Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-16 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Punkt zwrotny Godziny emisji

Oto najbardziej zaangażowany i pełen pasji weterynarz w całym Denver, razem ze swoimi klapkami, długimi włosami i tatuażami. Klinika weterynaryjna Planned Pethood Plus zaprasza!

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Klacz, która urodziła bliźnięta, odrzuciła jedno ze źrebiąt. Chris musi podjąć trudną decyzję. Z kolei w rezerwacie dla gadów Tim dołącza do ekipy, poszukującej zaginionego koali.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 9 Godziny emisji

Codzienna praca dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą weterynarzy, którzy w niewielkiej australijskiej miejscowości prowadzą klinikę. W tym odcinku badają czarnego węża czerwonobrzuchego.

08:00

O psach, kotach i innych pupilach: Mastif tybetański, chin japoński, pinczer małpi, leonberger, toy terrier Godziny emisji

Największe i najmniejsze psie rasy na świecie. Niewielki pinczer małpi o imieniu Ernie jest psem terapeutycznym. Natomiast masywny leonberger o imieniu Lincoln to pies ratunkowy.

09:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika Godziny emisji

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

10:00

Projekt AKWARIUM: Tajniki zawodu Godziny emisji

Wayde i Brett wykonują rampę dla deskorolkarzy. Do budowy akwarium muszą zastosować akryl, odporny na zarysowania. Zespół tworzy też zbiornik dla ośmiornicy na urodziny Wayde'a.

11:00

Megalodon - zagadka głębin Godziny emisji

Prehistoryczny megalodon był największym rekinem w dziejach Ziemi. Niedawno naukowcom udało się zebrać dużo dowodów na to, że ten drapieżnik nadal zamieszkuje głębiny oceanów.

13:00

Gang obrońców zwierząt: Porywacz szczeniąt Godziny emisji

Założyciel grupy, Rob, oraz detektyw, Marceline, a także Bill i Elle próbują zdemaskować porywacza szczeniąt. Ponadto, Brian i Face poszukują psa w graciarni pewnego mechanika.

14:00

Zaplątani w survival: Góry Great Smoky, Karolina Północna Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu, związanych w pasie stalowym, niemal dwumetrowym kablem, musi spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

15:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Dżungla Godziny emisji

W gwatemalskiej dżungli Bear Grylls odtwarza historie, których doświadczyły trzy grupy ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, jakim musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

16:00

Królowa lwów, odc. 4 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

17:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie Godziny emisji

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

18:00

Kot z piekła rodem: Wrogowie na śmierć i... kicie Godziny emisji

Josh i Grace, współlokatorzy, mają koty, które nieustannie ze sobą walczą. Jackson pomaga także matce i córce, które mają problem z pewnym dzikim kotem.

19:00

Kot z piekła rodem: Nowy, wspaniały, koci świat Godziny emisji

Jackson trafia do schroniska Santé D'or, gdzie próbuje pomóc bardzo agresywnemu kotu o imieniu Pig Pen.

20:00

Dogonić tornado: Walka w powietrzu Godziny emisji

Ekipy Seana i Tima muszą stawić czoła niezwykle silnemu tornado. Reed wypuszcza, pierwszy w historii, zdalnie sterowany samolot, który poleci w sam środek tornada.

21:00

Z miłości do zwierząt: Dzień osła Godziny emisji

Bill szkoli swoje psy do wideoklipu w Nowym Jorku i zajmuje się psem, który dostał szansę na lepsze życie. Poznamy także Percy'ego - najbardziej zrzędliwego osła na świecie.

22:00

Gang obrońców zwierząt: Porywacz szczeniąt Godziny emisji

Założyciel grupy, Rob, oraz detektyw, Marceline, a także Bill i Elle próbują zdemaskować porywacza szczeniąt. Ponadto, Brian i Face poszukują psa w graciarni pewnego mechanika.

23:00

Na straży przyrody: Awantura na plaży Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują człowieka, na którym ciąży kilka nakazów aresztowania, ścigają napastnika, który brał udział w awanturze na plaży, i aresztują kłusownika łowiącego łososie.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zaginione szczenięta Godziny emisji

Dwoje inspektorów śledczych, Charles Jantzen i Debbie Michielson, ratuje grupę psów, które po śmierci właściciela pozostawiono bez opieki.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Mistrzowie kamuflażu Godziny emisji

Pasożyty to groźne i przebiegłe stworzenia. W tym odcinku wszystko o amebie Acanthamoeba, babeszjozie oraz nicieniach Strongyloides, które są wyjątkowo trudne do wykrycia.

02:00

Szkoła przetrwania: Najciekawsze fragmenty, część 2 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową programów z serii "Szkoła przetrwania". Zobaczymy, kto naprawdę ryzykuje życie i zdrowie filmując niewiarygodne przygody Beara Gryllsa.

02:48

Dzikość bez cenzury: Jęczący kowboj Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Podwójne ugryzienie Godziny emisji

Oficerowie prowadzą dochodzenie w sprawie rzekomego pogryzienia dwóch osób przez labradora. Następnie ratują ranną sowę, którą przekazują w ręce doświadczonych weterynarzy.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Chris zajmuje się psem Honey, który w pogoni za kotem wyskoczył z jadącego pojazdu. Do tego przypadki diabłów tasmańskich zapadających na dziwną chorobę oraz koali tracącego wzrok.

05:12

Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie Godziny emisji

Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info