Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-07-30 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Operacja w pralni Godziny emisji

Dr Dee leci do odległej wioski w Ruby w stanie Alaska, aby przeprowadzić serię sterylizacji i kastracji zwierząt w tamtejszej pralni. Czeka ją także odebranie porodu u krowy.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris wykrył u jednego ze swoich najstarszych pacjentów szybko powiększającego się guza zagrażającemu życiu zwierzęcia. Z kolei Tim sprawdza, co dolega krokodylowi o imieniu Elvis.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 1 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett wracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Pokochaj koty, odc. 4 Godziny emisji

John Fulton odwiedza rezerwat, w którym obok siebie żyją dzikie i domowe koty. Poznamy sławną kocią gwiazdę. Dowiemy się też, dlaczego nasze mruczki lubią wspinać się po drzewach.

09:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma Godziny emisji

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

10:00

Projekt AKWARIUM: Całkowite przeciwieństwo Godziny emisji

Wayde ma tylko parę tygodni na zbudowanie ogromnego akwarium. Czy zdąży na czas i czy jego dzieło wywoła sensację? Tworzy też zbiornik z meduzami, który ma stanąć w barze lodowym.

11:00

Premiera Atak tygrysów Godziny emisji

Podobno ryk tygrysa działa paraliżująco na zwierzynę, ułatwiając drapieżcy polowanie. W programie dowiemy się, co kryje się za dźwiękami wydawanymi przez tych doskonałych łowców.

13:00

Gang obrońców zwierząt: Pod obserwacją Godziny emisji

Rob i Dori pomagają psu trzymanemu na łańcuchu. Moose i Elle konfrontują mężczyznę, który znęca się nad zwierzętami. Brian i Amanda spotykają bezdomnego weterana i jego psy.

14:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 2 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

15:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Kaniony Godziny emisji

W niebezpiecznych zakątkach świata i ekstremalnych warunkach Bear Grylls odtwarza historie innych ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, którym musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

16:00

Królowa lwów, odc. 6 Godziny emisji

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

17:00

Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania Godziny emisji

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

18:00

Kot z piekła rodem: Moja ukochana kicia Godziny emisji

Jackson zostaje wezwany do niesfornego kota, który regularnie wyje. Następnie próbuje poskromić agresywnego kota, którego właściciele planują powiększenie rodziny.

19:00

Kot z piekła rodem: Koci areszt Godziny emisji

Jackson zostaje wezwany w sprawie kota, którego uciążliwe wybryki zmusiły właściciela do zamykania go w osobnym pomieszczeniu. Czy uda się znaleźć przyczynę złego zachowania kota?

20:00

Dogonić tornado: Walka o życie Godziny emisji

Najsilniejsze w tym roku tornado sieje spustoszenie w Missisipi i niszczy miasto Yazoo. Pościg za nim zamienia się w dramatyczną walkę o życie.

21:00

Z miłości do zwierząt: Kochamy psy: odcinek specjalny Godziny emisji

W odcinku wspominamy najciekawsze przypadki z serii, sprawdzamy jak potoczyły się losy psów oddanych do adopcji i będziemy świadkami ciekawych wydarzeń u państwa Berloni.

22:00

Gang obrońców zwierząt: Pod obserwacją Godziny emisji

Rob i Dori pomagają psu trzymanemu na łańcuchu. Moose i Elle konfrontują mężczyznę, który znęca się nad zwierzętami. Brian i Amanda spotykają bezdomnego weterana i jego psy.

23:00

Na straży przyrody: Bezgłowy łoś Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody dokonują aresztowania podejrzanego z kryminalną przeszłością. Do tego, kanadyjscy poławiacze krabów są złapani podczas nielegalnego odłowu.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Walka w hrabstwie Liberty Godziny emisji

Śledcza, Jennifer Francis, pomaga policji w przejęciu czterech wychudzonych koni oraz cielęcia po zaciekłych negocjacjach z właścicielem.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Atak samobójców Godziny emisji

Nauczycielka tańca, która skarży się na uciążliwe bóle brzucha, znajduje w swojej masie jelitowej rozkładające się robaki. Naukowiec odkrywa pasożyty żyjące pod skórą i oczami.

02:00

Szkoła przetrwania: Lasy deszczowe Kostaryki Godziny emisji

Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w dżungli. W lasach deszczowych Kostaryki wspina się na 30-metrowe drzewa, pokonuje 40-metrowe wodospady i przeprawia się przez rzeki.

02:48

Dzikość bez cenzury: Przygnieciony, uwięziony, zatrzymany Godziny emisji

Dżokej ulega strasznemu wypadkowi. Dziecko zostaje zaatakowane przez małpę. Pies policyjny chwyta zbiega z więzienia.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Bokser o miękkim sercu Godziny emisji

Opowieści o agentach specjalnych, którzy rocznie wzywani są do ponad 4500 przypadków okrucieństwa w stosunku do zwierząt.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Chris i Tim muszą uratować węża będącego w potrzasku. Chris udziela także pomocy rannemu żółwiowi i dokonuje szokującego odkrycia związanego ze szczeniakiem Tysonem.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów Godziny emisji

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info