Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-23 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Pierwszy lot Godziny emisji

Dr Dee udaje się na swój pierwszy lot na koło podbiegunowe, aby leczyć tamtejsze zwierzęta. Zajmie się także wiekowym Border Collie i niepełnosprawnym syberyjskim husky.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Doktor Lisa martwi się o małe kocię, które ma trudności w oddychaniu. Z kolei Chris leczy psa, który ma infekcją ucha.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 11 Godziny emisji

James i Anthony przyjaźnią się od czasu studiów i prowadzą obecnie wspólną praktykę weterynaryjną w małym australijskim miasteczku, a pacjentów im nie brakuje.

08:00

Pokochaj koty, odc. 2 Godziny emisji

John Fulton sprawdza najlepsze metody na szybkie i bezpieczne ściągnięcie kota z drzewa. Dowiemy się też, jakie rośliny lubią nasi podopieczni.

09:00

Kot z piekła rodem: Nadchodzi ciemność Godziny emisji

Steev i Laura spotykają się od siedmiu lat, ale na drodze do szczęścia staje im kot Steeva. Czy Jackson potrafi im pomóc?

10:00

Projekt AKWARIUM: Ryba bez wody Godziny emisji

Brett i Wayde przekształcają lodówkę w nowoczesne akwarium z dozownikiem wody. Budują także rekinarium w poczekalni nowojorskiego ortodonty.

11:00

Premiera Jadowite Vegas Godziny emisji

Donald Schultz zamyka się na 10 dni z jadowitymi wężami w szklanej klatce, umieszczonej przy światowej sławy bulwarze Las Vegas Strip.

13:00

Gang obrońców zwierząt: Wściekły król Godziny emisji

Rob i weterynarz Moose sprawdzają doniesienie o walkach psów. Brian i Face ratują agresywnego psa, trzymanego na łańcuchu. Dori pomaga bezdomnemu weterynarzowi i jego kotom.

14:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 1 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

15:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Pustynia Godziny emisji

W niebezpiecznych zakątkach świata i ekstremalnych warunkach Bear Grylls odtwarza historie innych ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, którym musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

16:00

Królowa lwów, odc. 5 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

17:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem Godziny emisji

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

18:00

Kot z piekła rodem: Kocie walki Godziny emisji

Jackson Galaxy pomaga właścicielom kotów okiełznać domowe bestie. Szczęśliwie godzi dwa zwaśnione koty, a także pomaga w złagodzeniu stresu u kota bengalskiego.

19:00

Kot z piekła rodem: Kot albo rodzina Godziny emisji

Czy Jackson pomoże rodzinie, w której urocze kociątko wyrosło na złośliwego potwora? Behawiorysta pokaże też, jak przygotować kota na przybycie nowego domownika.

20:00

Dogonić tornado: Uparty wiatr Godziny emisji

To już ostatni pościg za wiatrem w tym sezonie. Reed i Tim robią wszystko, aby osiągnąć swój cel, ale okazuje się, że wiatry w Nebrasce nie jest łatwo okiełznać.

21:00

Z miłości do zwierząt: Dzień adopcji Godziny emisji

Bill i stowarzyszenie Humane Society przygotowują uratowane przez siebie psy do imprezy adopcyjnej, którą poprowadzi znana aktorka. Czy bernardyn Tytus znajdzie swój wymarzony dom?

22:00

Gang obrońców zwierząt: Wściekły król Godziny emisji

Rob i weterynarz Moose sprawdzają doniesienie o walkach psów. Brian i Face ratują agresywnego psa, trzymanego na łańcuchu. Dori pomaga bezdomnemu weterynarzowi i jego kotom.

23:00

Na straży przyrody: Zaginione pumy Godziny emisji

Waszyngtońska jednostka ds. Ryb i Dzikiej Zwierzyny poszukuje zaginionych kociąt pumy. W Seattle udaje się pojmać niczego niepodejrzewającego kłusownika wodnego.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zastrzyk z insuliny Godziny emisji

Śledcza, Trischa Price, zostaje wezwana w sprawie podejrzenia o złe traktowanie zwierząt. Po przybyciu na miejsce zastaje chorego konia, a przy nim igły. Co faktycznie się stało?

01:00

Obcy wewnątrz nas: Rabusie Godziny emisji

Zbadamy, jak wielkie spustoszenie w organizmie sieje pasożytnicze zapalenie opon mózgowych. Dowiemy się też, czy pewien chłopiec straci wzrok przez swojego pieska.

02:00

Szkoła przetrwania: Wyspa Południowa, Nowa Zelandia Godziny emisji

Na spadochronie Bear Grylls ląduje w odludnych rejonach Nowej Zelandii. Ma do pokonania jedno z najwyższych pasm górskich. Czy wyprawa, jak zwykle, zakończy się sukcesem?

02:48

Dzikość bez cenzury: Pazury, potyczki i chaos Godziny emisji

Fotorograf, który podchodzi zbyt blisko do lamparta płaci za to wysoką cenę. Małpa z gatunku czepiaków agresywnie atakuje nastoletnią dziewczynkę.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Umęczony Godziny emisji

Śledczy zostają wezwani do budynku, w którym znaleziono poważnie rannego kota. Musi teraz przejść skomplikowaną operację. Czy weterynarze zdołają go uratować?

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris badając miniaturową kozę dokonuje odkrycia, które przeraża jej właściciela. Nurkuje także w głębinach morskich, by ocalić zagrożony gatunek rekina. Lisa walczy o życie psa.

05:12

Mieszkanie na pniu: Podwójny kłopot Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info