Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-17 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Ryba bez wody Godziny emisji

Brett i Wayde przekształcają lodówkę w nowoczesne akwarium z dozownikiem wody. Budują także rekinarium w poczekalni nowojorskiego ortodonty.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Jak piękny czarny łabędź znalazł się w przydomowym ogródku? Tim mierzy się ze straszliwym wyzwaniem. Chris leczy dwa psy zamożnych właścicieli.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 7 Godziny emisji

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

08:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego Godziny emisji

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

09:00

Najdziksza Afryka: Namibia: Piaski czasu Godziny emisji

Najbardziej spektakularne cuda przyrody Czarnego Lądu oraz bezkrwawe safari na słynną wielką piątkę: lwa, słonia, lamparta, czarnego i białego nosorożca oraz bawoła.

10:00

Podwodni mordercy Godziny emisji

Przedstawimy sześć rekinów, które na drodze ewolucji stały się najbardziej niebezpiecznymi drapieżnikami oceanów.

11:00

Wszystko o psach: Owczarek angielski, chow chow, toy fox terrier, spaniel bretoński, sznaucer Godziny emisji

W tym odcinku poznamy czworonożnych kompanów, którzy ratują ludziom życie, biją rekordy świata i są powodem do prawdziwej dumy.

12:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj Godziny emisji

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

13:00

Ratownicy psów, odc. 11 Godziny emisji

Inspektorka Kate Fletcher zostaje wezwana w sprawie wychudzonego owczarka belgijskiego. Z kolei Jason Bowles sprawdza psa rasy husky o imieniu Tyson.

14:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Kulisy programu Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert staje twarzą w twarz z lwami, hienami, rekinami i niedźwiedziami polarnymi. Z bliska przygląda się tym drapieżnikom i odsłania ich nieznane oblicza.

15:00

Mieszkanie na pniu: Niezwykły obóz Godziny emisji

Pete konstruuje wspaniały domek na letni obóz dla dzieci chorych na raka. Domek jest otwarty, aby umożliwić obozowiczom jak najbliższy kontakt z przyrodą.

16:00

Projekt AKWARIUM: Groźny strażnik Godziny emisji

Brett i Wayde budują akwarium wypełnione klejnotami, których będzie strzec groźny smok. To niecodzienne zamówienie złożyła rodzina z Kalifornii. Projektują też zbiornik dla wojska.

17:00

Na straży przyrody: To nie są pluszowe misie Godziny emisji

Funkcjonariusze Agencji ds. Ryb i Dzikich Zwierząt mają za zadanie wypuścić groźnego niedźwiedzia z powrotem do jego naturalnego środowiska. Zatrzymują także pijanego kierowcę.

18:00

Wszystko o psach: Owczarek berneński, chart afgański, portugalski pies dowodny, cairn terrier Godziny emisji

Jaki pies jest doskonałym łowcą szkodników? Jaką rasę wyhodowano dla rybaków? Jaki czworonóg posiada wyjątkową siłę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Wrogowie na śmierć i... kicie Godziny emisji

Josh i Grace, współlokatorzy, mają koty, które nieustannie ze sobą walczą. Jackson pomaga także matce i córce, które mają problem z pewnym dzikim kotem.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

21:00

Pomoc drogowa na Alasce: Odwilż Godziny emisji

W Fairbanks na Alasce robi się cieplej. Mieszkańcy wykorzystują zmianę, ale zespoły pomocy drogowej wiedzą, że poprawa warunków może zwiększyć niebezpieczeństwo na drogach.

22:00

Niebezpieczne rewiry: Tygrysy zabójcy Godziny emisji

W indyjskich wsiach coraz częściej zdarzają się śmiertelne ataki tygrysów na ludzi. Dave Salmoni bada przyczyny wyjątkowo agresywnego zachowania tych zwierząt.

23:00

Na straży przyrody: Pożar! Godziny emisji

Strażnicy gaszą szybko rozprzestrzeniający się pożar zarośli i odkrywają plantację marihuany. Łapią także sprawcę przestępstwa seksualnego i powstrzymują nielegalny połów ryb.

00:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

W Birmingham inspektor RSPCA Herchy odwiedza angielskiego bullterriera, który jest w strasznym stanie. Czy uda się uratować życie psa, czy jest już za późno?

01:00

Pomoc drogowa na Alasce: Odwilż Godziny emisji

W Fairbanks na Alasce robi się cieplej. Mieszkańcy wykorzystują zmianę, ale zespoły pomocy drogowej wiedzą, że poprawa warunków może zwiększyć niebezpieczeństwo na drogach.

02:00

Szkoła przetrwania: Szkocja Godziny emisji

Bear jest w Szkocji u wybrzeży przylądka Cape Wrath. Sprawia sobie kombinezon z martwej foki i mało nie pada ofiarą zawalenia się klifu. Następnie biwakuje w odwróconej łodzi.

02:48

Dzikość bez cenzury: Wyścigi konne Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Natrudniejsze akcje Godziny emisji

Policjanci ze specjalnej jednostki zajmującej się ochroną zwierząt wspominają najtrudniejsze i najbardziej stresujące akcje ratowania stworzeń, które znalazły się w opresji.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 15 Godziny emisji

Codzienna praca weterynarza, który prowadzi popularną praktykę weterynaryjną w Sydney. Do kliniki doktora Chrisa trafiają przeróżne zwierzęta od kotów i kanarków po skorupiaki.

05:12

Mieszkanie na pniu: Najbardziej odlotowy domek Godziny emisji

Pete konstruuje domek na drzewie dla pary trendsetterów. Przeszklona konstrukcja z bocianim gniazdem będzie najbardziej niesamowitą i odjazdową kryjówką na całej planecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info