Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-29 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Żywiołowa akcja Godziny emisji

Doktor Dee bada dwa konie: dużego w poważnym stanie oraz zadziornego konia miniaturowego. Pokaże także początkującemu hodowcy świń, jak należy kastrować prosięta.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Do szpitala trafia młodziutkie szczenię, zarażone bardzo poważną chorobę, która może szybko rozprzestrzeniać się w szpitalu. Chris zostaje wezwany do wyjątkowego pacjenta.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 12 Godziny emisji

James i Anthony przyjaźnią się od czasu studiów i prowadzą obecnie wspólną praktykę weterynaryjną w małym australijskim miasteczku, a pacjentów im nie brakuje.

08:00

Pokochaj koty, odc. 3 Godziny emisji

W tym odcinku dowiemy się: jak długo koty mogą przeżyć bez wody i jedzenia oraz czy koty i psy mogą się ze sobą zaprzyjaźnić.

09:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County Godziny emisji

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

10:00

Projekt AKWARIUM: Spokój Godziny emisji

Brett i Wayde budują ogromne akwarium dla studia tatuażu. Zastanawiają się także, jakie zbiornik idealnie uzupełniłby wystrój salonu meblowego.

11:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 1 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

12:00

Jadowita Australia , odc. 1 Godziny emisji

Czy wiecie, że ugryzienie przez rekina może ujawnić chorobę zwyrodnieniową stawów, a jad ślimaków z rodziny stożków leczy przewlekły ból? Opowie o tym ekspertka Dr Kelly Strzepek.

13:00

Rzeczne potwory: Potwór z kanadyjskiej dziczy Godziny emisji

Jeremy Wade sprawdza, ile prawdy kryje się w opowieściach o ponad 6-metrowym potworze z kanadyjskiego jeziora, który atakuje ludzi. Wyrusza na poszukiwania tego drapieżnika.

14:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

15:00

Kot z piekła rodem: Piekło w domu Godziny emisji

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Dzikusy i ananasy Godziny emisji

Zabawna seria prezentująca zwierzęta, które doprowadzają swoich właścicieli do granic wytrzymałości - od psa kleptomana po papugę, która klnie jak szewc.

17:00

Baseny z rozmachem: Rozkołysać Rocket City Godziny emisji

Lucas tworzy basen marzeń dla pary wojskowych emerytów. Projektuje największe spa w grocie oraz najszerszy wodospad w swojej karierze.

18:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza Godziny emisji

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

19:00

Poznajcie leniwce, odc. 5 Godziny emisji

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

19:30

Poznajcie leniwce, odc. 6 Godziny emisji

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

20:00

Dogonić tornado: Początek sezonu Godziny emisji

Reed i Joel są świetnie przygotowani na nowy sezon tornad, ale niespodziewany podmuch silnego wiatru zrywa im dach. Tymczasem Sean wyrusza tropem teksańskiego tornada.

21:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 1 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Kulisy programu Godziny emisji

Były komandos Joel Lambert staje twarzą w twarz z lwami, hienami, rekinami i niedźwiedziami polarnymi. Z bliska przygląda się tym drapieżnikom i odsłania ich nieznane oblicza.

23:00

Na straży przyrody: Uwięziony jeleń Godziny emisji

Strażnicy przesłuchują karanego już wcześniej myśliwego, a mężczyzna nielegalnie odławiający łososie zostaje aresztowany. Ponadto, udaje się wreszcie uwolnić uwięzionego jelenia.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Szympans Fred Godziny emisji

Funkcjonariusze SPCA zostają wezwani w sprawie szokującego doniesienia. Muszą uratować 25-letniego szympansa, trzymanego w klatce, w domu właściciela.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójcy z zimną krwią Godziny emisji

Mózg 9-letniego hokeisty zaatakował groźny pasożyt, a biegacza zżera od środka niezidentyfikowane stworzenie. Czy wygrają walkę ze śmiercią?

02:00

Szkoła przetrwania: Alpy Godziny emisji

Bear Grylls ląduje na spadochronie w sercu Alp, aby sprawdzić, czy uda mu się przetrwać w miejscu, gdzie co roku giną tysiące turystów. Pokaże nam, jak zbudować kryjówkę w śniegu.

02:48

Dzikość bez cenzury: Nieprawdopodobni bohaterzy Godziny emisji

Czteroletnie dziecko wpada do zagrody goryli. Nurek zostaje ugryziony przez rekina tygrysiego. Toreador doznaje uszkodzenia kręgów szyjnych.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Pułapka na koty Godziny emisji

Śledczy stają przed nie lada wyzwaniem, wyruszając do opanowanego przez koty domu niedawno zmarłej starszej kobiety.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Lisa zajmuje się kotem uderzonym przez samochód, Chris stosuje radykalną metodę leczenia rannego ptaka, a foka Pearl przechodzi ryzykowną operację, która ma przywrócić jej wzrok.

05:12

Mieszkanie na pniu: Zagubiony w lesie Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info