Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-11 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Wyluzuj się Godziny emisji

Wayde i Brett kończą budowę niesamowitego akwarium, które ma stanąć w kościele. Wykonują też akwarium w kształcie beczki, zamówione przez klientkę jako prezent dla narzeczonego.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris wyrusza na pomoc zranionemu rekinowi pływającemu w Zatoce Sydney. Sash z zespołem starają się uratować maleńkiego torbacza wymagającego natychmiastowej pomocy.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 3 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

08:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość Godziny emisji

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Wenezuela Godziny emisji

Deltę Orinoko porastają lasy namorzynowe, które są domem dla wielu różnorodnych gatunków zwierząt m.in.: ibisów, czworooków, krabów skrzypków oraz pum.

10:00

Zaklinacz rekinów Godziny emisji

Czy można przemienić rekina w zombie jednym ruchem ręki? Nurek Eli Martinez twierdzi, że znalazł „przycisk", który pozwala wprowadzić rekina w stan hipnozy.

11:00

Wszystko o psach: Buldog angielski, collie, foksterier szorstkowłosy, king charles spaniel Godziny emisji

Jakiej rasy psa miał Darwin, a jakiej Einstein? Jaki pies zarobił więcej od prezydenta USA? Jaki pies był zakazany w Rzymie? Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w tym odcinku.

12:00

Pomoc drogowa na Alasce: W obliczu sztormu Godziny emisji

Do Fairbanks na Alasce zbliża się silna burza, która sprawi, że na drogach zrobi się jeszcze bardziej niebezpiecznie. Zespoły pomocy drogowej są w stałym pogotowiu.

13:00

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Anthony sprawdza nieruchomość, w której rzekomo znajdują się buldogi porzucone przez właścicieli. Ponadto sędziwy staffordshire bulterier został dotkliwie pogryziony.

14:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Lwy Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert jedzie do wschodniej Zambii na poszukiwania największych drapieżników Afryki - lwów. Podziwia sprawność tych zwierząt ze swojego mobilnego laboratorium.

15:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

16:00

Projekt AKWARIUM: Kolacja z rybami Godziny emisji

Utalentowany duet buduje akwarium w kształcie stołu na targi w Las Vegas. Następnie aranżuje akwarium w replice krewetkowca.

17:00

Na straży przyrody: Przewaga liczebna Godziny emisji

Funkcjonariusze jednostki specjalnej wraz z wyszkolonymi psami odciągną kłopotliwego niedźwiedzia od domostwa. Zajmą się także niezrównoważoną kobietą na autostradzie.

18:00

Wszystko o psach: Wszystkie psy prezydentów Godziny emisji

W Białym Domu mieszkało więcej psów niż prezydentów. W programie poznamy najsłynniejsze pierwsze psy USA, które już mają swoje miejsce w historii.

19:00

Kot z piekła rodem: Ellen i koty Godziny emisji

Ellen od 20 lat karmi zdziczałe koty z sąsiedztwa, ale teraz nie daje sobie z nimi rady. Jackson stara się jej pomóc.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

21:00

Premiera Królowa lwów, odc. 5 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

22:00

Premiera Zaplątani w survival: Góry Great Smoky, Karolina Północna Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu, związanych w pasie stalowym, niemal dwumetrowym kablem, musi spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

23:00

Na straży przyrody: To nie są pluszowe misie Godziny emisji

Funkcjonariusze Agencji ds. Ryb i Dzikich Zwierząt mają za zadanie wypuścić groźnego niedźwiedzia z powrotem do jego naturalnego środowiska. Zatrzymują także pijanego kierowcę.

00:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Mel Fisher bada Tigera - dwuletniego rottweilera w kiepskim stanie, a Vicki sprawdza jak ma się 65 psów uratowanych z dzikiej hodowli w Manchester.

01:00

Królowa lwów, odc. 5 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

02:00

Szkoła przetrwania: Gruzja Godziny emisji

Bear Grylls jest w górach Kaukazu w Gruzji. Jego pierwszym pojazdem podczas tej wyprawy jest skuter śnieżny, razem z którym zostaje zrzucony z helikoptera.

02:48

Dzikość bez cenzury: Gaucho Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przeszukanie mieszkania Godziny emisji

W pobliżu opuszczonego domu znaleziono martwe szczenię przywiązane łańcuchem. Czy uda się ukarać właścicieli? Oficerowie namawiają zbieracza kotów do oddania części zwierząt.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Dr Chris bada kota o imieniu Ziggy, który nagle stracił prawie jedną trzecią wagi. Następnie zostaje wezwany do chorego żółwia.

05:12

Mieszkanie na pniu: Artysta na drzewie Godziny emisji

Trójka rodzeństwa, chcąc sprawić niespodziankę rodzicom, zamawia u Pete'a nadrzewne studio artystyczne, które ma być zlokalizowane na terenie ich zabytkowej farmy w Wisconsin.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info