Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-28 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Z miłości do gry czy dla pieniędzy? Godziny emisji

Ekipa buduje akwarium dla rekinów, które będą strzegły skarbca. Następnie, na zamówienie gwiazdy futbolu amerykańskiego NFL, tworzy dwupoziomowy staw dla karpi koi.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris i jego zespół zostają wezwani do tygrysa sumatrzańskiego, który cierpi na ból zęba. Jak weterynarze poradzą sobie w tej ekstremalnej sytuacji?

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 8 Godziny emisji

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

08:00

Kot z piekła rodem: Sterroryzowani klienci Godziny emisji

Behawiorysta kotów Jackson Galaxy przychodzi z pomocą parze, której związek rujnuje agresywny pupil. Pomaga też właścicielowi wyjątkowo zawziętej kotki.

09:00

Najdziksza Afryka: Kenia Godziny emisji

Położony na równiku masyw Kenia to jedno z najwyższych wzniesień Afryki. Jego szczyt sięga wysoko w troposferę. Jak radzą sobie zwierzęta żyjące na stokach tej stromej góry?

10:00

Potwór z głębin przeszłości Godziny emisji

Megalodon to największy rekin, jaki kiedykolwiek pływał w oceanach. „Pogromcy mitów" Kari, Grant i Tory podejmują próbę rekonstrukcji 16-metrowej prehistorycznej bestii.

11:00

Wszystko o psach: Bulterier miniaturowy, dingo, seter angielski, wonder dog, borzoj, szpic wilczy Godziny emisji

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in.: borzoja, który pomaga w leczeniu żołnierzy z nerwicą pourazową, śpiewającego psa dingo i pięknego szpica wilczego.

12:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 2 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

13:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Natalie Bartle zostaje wezwana do wychudzonego psa rasy shar pei z infekcją oka, a Sandy Powlowski znajduje Jack Russell teriera, który musi popracować nad swoim zachowaniem.

14:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 2 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

16:00

Projekt AKWARIUM: Wizyta u starych klientów Godziny emisji

Producent „Jackassa" Jeff Tremaine ma problem z karmieniem swoich węgorzy, a klienci z winiarni Malibu Winery proszą o pomoc w odbudowie zbiornika zniszczonego w pożarze.

17:00

Na straży przyrody: Opór przy aresztowaniu Godziny emisji

Niedźwiedź zagrażający ludziom zostaje przetransportowany do lasu. Łódź z pasażerami grozi zatonięciem. Aresztowany sprawca przestępstw seksualnych próbuje uciekać.

18:00

Wszystko o psach: Black Russian Terrier, Belgian Malinois, Pointer, Mi-ki, Black and Tan Coonhound, Anatolian Shepherd Godziny emisji

Filmowa encyklopedia rasowych czworonogów. Oprócz porad i wielu przydatnych informacji, widzowie znajdą w niej mnóstwo fascynujących ciekawostek na temat swoich pupili.

19:00

Kot z piekła rodem: Mamma Mia Godziny emisji

Greg i Dina mają trójkę uroczych dzieci i jednego zajadłego kota o imieniu Mia. Zaś dla Chrisa i Tenille jedyną przeszkodą w zamieszkaniu razem jest jej krnąbrny kot.

20:00

Mieszkanie na pniu: Roderick Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City Godziny emisji

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 7 Godziny emisji

Tim wyrusza do Atherton Tablelands, aby wytropić dobrze kamuflującego się i prowadzącego nocny tryb życia kangura nadrzewnego. Następnie odwiedza żółwia o imieniu Hugo.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 8 Godziny emisji

Tim przygląda się zębatkom, ptakom z rodziny altanników. Następnie w rezerwacie gadów wraz ze swoim synem Billem obserwuje z bliska koale, jaszczurki i mokasyny miedziogłowe.

23:00

Na straży przyrody: Jaki ojciec taka córka Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody aresztują kłusownika polującego na łosie. Ponadto, ojciec z córką są złapani na gorącym uczynku w trakcie nielegalnego połowu ryb.

00:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Jayne Bashford znajduje szczenię labradora w szokującym stanie zaniedbania w brudnym domu w Staffordshire. Z kolei Chris Shaw próbuje znaleźć nowy dom dla malamuta alaskańskiego.

01:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City Godziny emisji

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

02:00

Szkoła przetrwania: Praca w dziczy Godziny emisji

Bear Grylls zabiera widzów za kulisy swoich programów. Przedstawi nam ekipę filmową, która towarzyszy mu podczas wizyt w niebezpiecznych zakątkach świata.

02:48

Dzikość bez cenzury: Oszukać śmierć Godziny emisji

Obrończyni zwierząt zostaje brutalnie zaatakowana przez byka, którego usiłowała ratować. Grupa ratowników próbuje uspokoić rozgniewaną słonicę, aby pomóc jej poranionemu dziecku.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Na ratunek kaczce Godziny emisji

Śledczy Ramos i MacDonald otrzymują wezwanie w sprawie kaczki. Jest ciężko ranna i silnie krwawi. Czy weterynarzom uda się uratować zwierzę?

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Dr Chris udaje się do Sydney Harbour, aby zająć się kurczakami, psem wcinającym lody i szaloną kotką Zoe, która wyskoczyła z balkonu na drugim piętrze budynku.

05:12

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info