Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-08 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Ryzykowna sprawa Godziny emisji

W klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus nie ma czegoś takiego, jak „zwykły dzień". Nieszablonowy lekarz, doktor Jeff Young, jest jedyną nadzieją dla wielu chorych zwierząt.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Doktor Chris ukazuje widzom codzienną pracę australijskich weterynarzy. Do jego kliniki trafiają przeróżne zwierzęta potrzebujące pomocy - od kotów i kanarków po skorupiaki.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 6 Godziny emisji

Niezwykłe powieści o dorastaniu młodych zwierząt. Każdy z odcinków przedstawia zwierzaki na kolejnych etapach ich życia - od przyjścia na świat do momentu osiągnięcia dorosłości.

08:00

Wszystko o kotach: Brytyjski długowłosy, korat, nebelung, peterbald, toyger, tonkijski Godziny emisji

Spotkanie z kotem tonkijskim, nebelungiem, serengeti, koratem, ragamuffinem i toygerem. Poznamy też niezwykle kocie przygody.

09:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk Godziny emisji

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

10:00

Projekt AKWARIUM: Nurkowanie Godziny emisji

Konstrukcja akwarium do kwarantanny dla nowych ryb okazuje się nie lada wyzwaniem. Brett kupuje stary samochód, aby przerobić go na akwarium. Czy tym razem będzie musiał nurkować?

11:00

Poznajcie orangutany, odc. 3 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

11:30

Poznajcie orangutany, odc. 4 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

12:00

Afryka: kraina węży, odc. 1 Godziny emisji

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

13:00

Rzeczne potwory: Oprawca z Mekongu Godziny emisji

Jeremy Wade przeczesuje brzegi rzeki Mekong w Azji Południowo-Wschodniej w poszukiwaniu dziwnego rzecznego stwora, który rzekomo wbił się w ciało młodego mężczyzny.

14:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje! Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

15:00

Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

16:00

Pieskie życie: Trudna wolność Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

17:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

18:00

Mieszkanie na pniu: Sowi domek Godziny emisji

W Karolinie Północnej, Pete buduje zainspirowaną sowami bibliotekę na drzewie. Ekipa tworzy istny majstersztyk nawiązując kształtami domku do wyglądu sowy.

19:00

Poznajcie pingwiny, odc. 7 Godziny emisji

Los nie sprzyja niedożywionemu, porzuconemu pisklakowi - czteromiesięczny Little Bluey waży zaledwie kilogram. Ekipa stara się mu pomóc jak tylko potrafi, ale czy to wystarczy?

19:30

Poznajcie pingwiny, odc. 8 Godziny emisji

W pobliżu Kapsztadu, trzydzieści trzy pingwiny padły ofiarą ataku lamparta. Tylko jeden ocalał. Strażnicy szybko przewożą go do ośrodka - czy akcja ratunkowa się powiedzie?

20:00

Dogonić tornado: Pod ostrzałem gradu Godziny emisji

Sean chce zjednoczyć siły ze swoim byłym partnerem Joshem Wurmanem, aby razem mogli wziąć udział w największej ekspedycji o nazwie Vortex Two. Czy opuści Reeda i jego pojazd?

21:00

Zaplątani w survival: Archipelag Kodiak, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

22:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Hieny Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert jedzie do Zambii na poszukiwania najskuteczniejszych drapieżników Afryki - hien cętkowanych. Inteligencja stada hien wprawia Joela w osłupienie.

23:00

Na straży przyrody: Utrudnianie działania sprawiedliwości Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują agresywnego, pijanego kierowcę. Aresztują także podejrzanego o utrudnianie pracy policji.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Superglina Godziny emisji

Debbie przyjmuje wezwanie w sprawie wycieńczonej z głodu klaczy, która przedwcześnie urodziła źrebię. Ponieważ źrebię jest chore, dr Thurston zabiera je do domu i karmi butelką.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Uśpione komórki Godziny emisji

To niewidzialne drapieżniki, które dostają się do organizmu żywiciela i pozostają tam w stanie uśpienia aż do chwili ataku. To cisi zabójcy, niebezpieczni i trudni do wykrycia.

02:00

Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika Godziny emisji

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową, która towarzyszy Bearowi Gryllsowi podczas jego ekstremalnych wypraw do najbardziej niebezpiecznych zakątków na ziemi.

02:48

Dzikość bez cenzury: Strzeż się byków Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, uchwycone obiektywami kamer. Widzowie zobaczą niewiarygodne, szokujące, a niekiedy wspaniałe spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Bezprawny strzał Godziny emisji

Miot szczeniąt został zakażony parwowirusem. Czy właścicielowi uda się uratować psy? Policjanci strzelają do psa, który brutalnie zaatakował funkcjonariusza.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Staffordshire bulterier o imieniu Boris urodził się z rozszczepem podniebienia. Chris decyduje się na przeprowadzenie pionierskiej operacji chirurgicznej, aby ratować psu życie.

05:12

Mieszkanie na pniu: Szkocki ogród w chmurach Godziny emisji

Ekipa buduje domek w szkockim stylu na wysokim dębie błotnym. Pete tworzy swój pierwszy w życiu „podniebny most", który połączy dom właścicieli z ich nową oazą na drzewie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info