Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-06 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Pływając z rekinami Godziny emisji

Wayde i Brett projektują zbiornik o pojemności prawie 4 tysięcy litrów oraz akwarium w kształcie nowojorskiej budki telefonicznej dla rodziny, która wyprowadziła się z miasta.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Dr Lisa stara się pomóc szczeniakowi, nad którym znęcał się jego właściciel. Tymczasem dr Chris wybiera się do Adelajdy, aby zbadać agresywnego pekari.

07:30

Kot na drzewie: Bezradne kociaki Godziny emisji

Shaun przeprawia się przez burzę, aby zwrócić dzikiego kota jego przybranej mamie, a Tom zostaje wezwany do Hanny - przyjaznej kotki, która utknęła na drzewie.

08:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis Godziny emisji

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo smoków Godziny emisji

Wysokie temperatury panujące w Indonezji czynią z niej idealne środowisko życia dla gadów. Od lasów deszczowych po morze pełne koralowców: oto prawdziwa kraina smoków.

10:00

Kryjówka megarekina Godziny emisji

Badacze rekinów drobiazgowo analizują maoryską legendę o żarłaczu białym, zwanym władcą rekinów. Niewykluczone, że ten wielki gatunek rekina żyje w pobliżu wybrzeży Nowej Zelandii.

11:00

Wszystko o psach: Bokser, bichon frise, nowofunland, beagle, jamnik Godziny emisji

Informacje o psich rasach, psiej psychice oraz niesamowitych psich talentach i predyspozycjach.

12:00

Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny Godziny emisji

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

13:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

Zastępca głównego inspektora - Matt jedzie na farmę, w sprawie psów rzekomo trzymanych w złych warunków. Z kolei Beau przechodzi szkolenie dla psów z trenerem Jamie Prenrithem.

14:00

Wydział weterynarii: Nagła cesarka Godziny emisji

Student czwartego roku, Clint, pomaga przy pilnie potrzebnym cięciu cesarskim na cocker spanielce. Niestety, może się jednak okazać, że szczeniaczek nie przeżyje.

15:00

Mieszkanie na pniu: Dom dla zwycięzcy Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Zbiorniki dla mistrzów NASCAR i baseballu Godziny emisji

Mistrz NASCAR Ryan Newman zleca zespołowi budowę akwarium na biurko, a gwiazda Red Soxów Shane Victorino marzy o zbiorniku w stylu hawajskim.

17:00

Na straży przyrody: Kraby i fajki Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody przesłuchują kłamliwego myśliwego. Radzą też sobie z wędkarzami nielegalnie poławiającymi łososie.

18:00

Wszystko o psach: Bloodhound, yorkshire terrier, dog niemiecki, shih tzu, rodezyjski ridgeback Godziny emisji

Jakiej rasy psy mają najlepszy węch? Jakie czworonogi są najwyższe? Jakiej rasy szczenięta krzyczą jak gęsi? Każda z ras ma swoją odrębną specyfikę i predyspozycje.

19:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego Godziny emisji

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

20:00

Mieszkanie na pniu: Królestwo Piotrusia Pana Godziny emisji

Pete wyrusza do Platte River Valley w Nebrasce, aby zbudować magiczny zamek w koronie drzewa — dla rodziny, która zdecydowała się nigdy nie dorastać.

21:00

Poznajcie orangutany, odc. 5 Godziny emisji

Osierocony Gelison przybył do Sepilok rok temu. Obecnie jest zdrowym, dobrze rozwijającym się orangutanem, ale ostatnio jego niesforne wybryki stały się zmorą dla rówieśników.

21:30

Poznajcie orangutany, odc. 6 Godziny emisji

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

22:00

Prehistoryczne bestie: Spinozaur Godziny emisji

Spinozaury były gigantycznymi dinozaurami, które żyły na Ziemi prawie 100 mln lat temu. Miały krokodylokształtne pyski, masywne pazury i były dwa razy większe od tyranozaurów.

23:00

Na straży przyrody: Przepis na klęskę Godziny emisji

Myśliwy, który zastrzelił łosia próbuje wywinąć się z rąk funkcjonariuszy. Na pustyni dzieje się coś podejrzanego, a niedźwiedź niszczy samochód.

00:00

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Jason Bowles znajduje dwa niedożywione mastify mieszkające w rozpadającej się budzie w Bury, a w Derby ratownicy znajdują dwa psy rasy lhasa apso ze skołtunioną sierścią.

01:00

Poznajcie orangutany, odc. 5 Godziny emisji

Osierocony Gelison przybył do Sepilok rok temu. Obecnie jest zdrowym, dobrze rozwijającym się orangutanem, ale ostatnio jego niesforne wybryki stały się zmorą dla rówieśników.

01:30

Poznajcie orangutany, odc. 6 Godziny emisji

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

02:00

Szkoła przetrwania: Betonowa dżungla Godziny emisji

Bear pokazuje, jak techniki przetrwania w dziczy mogą przydać się w mieście, szczególnie po katastrofie, gdy wszelkie udogodnienia cywilizacyjne uległy awarii lub zniszczeniu.

02:48

Dzikość bez cenzury: Rekin chwyta za nogę Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, uchwycone obiektywami kamer. Widzowie zobaczą niewiarygodne, szokujące, a niekiedy wspaniałe spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przepełnione i niechciane Godziny emisji

Funkcjonariusze ratują z opuszczonego domu zaniedbane papugi oraz uwalniają kota, który zaklinował się w wąskiej szczelinie. Muszą też schwytać dzikiego szopa pracza.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Odcinek specjalny, w którym zostaną zaprezentowane niektóre z najbardziej kłopotliwych zwierzęcych przypadłości, z jakimi zetknęli się australijscy weterynarze.

05:12

Mieszkanie na pniu: Szałas na afrykańskie safari Godziny emisji

Pete i jego ekipa przenosi ducha Kenii do stanu Waszyngton, budując nadrzewny domek inspirowany okrągłą afrykańską chatą krytą strzechą.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info