Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-27 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Wysokie latanie i głębokie zatapianie Godziny emisji

Ekipa leci do Chicago prywatnym odrzutowcem, aby wykonać nietypowe zlecenie. Następnie buduje akwarium ze zdalnie sterowanymi łodziami podwodnymi w karaibskiej restauracji.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Odcinek specjalny, w którym zostaną zaprezentowane niektóre z najbardziej kłopotliwych zwierzęcych przypadłości, z jakimi zetknęli się australijscy weterynarze.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 7 Godziny emisji

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

08:00

Kot z piekła rodem: Nowy, wspaniały, koci świat Godziny emisji

Jackson trafia do schroniska Santé D'or, gdzie próbuje pomóc bardzo agresywnemu kotu o imieniu Pig Pen.

09:00

Najdziksza Afryka: Sahara Godziny emisji

Opady deszczu na największej pustyni świata są bardzo skąpe, a w nocy drastycznie spada temperatura. Jak w tak ekstremalnych warunkach radzą sobie żyjący tu ludzie i zwierzęta?

10:00

Królowa rekinów Godziny emisji

Poszukiwania legendarnej, największej kiedykolwiek oznakowanej samicy żarłacza białego. Jak zareaguje na towarzystwo samca?

11:00

Wszystko o psach: Briard, canaan dog, dog argentyński, chin japoński, wonder dog, clumber spaniel Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in. owczarka francuskiego briard, który umie liczyć i jeździć na skuterze, oraz china japońskiego, wykonującego piruety.

12:00

Gang obrońców zwierząt: Pod obserwacją Godziny emisji

Rob i Dori pomagają psu trzymanemu na łańcuchu. Moose i Elle konfrontują mężczyznę, który znęca się nad zwierzętami. Brian i Amanda spotykają bezdomnego weterana i jego psy.

13:00

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Jason Bowles znajduje dwa niedożywione mastify mieszkające w rozpadającej się budzie w Bury, a w Derby ratownicy znajdują dwa psy rasy lhasa apso ze skołtunioną sierścią.

14:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 1 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

15:00

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie Godziny emisji

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

16:00

Projekt AKWARIUM: Specjalne zamówienie Godziny emisji

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

17:00

Na straży przyrody: Awantura na plaży Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują człowieka, na którym ciąży kilka nakazów aresztowania, ścigają napastnika, który brał udział w awanturze na plaży, i aresztują kłusownika łowiącego łososie.

18:00

Wszystko o psach: Bluetick coonhound, gryfonik brukselski, szwedzki lapphound, petit basset griff Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in. psa rasy bluetick coonhound, który jest maskotką Uniwersytetu Tennessee, i zdolnego gończego petit basset griffona.

19:00

Kot z piekła rodem: Śledząc panią Daisy Godziny emisji

Drobniutki Dexter zaledwie wrócił do domu, a już znęca się nad Daisy. Corey kupił Sarze Givera na urodzony, lecz teraz chętnie by go zwrócił.

20:00

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka Godziny emisji

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

21:00

Premiera Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 2 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Prehistoryczne bestie: Megalania Godziny emisji

Ogromnych rozmiarów megalania przypomina stwora z filmów science fiction. Ta największa po tyranozaurze drapieżna jaszczurka miała 5,5 m długości i szczękę pełną ostrych kłów.

23:00

Na straży przyrody: Bezgłowy łoś Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody dokonują aresztowania podejrzanego z kryminalną przeszłością. Do tego, kanadyjscy poławiacze krabów są złapani podczas nielegalnego odłowu.

00:00

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Inspektorka Cathy Hyde współpracuje z policją w sprawie nielegalnego handlu psami w Lancashire. Jest w szoku, gdy odkrywa, że niektóre czworonogi zarażone są śmiertelnym wirusem.

01:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 2 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

02:00

Szkoła przetrwania: Kanion Red Rock Godziny emisji

W kanionie Red Rock na południu stanu Utah Bear ma do pokonania kilka skalistych szczytów, zanim nie wpadnie w pułapkę w kanionie. Potem czeka go szalony wyczyn kaskaderski.

02:48

Dzikość bez cenzury: Strzeż się! Godziny emisji

Wędkarz przypadkowo łowi żarłacza szarego. Niestety, płaci za to wysoką cenę. Mistrz w jeździe na byku zostaje przez niego brutalnie zaatakowany i staranowany.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Prawdziwy mistrz Godziny emisji

Śledczy Ramos i MacDonald ratują psa o imieniu Champ z obrożą wrośniętą w kark. Jego właściciel stara się uniknąć wszelkiej odpowiedzialności.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Dr Chris jedzie do Wielkiej Brytanii, by spełnić marzenie z dzieciństwa. Podczas podróży po Kornwalii i Yorkshire leczy różne gatunki zarówno małych, jak i dużych zwierząt.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info