Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-25 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Gdzie mieszkają dzikie stwory Godziny emisji

Wayde buduje akwarium dla legendarnego zespołu rockowego Kiss. Zbiornik ma być wyposażony we wzmacniacze, światła i scenę. Z kolei Brett musi pokonać lęk przed wężami.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Chris bada suczkę o imieniu Georgie, która ma na tylnej kończynie dziwną narośl. Weterynarz wykrywa również guz gruczołu piersiowego.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 5 Godziny emisji

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

08:00

Kot z piekła rodem: Nie ma jak w domu Godziny emisji

Jackson pomaga kotu, który nie radzi sobie w schronisku — znajduje mu tymczasową rodzinę, która być może przyjmie zwierzę na stałe.

09:00

Najdziksza Afryka: Cape Godziny emisji

To tu żyją przedstawiciele 15% gatunków morskich zwierząt. Same żarłacze białe przypływają tu co roku aż z Australii. Dlaczego wody te zamieszkuje tak obfita i różnorodna fauna?

10:00

SOS dla rekinów Godziny emisji

Dr Michael Domeier próbuje odkryć dwie z największych tajemnic oceanicznych głębin: gdzie wielki morski drapieżnik odbywa gody i gdzie wydaje na świat młode?

11:00

Wszystko o psach: Brzydkie psy Godziny emisji

Poznamy brzydkie, ale na swój sposób urocze czworonogi. Zajrzymy też na wystawę brzydkich psów i dowiemy się, jaki czworonóg zdobył w tym roku palmę pierwszeństwa.

12:00

Obrońca dzikich zwierząt: Niedźwiedzie, kapucynki, tygrysy przydrożne Godziny emisji

Scott Lope jedzie do Teksasu, aby uratować 22 niedźwiedzie ze zwierzęcego sanktuarium, mającego poważne problemy finansowe. Następnie wyciąga z opresji stado małp i 6 tygrysów.

13:00

Ratownicy psów, odc. 13 Godziny emisji

Zespół zostaje wezwany na odległą farmę w Stapleford Abbotts w hrabstwie Essex, gdzie znajduje się ponad 70 psów i szczeniąt wymagających natychmiastowej pomocy medycznej.

14:00

Mekong: Dusza rzeki: Laos Godziny emisji

Malowidła na ścianach świątyni w Luang Prabang w Laosie przedstawiają historię rzeki Mekong. Zapraszamy na spotkanie z opiekunem słoni i jego podopiecznymi.

15:00

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Dzika balanga Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

17:00

Na straży przyrody: Ratunek na wodzie Godziny emisji

Strażnicy ruszają na ratunek pasażerom łodzi, która przewróciła się do góry dnem, i aresztują handlarza narkotykami. Padliną niedźwiedzia zajmą się miejscowi Indianie.

18:00

Wszystko o psach: Briard, canaan dog, dog argentyński, chin japoński, wonder dog, clumber spaniel Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in. owczarka francuskiego briard, który umie liczyć i jeździć na skuterze, oraz china japońskiego, wykonującego piruety.

19:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

20:00

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka? Godziny emisji

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

21:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

22:30

Poznajcie orangutany, odc. 1 Godziny emisji

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

23:00

Na straży przyrody: Zaginione pumy Godziny emisji

Waszyngtońska jednostka ds. Ryb i Dzikiej Zwierzyny poszukuje zaginionych kociąt pumy. W Seattle udaje się pojmać niczego niepodejrzewającego kłusownika wodnego.

00:00

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Anthony sprawdza nieruchomość, w której rzekomo znajdują się buldogi porzucone przez właścicieli. Ponadto sędziwy staffordshire bulterier został dotkliwie pogryziony.

01:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

02:24

Poznajcie orangutany, odc. 2 Godziny emisji

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zwierzęce utrapienie Godziny emisji

Humbak, zanurzając w wodzie masywny ogon uderza nim w głowę operatora filmowego. Panika na meczu polo, kiedy koń zrzuca z grzbietu niedoświadczonego jeźdźca.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Uwięziony w śmietniku Godziny emisji

Śledczy otrzymują zgłoszenie o walce psów. Na miejscu znajdują rannego szczeniaka i kilka innych psów. Co mogło się tu wydarzyć?

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Doktor Lisa bada psa, który ma bardzo dziwny problem z oczami. Z kolei Chris musi pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych pacjentów.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Niemcy Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info