Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-22 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Nowy świat Godziny emisji

Oto najbardziej wytrwały i pełen pasji weterynarz w całym Denver, razem ze swoimi klapkami, długimi włosami i tatuażami. Klinika weterynaryjna Planned Pethood Plus zaprasza!

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Do kliniki trafia nietypowy pacjent. Czy Chris będzie w stanie stwierdzić, co dolega agamie brodatej o imieniu Zaza? Z kolei pies chorujący na epilepsję połknął pluszową zabawkę.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 10 Godziny emisji

Codzienna praca dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą weterynarzy, którzy w niewielkiej australijskiej miejscowości prowadzą klinikę. W tym odcinku Jaxson bada psa z podejrzanym guzem.

08:00

Pokochaj koty: Kocie szkoły i bohaterskie kociaki Godziny emisji

W tym odcinku John Fulton bada fenomen kotów sześciopalczastych, a także odwiedza największą na świecie kolekcję dzieł sztuki inspirowanych kotami.

09:00

Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot Godziny emisji

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

10:00

Projekt AKWARIUM: Stara szkoła kontra nowa szkoła Godziny emisji

Brett przekształca automat do gry w akwarium, ale czy wciąż da się na nim grać? Firma dostaje też kolejne niecodzienne zlecenie.

11:00

Poznajcie orangutany, odc. 7 Godziny emisji

Chiquita miała zaledwie dwa miesiące, gdy przybyła do Sepilok. Teraz jest już trzylatką silnie przywiązaną do jednego z pracowników, co stało się przyczyną problemów.

11:30

Poznajcie orangutany, odc. 8 Godziny emisji

Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?

12:00

Afryka: kraina węży, odc. 3 Godziny emisji

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

13:00

Rzeczne potwory: Zabójca z zimnych wód Alaski Godziny emisji

Już od lat w tajemniczych okolicznościach giną rybacy w dzikich i odległych zakątkach Alaski. Jeremy Wade wyrusza tropem rzekomych sprawców zaginięć.

14:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar Godziny emisji

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

15:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk Godziny emisji

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Zły do szpiku kości Godziny emisji

Zabawna seria z udziałem zwierzęcych łobuziaków, które doprowdzają swoich właścicieli do granic wytrzymałości - od psa kleptomana po siarczyście przeklinającą papugę.

17:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

18:00

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie Godziny emisji

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

19:00

Poznajcie leniwce, odc. 3 Godziny emisji

Marcello zostaje wezwany do nagłego przypadku. Samica leniwca trójpalczastego Samantha stawia się w niezręcznej sytuacji. Z kolei Becky poddaje leniwce próbie prędkość.

19:30

Poznajcie leniwce, odc. 4 Godziny emisji

Claire musi zająć się wrażliwym leniwcem o imieniu Linus. Zaś specjalistka od leniwców Becky sprawdzi, który z gatunków leniwców jest urodzonym pływakiem.

20:00

Dogonić tornado: Super zdjęcie Seana Godziny emisji

Seanowi udaje się zrobić najlepsze zdjęcie w swojej karierze. Josh z kolei zbiera najwięcej informacji o cyklu życiowym tornada.

21:00

Zaplątani w survival: Góry Great Smoky, Karolina Północna Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu, związanych w pasie stalowym, niemal dwumetrowym kablem, musi spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

22:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Rekiny Godziny emisji

W pełnych rekinów wodach u wybrzeży Przylądka Dobrej Nadziei w RPA były komandos Joel Lambert próbuje poznać charakter i prawdziwą naturę tych morskich drapieżników.

23:00

Na straży przyrody: Opór przy aresztowaniu Godziny emisji

Niedźwiedź zagrażający ludziom zostaje przetransportowany do lasu. Łódź z pasażerami grozi zatonięciem. Aresztowany sprawca przestępstw seksualnych próbuje uciekać.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Gburowata Wilma Godziny emisji

Główny śledczy, Charles Jantzen, pomaga w przeniesieniu w inne miejsce świnki zwisłobrzuchej. Operacja nie jest łatwa, bo zwierzę ma sporą nadwagę i w dodatku jest uparte.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Żyjąc z wrogiem Godziny emisji

Zadziwiający świat pasożytów. Te podstępne, żerujące na swoim żywicielu stworzenia są przyczyną wielu trudnych do zdiagnozowania chorób.

02:00

Szkoła przetrwania: Przewodnik po świecie Godziny emisji

Bear Grylls podróżuje po różnych zakątkach świata i próbuje nam udowodnić, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach, od tropików po regiony skute lodem.

02:48

Dzikość bez cenzury: Nagłe zagrożenie Godziny emisji

Pęka lód na zamarzniętym jeziorze i najlepsze konie sportowe wpadają do lodowato zimej wody. Pyton kąsi nastolatka.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Miot szczeniąt Godziny emisji

Oficerowie śledczy Ramos i MacDonald badają szczególnie brutalny przypadek okrucieństwa wobec zwierząt, jakiego dopuścił się pewien mężczyzna, który zadźgał na śmierć szczeniaka.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris wykrył u jednego ze swoich najstarszych pacjentów szybko powiększającego się guza zagrażającemu życiu zwierzęcia. Z kolei Tim sprawdza, co dolega krokodylowi o imieniu Elvis.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek rodem z westernu Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info