Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-24 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Z duchem czasu Godziny emisji

Drużyna baseballowa z Pensacoli chce przerobić stary autobus na mobilne akwarium. Kolejne wyzwanie to umieszczenie niewielkiego zbiornika w suszarce do rąk.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Chris i Lisa jadą w Góry Błękitne, gdzie jeszcze do niedawna szalały najbardziej intensywne pożary, jakie kiedykolwiek zarejestrowano na terenie Australii. Będą pomagać zwierzętom.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 4 Godziny emisji

Claire musi zająć się wrażliwym leniwcem o imieniu Linus. Zaś specjalistka od leniwców Becky sprawdzi, który z gatunków leniwców jest urodzonym pływakiem.

08:00

Kot z piekła rodem: Dzikie koty z Gotham Godziny emisji

Jackson odwiedza Nowy Jork, gdzie pewien ojciec z synem opiekują się stadem zdziczałych kotów — i rozpaczliwie potrzebują pomocy.

09:00

Najdziksza Afryka: Turkana Godziny emisji

Jezioro Turkana to największe słone jezioro w Afryce. Mimo niesprzyjających warunków klimatycznych i skąpych opadów rejon ten zamieszkują różnorodne gatunki zwierząt.

10:00

Z kamerą wśród rekinów Godziny emisji

Greg Skomal i ekipa SharkCam udają się na Florydę, uważaną za światową stolicę ataków rekinów, aby zbadać, dlaczego u jej wybrzeży pojawiło się tak dużo tych groźnych ryb.

11:00

Wszystko o psach: Rzadkie rasy Godziny emisji

Poznaj puli, tajskiego ridgebacka, lagotto romagnolo, nagiego psa peruwiańskiego, śpiewającego psa z Nowej Gwinei i karelskiego psa na niedźwiedzie.

12:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

13:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

W hrabstwie Essex, inspektor Matt Gough otrzymuje wezwanie do małego teriera Ediego, który znalazł się w potrzasku. Okazuje się, że niezbędna będzie pomoc strażaków.

14:00

Mekong: Dusza rzeki: Kambodża Godziny emisji

Nad Mekong w Kambodży ściągają nie tylko turyści, aby obejrzeć żyjące tam rzeczne delfiny. Rzeka to także źródło utrzymania dla farmerów, którzy hodują rzadkie gatunki krokodyli.

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Ocalony przez zaklęcie Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

17:00

Na straży przyrody: Utrudnianie działania sprawiedliwości Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują agresywnego, pijanego kierowcę. Aresztują także podejrzanego o utrudnianie pracy policji.

18:00

Wszystko o psach: Szczenięta Godziny emisji

Praktyczny poradnik, z którego dowiemy się, jak prawidłowo opiekować się szczenięciem. Opowiemy jak wybrać najodpowiedniejszego dla siebie psa i przygotować się na jego przybycie.

19:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy Godziny emisji

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

20:00

Mieszkanie na pniu: Domek nad jeziorem Godziny emisji

W Lake Barkley w stanie Kentucky, ekipa pracuje nad trzypiętrowym domkiem na drzewie w stylu Franka Lloyda Wrighta. Domek ma być wyposażony w sypialnię, kuchnię i łazienkę.

21:00

Premiera Obrońca dzikich zwierząt: Niedźwiedzie, kapucynki, tygrysy przydrożne Godziny emisji

Scott Lope jedzie do Teksasu, aby uratować 22 niedźwiedzie ze zwierzęcego sanktuarium, mającego poważne problemy finansowe. Następnie wyciąga z opresji stado małp i 6 tygrysów.

22:00

Bestie z Bayou: Wilkołak z bagien Godziny emisji

Jak wygląda tajemnicze stworzenie znane jako "Rougarou"? Czy rybakom w Venice w stanie Luizjana uda się odnaleźć ten szczególny rodzaj wilkołaka?

23:00

Na straży przyrody: Opór przy aresztowaniu Godziny emisji

Niedźwiedź zagrażający ludziom zostaje przetransportowany do lasu. Łódź z pasażerami grozi zatonięciem. Aresztowany sprawca przestępstw seksualnych próbuje uciekać.

00:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

Inspektor RSPCA Scott znajduje w brudnym ogrodzie młodego psa uwięzionego w prowizorycznej budzie. Z kolei w Londynie inspektor Herchy odkrywa szokująco chudego labradora.

01:00

Obrońca dzikich zwierząt: Niedźwiedzie, kapucynki, tygrysy przydrożne Godziny emisji

Scott Lope jedzie do Teksasu, aby uratować 22 niedźwiedzie ze zwierzęcego sanktuarium, mającego poważne problemy finansowe. Następnie wyciąga z opresji stado małp i 6 tygrysów.

02:00

Szkoła przetrwania: W krainie Maorysów Godziny emisji

Bear przedziera się przez najbardziej nieprzyjazne zakątki Nowej Zelandii. Rwącą rzekę pokonuje na gałęzi drzewa, spuszcza się w dół wodospadu i zdobywa wulkaniczne szczyty.

02:48

Dzikość bez cenzury: Wypadek na weselu Godziny emisji

Wymarzony ślub przemienia się w koszmar. Wóz zaprzężony w konie nagle wywraca się, przygniatając pannę młodą i jej dziadka.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Spór terytorialny Godziny emisji

Śledczy otrzymują informacje o trzech poważnie rannych psach. Na miejscu znajdują zakrwawione zwierzęta. Jak doszło do tego zdarzenia?

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris zostaje wezwany, aby wykonać niespodziewane badanie miniaturowego konia Charleya, jednak mały i zaniedbany rumak nie daje się schwytać. Z kolei Lisa obawia się o chorego psa.

05:12

Mieszkanie na pniu: Dom dla zwycięzcy Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info