Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-18 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Spokój Godziny emisji

Brett i Wayde budują ogromne akwarium dla studia tatuażu. Zastanawiają się także, jakie zbiornik idealnie uzupełniłby wystrój salonu meblowego.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Czy trzy psy z jednego miotu dotknął ten sam, śmiertelnie groźny paraliż? Czy Timowi wymknęły się młode węże? I czy kotce o imieniu Mitsy zaszkodził źle umieszczony mikrochip?

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 8 Godziny emisji

Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?

08:00

Kot z piekła rodem: Straszne opowieści Godziny emisji

Czy kot może bać się swojego własnego ogona? Jackson sprawdzi to podczas swojej pracy. Później zajmuje się innym kotem, który nieustannie przewraca i zrzuca różne rzeczy na ziemię.

09:00

Najdziksza Afryka: Ngorongoro: Powstałe z ognia Godziny emisji

Najbardziej spektakularne cuda przyrody Czarnego Lądu oraz bezkrwawe safari na słynną wielką piątkę: lwa, słonia, lamparta, czarnego i białego nosorożca oraz bawoła.

10:00

Wyspa rekinów Godziny emisji

Przyjrzyjmy się najnowszej serii ataków żarłaczy tępogłowych. Znawcy rekinów próbują ustalić przyczyny tych tragicznych w skutkach napaści. Zastanawiają się, jak można im zapobiec.

11:00

Wszystko o psach: Pekińczyk, gryfon korthalsa, chesapeake bay retriever, owczarek australijski Godziny emisji

Jaki pies uratował się z Titanica? Jaka rasa służyła jako żywy termofor? Jaki czworonóg towarzyszył w bitwie generałowi Custerowi? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w programie.

12:00

Pomoc drogowa na Alasce: Odwilż Godziny emisji

W Fairbanks na Alasce robi się cieplej. Mieszkańcy wykorzystują zmianę, ale zespoły pomocy drogowej wiedzą, że poprawa warunków może zwiększyć niebezpieczeństwo na drogach.

13:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Anthony Joynes jedzie do stolicy Malawi Lilongwe. Odbiera szczenięta nielegalnemu handlarzowi psów, a następnie ratuje bezpańskiego psa, który jest poważnie chory.

14:00

Rodzinne safari: Lwia legenda Godziny emisji

Zapraszamy na wycieczkę po afrykańskiej sawannie z ekologiem Kimem Wolhuterem, który udzieli nam interesującej lekcji na temat ochrony przyrody. Zajrzymy również do jaskini lwa.

14:30

Rodzinne safari: Słoniofobia Godziny emisji

Ekolog Kim Wolhuter wraz ze swoimi córkami wyruszają na wyprawę w sam środek afrykańskiej sawanny na poszukiwania zagrożonych wymarciem słoni.

15:00

Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie Godziny emisji

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

16:00

Projekt AKWARIUM: Królowa piratów Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

17:00

Na straży przyrody: Bezprawna śmierć Godziny emisji

Strażnicy trafiają na kłusowników polujących na niedźwiedzie. Jeden z podejrzanych, pijany, zostaje przewieziony do więzienia. Mężczyzna z nakazem aresztowania ma romans z kobietą.

18:00

Wszystko o psach: Mastif angielski, chiński grzywacz, chart włoski, border collie, lhasa apso Godziny emisji

Jakiej rasy pies był prezentem od Dalai Lamy? Jakie czworonogi uważane są za najsprytniejsze? Jaka rasa posiada gruczoły potowe? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tym odcinku.

19:00

Kot z piekła rodem: Nowy, wspaniały, koci świat Godziny emisji

Jackson trafia do schroniska Santé D'or, gdzie próbuje pomóc bardzo agresywnemu kotu o imieniu Pig Pen.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek w Camo Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

21:00

Premiera Królowa lwów, odc. 6 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

22:00

Ukąszenia śmierci Godziny emisji

Dwa węże, dwie ofiary, lecz tylko jedna zostanie uratowana. Historia ludzi, którzy znaleźli się na granicy życia i śmierci wskutek zatrucia jadem, paraliżującym całe ciało.

23:00

Na straży przyrody: Utrudnianie działania sprawiedliwości Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują agresywnego, pijanego kierowcę. Aresztują także podejrzanego o utrudnianie pracy policji.

00:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspektor Becky Jefferys ratuje agresywnego owczarka niemieckiego. Czy behawiorysta zwierząt Steve Hill przemieni niespokojnego czworonoga w sympatycznego zwierzaka dla rodziny?

01:00

Królowa lwów, odc. 6 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

02:00

Szkoła przetrwania: Norwegia Godziny emisji

Bear Grylls udowodni nam, że przetrwa w każdych warunkach. W tym odcinku ten doświadczony były żołnierz i zdobywca Mount Everestu stawi czoła kolejnemu wyzwaniu.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak tygrysa na strażnika Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Na krawędzi Godziny emisji

Agenci polowi reagują na zgłoszenie w sprawie niedożywionego i zamarzającego na śmierć psa i razem z policją rozpracowują nielegalne walki psów.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Klacz, która urodziła bliźnięta, odrzuciła jedno ze źrebiąt. Chris musi podjąć trudną decyzję. Z kolei w rezerwacie dla gadów Tim dołącza do ekipy, poszukującej zaginionego koali.

05:12

Mieszkanie na pniu: W kontakcie z przyrodą Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info