Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-26 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Potrzebujemy większego zbiornika Godziny emisji

Ekipa buduje akwarium dla Tracy Morgana, lecz jego rozmiary są przyczyną trudności. Następnie próbują spełnić marzenie małego dziecka z wielką wyobraźnią.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Chris jedzie do Halls Gap Zoo w Wiktorii, aby pomóc samicy lemura o imieniu Stephanie, która ma infekcją zęba. Nieleczone zapalenie może być poważnym zagrożeniem dla jej zdrowia.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 6 Godziny emisji

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

08:00

Kot z piekła rodem: Wrogowie na śmierć i... kicie Godziny emisji

Josh i Grace, współlokatorzy, mają koty, które nieustannie ze sobą walczą. Jackson pomaga także matce i córce, które mają problem z pewnym dzikim kotem.

09:00

Najdziksza Afryka: Madagaskar Godziny emisji

Madagaskar. Kraj malowniczych krajobrazów i unikatowej przyrody. Ta odizolowana wyspa jest domem dla najdziwniejszych gatunków zwierząt.

10:00

Rekiny: Arena śmierci Godziny emisji

Badacz rekinów Jeff Kurr powraca. Tym razem w jednoosobowej klatce penetruje dno oceanów na żerowiskach żarłaczy białych.

11:00

Wszystko o psach: Szczenięta Godziny emisji

Praktyczny poradnik, z którego dowiemy się, jak prawidłowo opiekować się szczenięciem. Opowiemy jak wybrać najodpowiedniejszego dla siebie psa i przygotować się na jego przybycie.

12:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

13:30

Poznajcie orangutany, odc. 3 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

14:00

Mekong: Dusza rzeki: Chiny Godziny emisji

W Chinach nad rzeką Mekong można spotkać rybaków Lashi, którzy łowią ryby z pomocą kormoranów. Mieszkańcy skutego lodem płaskowyżu w Tybecie korzystają z pomocy ociężałych jaków.

15:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV Godziny emisji

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium w szoferce Godziny emisji

Wayde spotyka się z legendą koszykówki i czterokrotnym mistrzem NBA Shaquille'em O'Nealem, który chce umieścić akwarium w swojej półciężarówce.

17:00

Na straży przyrody: Śmiertelne groźby Godziny emisji

Strażnicy pomagają orkom oraz pewnej kurze z małym kurczakiem. Trafiają także na niebezpiecznego przestępcę.

18:00

Wszystko o psach: Bulterier miniaturowy, dingo, seter angielski, wonder dog, borzoj, szpic wilczy Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in.: borzoja, który pomaga w leczeniu żołnierzy z nerwicą pourazową, śpiewającego psa dingo i pięknego szpica wilczego.

19:00

Kot z piekła rodem: Puma niszczycielka Godziny emisji

John poślubił Samanthę, przyrzekając jej, że uczyni wszystko, aby ich małżeństwo było zgodne i szczęśliwe. Nie przypuszczał, że kością niezgody może stać się kot panny młodej.

20:00

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab Godziny emisji

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

21:00

Premiera Gang obrońców zwierząt: Pod obserwacją Godziny emisji

Rob i Dori pomagają psu trzymanemu na łańcuchu. Moose i Elle konfrontują mężczyznę, który znęca się nad zwierzętami. Brian i Amanda spotykają bezdomnego weterana i jego psy.

22:00

Dzikie z natury: Mistrzowie kamuflażu Godziny emisji

Jakie zwierzę opanowało sztukę kamuflażu do perfekcji? Poznamy żmije, które stają się niewidoczne na tle podłoża oraz kameleony, zmieniające ubarwienie w ciągu kilku sekund.

22:30

Dzikie z natury: Największe Godziny emisji

Które zwierzę jest największe na świecie? Współcześnie żyjące największe gatunki lądowe zasiedlają Afrykę i Azję, ale prawdziwe giganty skrywają się w głębinach oceanu.

23:00

Na straży przyrody: Uwięziony jeleń Godziny emisji

Strażnicy przesłuchują karanego już wcześniej myśliwego, a mężczyzna nielegalnie odławiający łososie zostaje aresztowany. Ponadto, udaje się wreszcie uwolnić uwięzionego jelenia.

00:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Inspektor Annie zostaje wezwana w sprawie dwóch psów rasy husky oraz mieszańca bulteriera. Jeden z husky jest poważnie zraniony i potrzebuje pilnej pomocy weterynaryjnej.

01:00

Gang obrońców zwierząt: Pod obserwacją Godziny emisji

Rob i Dori pomagają psu trzymanemu na łańcuchu. Moose i Elle konfrontują mężczyznę, który znęca się nad zwierzętami. Brian i Amanda spotykają bezdomnego weterana i jego psy.

02:00

Szkoła przetrwania: Ogień i lód na Islandii Godziny emisji

Tym razem samolot zostawia Beara na lodowej czapie na aktywnym wulkanie. Czy ten niestrudzony podróżnik poradzi sobie podczas śnieżnej nawałnicy?

02:48

Dzikość bez cenzury: Walka o życie Godziny emisji

Matador podejmuje śmiałą walkę z szarżującym bykiem i płaci za to wysoką cenę. Kobieta zostaje przypadkowo ukąszona przez jadowitego grzechotnika.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Łańcuch Godziny emisji

Śledczy Ramos oraz MacDonald otrzymują informację o psie z obrożą wrośniętą w kark i starają się pociągnąć jego właściciela do odpowiedzialności.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Dr Chris bada kota o imieniu Ziggy, który nagle stracił prawie jedną trzecią wagi. Następnie zostaje wezwany do chorego żółwia.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info