Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-13 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Tajniki zawodu Godziny emisji

Wayde i Brett wykonują rampę dla deskorolkarzy. Do budowy akwarium muszą zastosować akryl, odporny na zarysowania. Zespół tworzy też zbiornik dla ośmiornicy na urodziny Wayde'a.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Dr Chris stara się zdiagnozować tajemniczą chorobę rzadkiego legwana wityjskiego. Lisa próbuje ustalić, co naprawdę dolega owczarkowi niemieckiemu.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 5 Godziny emisji

Osierocony Gelison przybył do Sepilok rok temu. Obecnie jest zdrowym, dobrze rozwijającym się orangutanem, ale ostatnio jego niesforne wybryki stały się zmorą dla rówieśników.

08:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium Godziny emisji

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

09:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Patagonia Godziny emisji

Patagonia to ogromna i niezwykle zróżnicowana kraina. Kamera rejestruje życie zamieszkałych tam ludzi i zwierząt na przestrzeni całego roku.

10:00

Kubański rekin gigant Godziny emisji

Obserwacja populacji żarłaczy białych w niezbadanych wodach oceanu zbliżają amerykańskich i kubańskich naukowców.

11:00

Wszystko o psach: Wszystkie psy prezydentów Godziny emisji

W Białym Domu mieszkało więcej psów niż prezydentów. W programie poznamy najsłynniejsze pierwsze psy USA, które już mają swoje miejsce w historii.

12:00

Gang obrońców zwierząt: Porywacz szczeniąt Godziny emisji

Założyciel grupy, Rob, oraz detektyw, Marceline, a także Bill i Elle próbują zdemaskować porywacza szczeniąt. Ponadto, Brian i Face poszukują psa w graciarni pewnego mechanika.

13:00

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Inspektorka Cathy Hyde współpracuje z policją w sprawie nielegalnego handlu psami w Lancashire. Jest w szoku, gdy odkrywa, że niektóre czworonogi zarażone są śmiertelnym wirusem.

14:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Niedźwiedzie polarne Godziny emisji

Były żołnierz Navy SEAL, Joel Lambert, wyrusza na biegun północny śladami największego drapieżnika na ziemi. Przedstawi on niesamowite fakty dotyczące tego zwierzęcia.

15:00

Mieszkanie na pniu: Zagubiony w lesie Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Tworząc historię Godziny emisji

Zbiorniki inspirowane pamiętnymi wydarzeniami z przeszłości. W programie akwarium o tematyce mafijnej w stylu lat 20. XX wieku oraz zbiornik w formie lampy lava z lat 60.

17:00

Na straży przyrody: Życie lub śmierć Godziny emisji

Strażnicy przyrody przeprowadzają tajną akcję mającą na celu odciągnięcie rodzinki niedźwiedzi od restauracji. Tymczasem wypadek na autostradzie kończy się tragicznie.

18:00

Wszystko o psach: Owczarek angielski, chow chow, toy fox terrier, spaniel bretoński, sznaucer Godziny emisji

W tym odcinku poznamy czworonożnych kompanów, którzy ratują ludziom życie, biją rekordy świata i są powodem do prawdziwej dumy.

19:00

Kot z piekła rodem: Dzikie koty z Gotham Godziny emisji

Jackson odwiedza Nowy Jork, gdzie pewien ojciec z synem opiekują się stadem zdziczałych kotów — i rozpaczliwie potrzebują pomocy.

20:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV Godziny emisji

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

21:00

Poznajcie orangutany, odc. 7 Godziny emisji

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

21:30

Poznajcie orangutany, odc. 8 Godziny emisji

Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?

22:00

Prehistoryczne bestie: Niedźwiedziopies Godziny emisji

Niedźwiedziopsy były najpotężniejszymi drapieżnikami Ameryki Północnej przez 5 milionów lat. Te zabójcze bestie dominowały nad wszystkimi gatunkami ssaków na całym kontynencie.

23:00

Na straży przyrody: W pogoni za uciekinierem Godziny emisji

Strażnicy aresztują dwóch niebezpiecznych mężczyzn, łapią także poszukiwanego zbiega. Jeden z funkcjonariuszy pomaga ofiarom wypadku samochodowego.

00:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Alan wysyła inspektor Herchy Boal na wymianę doświadczeń z pracownikami SPCA - największej organizacji pomocy zwierzętom w Hongkongu.

01:00

Poznajcie orangutany, odc. 7 Godziny emisji

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

01:30

Poznajcie orangutany, odc. 8 Godziny emisji

Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?

02:00

Szkoła przetrwania: Północna Australia Godziny emisji

Bear Grylls zostaje zrzucony ze spadochronem na Terytorium Północne. Udowodni nam, że można przetrwać w wyjątkowo wysokich temperaturach, w towarzystwie stu tysięcy krokodyli.

02:48

Dzikość bez cenzury: Problemy na torze Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wyjście pożarowe Godziny emisji

Porucznik Scott tropi psa, który uciekł podczas silnego wybuchu. Oficer Forester ratuje ciężko chorego kota. Zaś inni funkcjonariusze interweniują w sprawie 77 owczarków szkockich.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Chris odwiedzi jedną z największych klinik dla zwierząt w Sydney. Przyjrzy się pracy weterynarzy, którzy leczą i ratują życie chorym zwierzętom - od kotów i kanarków po skorupiaki.

05:12

Mieszkanie na pniu: Bar dla supergwiazdy Godziny emisji

Brian Kelly prosi Pete'a o zbudowanie domku w starym stylu na drzewie, rosnącym na stromym zboczu wąwozu. Czy Pete stworzy coś wskroś przebojowego?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info