Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-09 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Druga szansa Godziny emisji

W klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus nie ma czegoś takiego, jak „zwykły dzień". Nieszablonowy lekarz, doktor Jeff Young, jest jedyną nadzieją dla wielu chorych zwierząt.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Chris zajmuje się psem Honey, który w pogoni za kotem wyskoczył z jadącego pojazdu. Do tego przypadki diabłów tasmańskich zapadających na dziwną chorobę oraz koali tracącego wzrok.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 7 Godziny emisji

Niezwykłe powieści o dorastaniu młodych zwierząt. Każdy z odcinków przedstawia zwierzaki na kolejnych etapach ich życia - od przyjścia na świat do momentu osiągnięcia dorosłości.

08:00

Wszystko o kotach: Doński sfinks, kot szkocki, serengeti, minskin, kurylski bobtail, sokoke Godziny emisji

Rzadkie i wyjątkowe rasy kotów, takie jak doński sfinks, kot szkocki, serengeti, minskin, kurylski bobtail i sokoke.

09:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

10:00

Projekt AKWARIUM: Wyluzuj się Godziny emisji

Wayde i Brett kończą budowę niesamowitego akwarium, które ma stanąć w kościele. Wykonują też akwarium w kształcie beczki, zamówione przez klientkę jako prezent dla narzeczonego.

11:00

Gigantyczni zabójcy Godziny emisji

Na Florydzie osiedliła się największa w USA liczba inwazyjnych gatunków zwierząt. Do najgroźniejszych intruzów należą: ogromne szczury, jaszczurki, dziki i śmiercionośne pytony.

13:00

Wkręceni w survival: Śmiertelne wyzwanie Godziny emisji

To zabawa tylko dla odważnych. Przyjaciele porywają cię i zostawiają na kompletnym odludziu. Masz 100 godzin, aby powrócić do cywilizacji. Czy stawisz czoła takiemu wyzwaniu?

14:00

Zaplątani w survival: Mokradła Alligator Bayou, Luizjana Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

15:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Śnieg Godziny emisji

W ośnieżonych górach na zachodnim wybrzeżu Kanady, Bear Grylls odtworza niebezpieczne sytuacje, w których wcześniej znaleźli się inni ludzie. Jak poradzi sobie słynny podróżnik?

16:00

Królowa lwów, odc. 3 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

17:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy Godziny emisji

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

18:00

Kot z piekła rodem: Dzikie koty z Gotham Godziny emisji

Jackson odwiedza Nowy Jork, gdzie pewien ojciec z synem opiekują się stadem zdziczałych kotów — i rozpaczliwie potrzebują pomocy.

19:00

Kot z piekła rodem: Nie ma jak w domu Godziny emisji

Jackson pomaga kotu, który nie radzi sobie w schronisku — znajduje mu tymczasową rodzinę, która być może przyjmie zwierzę na stałe.

20:00

Dogonić tornado: W sercu tornada! Godziny emisji

W Missouri szaleje groźna burza. Tymczasem Reed i Tim ścigają niebezpieczne tornado. Tim zbliża się na niebezpieczną odległość a Reed dokonuje fascynujących pomiarów.

21:00

Z miłości do zwierząt: Psotnik Chico Godziny emisji

Bowdie i Lexie - dwa pupile z menażerii Billa liczącej 26 psów, są gotowe, by zadebiutować na scenie. W odcinku poznamy także Chico, psa-łobuziaka.

22:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

23:30

Poznajcie leniwce, odc. 3 Godziny emisji

Marcello zostaje wezwany do nagłego przypadku. Samica leniwca trójpalczastego Samantha stawia się w niezręcznej sytuacji. Z kolei Becky poddaje leniwce próbie prędkość.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Przygodny hodowca Godziny emisji

Pracownicy SPCA usiłują zlikwidować niehumanitarną hodowlę psów. Czy śledczym uda się uratować zwierzęta, zanim będzie za późno?

01:00

Obcy wewnątrz nas: Wybuch epidemii Godziny emisji

Lekarze i naukowcy prowadzą nieustanną wojnę przeciwko pasożytom, najgroźniejszym stworzeniom w przyrodzie. W programie o mięsożernym potworze grasującym w Teksasie.

02:00

Szkoła przetrwania: Afryka Północna Godziny emisji

Bear Grylls szuka pitnej wody i wyrusza na wybrzeże. Łowi ośmiornicę. Buduje schronienie z drzewa akacjowego i zjada posiłek z szarańczy i ciem.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zderzenie z koniem Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, uchwycone obiektywami kamer. Widzowie zobaczą niewiarygodne, szokujące, a niekiedy wspaniałe spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Policja ds. przemytu zwietrząt Godziny emisji

O'Brien ratuje wychudzonego owczarka niemieckiego z dużym guzem, którego trzymano na zaśmieconym podwórku. Scott próbuje uratować pitbulteriera, który utknął na ruchliwej jezdni.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Terier o imieniu Chester rzuca się na skateboardzistów. Zaniepokojony właściciel prosi Chrisa o pomoc. Czy jest szansa na oswojenie psa z widokiem deskorolkarza?

05:12

Mieszkanie na pniu: Ptasie gniazdo Godziny emisji

Pete buduje domek na drzewie z gankiem do obserwacji ptaków oraz balustradą wykonaną ze splecionych gałęzi, sprawiających wrażenie naturalnego gniazda.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info