywisty, który nie życzy sobie niczyjej pomocy. Jego nieprzewidywalne zachowanie szybko da się zauważyć.

08:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma Godziny emisji

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Tajemnicze światy Godziny emisji

Od głębin oceanu po szczyty koron najwyższych drzew na Borneo: odkryjmy fascynujący świat, w którym żyją najbardziej niezwykłe stworzenia na naszej planecie.

10:00

25 x szczęki Godziny emisji

Cykl ukazujący najgroźniejsze i najbardziej szokujące zachowania rekinów, z programów wyemitowanych w ramach cyklu „Tydzień z rekinami" podczas ostatnich 20 lat.

11:00

Wszystko o psach: Jack russell, golden retriever, corgi pembroke, vizsla, owczarek niemiecki Godziny emisji

Czy corgi potrafi wykonać moonwalk? Czy golden retriever to najspokojniejszy z psów? Jak silną szczękę posiada owczarek niemiecki? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w tym odcinku.

12:00

Królowa lwów, odc. 4 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

13:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

W południowym Londynie inspektor RSPCA Kate ratuje psa z domu, w którym znajduje się pełno akcesoriów związanych z narkotykami, w tym używane igły.

14:00

Wydział weterynarii: Koński problem Godziny emisji

Studenci zaliczają kolejne zajęcia na oddziałach i w laboratoriach. Lindsay przeżywa wyjątkowo trudny tydzień — leczy klacz i źrebię: oba zwierzęta cierpią na zapalenie płuc.

15:00

Mieszkanie na pniu: Podwójny kłopot Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Zbiornik na życzenie Godziny emisji

ATM otrzymuje zlecenie z Muzeum Historii Naturalnej w Las Vegas na akwarium w kształcie karuzeli dla koników morskich.

17:00

Na straży przyrody: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Oficer Olson łapie recydywistów, którzy pięciokrotnie przekroczyli limit połowu kałamarnic. Oficer Summit aresztuje myśliwego, który złamał prawo polując na niedźwiedzie.

18:00

Wszystko o psach: Westie, seter irlandzki, doberman, pinczer miniaturowy, whippet Godziny emisji

Jakiej rasy psy doskonale widzą nocą? Jaki czworonóg może wyprzedzić grizzly? O tym wszystkim dowiemy się oglądając ten program.

19:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi Godziny emisji

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

20:00

Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie Godziny emisji

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

21:00

Premiera Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny Godziny emisji

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

22:00

Dzikie z natury: Groźne na lądzie Godziny emisji

Spojrzenie na dzikie koty, węże, krokodyle, skorpiony i wiele innych gatunków zwierząt z perspektywy stosowanych przez te stworzenia metod ataku i obrony.

22:30

Dzikie z natury: Najszybsze Godziny emisji

Jakie zwierzę jest najszybsze na świecie? Oto gatunki poruszające się z ekstremalną szybkością, w tym: kangur, zebra, gepard i bielik amerykański.

23:00

Na straży przyrody: Przewaga liczebna Godziny emisji

Funkcjonariusze jednostki specjalnej wraz z wyszkolonymi psami odciągną kłopotliwego niedźwiedzia od domostwa. Zajmą się także niezrównoważoną kobietą na autostradzie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

W odcinku dylematy inspektora Nicka Wheelhouse'a, dotyczące psa z chorobą skóry, który stracił całą sierść, a także wodne przygody pewnego owczarka niemieckiego.

01:00

Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny Godziny emisji

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

02:00

Szkoła przetrwania: Gwatemala Godziny emisji

Bear Grylls przedziera się przez pola lawy na aktywnym wulkanie. Odkrywa podziemny wodospad. Swoje legowisko dzieli ze żmiją, a wyprawę kończy wśród ruin z epoki Majów.

02:48

Dzikość bez cenzury: Słoń w szoku Godziny emisji

Akcja ratunkowa słonia, który owinął trąbę wokół przewodu elektrycznego, znajdującego się pod napięciem. Następnie uwolnienie młodziutkiego niedźwiadka polarnego z groźnej pułapki.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Walki psów Godziny emisji

Dwa maltretowane pitbule, wykorzystywane do walk psów, zostały odebrane właścicielom. Uratowano także 16 dzikich kotów, które zamieszkały w opuszczonym domu.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Chris jedzie do Halls Gap Zoo w Wiktorii, aby pomóc samicy lemura o imieniu Stephanie, która ma infekcją zęba. Nieleczone zapalenie może być poważnym zagrożeniem dla jej zdrowia.

05:12

Mieszkanie na pniu: Nadrzewne studio nagraniowe Godziny emisji

Pete buduje na drzewie nowoczesne studio nagraniowe. Zaraz po otwarciu obiektu znany wokalista Cee Lo Green wraz ze swoim muzykiem tworzą nowy utwór.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info