Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-01 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Znów w drodze Godziny emisji

Wayde i Brett powracają na wyspy Turks i Caicos, gdzie wybudowali niesamowite baseny. Następnie wpadają w tarapaty 4800 kilometrów od swojego warsztatu.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Terier o imieniu Chester rzuca się na skateboardzistów. Zaniepokojony właściciel prosi Chrisa o pomoc. Czy jest szansa na oswojenie psa z widokiem deskorolkarza?

07:30

Poznajcie pingwiny, odc. 2 Godziny emisji

Ku zaskoczeniu wszystkich, wiecznie marudny Crabby, zaprzyjaźnia się z najnowyszym mieszkańcem azylu. Princess, królowa pingwinów, doznaje największej straty w swoim młodym życiu.

08:00

Kot z piekła rodem: Na wojennej ścieżce Godziny emisji

W tym odcinku poznamy parę, która nie może razem zamieszkać, ponieważ ich pupile ze sobą walczą. Czy Jackson rozpozna przyczyny problemów i okiełzna zajadłe bestie?

09:00

Najdziksza Afryka: Etiopia Godziny emisji

Etiopia to kraj pełen przyrodniczych kontrastów, rzadkich gatunków fauny i flory. To także ojczyzna wielu grup etnicznych. Czy ludzie i zwierzęta żyją tu w zgodzie?

10:00

47 dni wśród rekinów Godziny emisji

Historia dwóch pilotów, którzy podczas II wojny światowej zostali zestrzeleni nad Pacyfikiem. Przez 47 dni dryfowali po oceanie, broniąc się przed żerującymi rekinami.

11:00

Wszystko o psach: Black Russian Terrier, Belgian Malinois, Pointer, Mi-ki, Black and Tan Coonhound, Anatolian Shepherd Godziny emisji

Filmowa encyklopedia rasowych czworonogów. Oprócz porad i wielu przydatnych informacji, widzowie znajdą w niej mnóstwo fascynujących ciekawostek na temat swoich pupili.

12:00

Obrońca dzikich zwierząt: Wilcze hybrydy, makaki, tygrysy ogrodowe Godziny emisji

Scott Lope odbiera nieodpowiedzialnym właścicielom sforę wilczarzy oraz 2 tygrysy. Ratuje też makaka, trzymanego w przydomowym ogródku.

13:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Mel Fisher bada Tigera - dwuletniego rottweilera w kiepskim stanie, a Vicki sprawdza jak ma się 65 psów uratowanych z dzikiej hodowli w Manchester.

14:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 4 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

15:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność Godziny emisji

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Kiedy światło księżyca bije po oczach Godziny emisji

Wayde i Brett jadą do restauracji w Tennessee, której właściciel chce zastąpić zabytkowy destylator bimbru nowoczesnym akwarium.

17:00

Na straży przyrody: Uwięziony jeleń Godziny emisji

Strażnicy przesłuchują karanego już wcześniej myśliwego, a mężczyzna nielegalnie odławiający łososie zostaje aresztowany. Ponadto, udaje się wreszcie uwolnić uwięzionego jelenia.

18:00

Wszystko o psach - wydanie specjalne: Psy dla rodziny Godziny emisji

Golden retriever, dog niemiecki, cavalier king charles spaniel, nowofunland, labrador retriever czy bichon frisé? Poznaj najodpowiedniejsze rasy psów dla rodziny z dziećmi.

19:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje! Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

20:00

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego Godziny emisji

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

21:00

Ginący świat Godziny emisji

Zdobywca Oscara Louie Psihoyos i jego ekipa chcą za pomocą sprytnej taktyki i nowoczesnego sprzętu odkryć mroczny świat handlu zwierzętami, którym grozi wyginięcie.

23:00

Na straży przyrody: Kraby i fajki Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody przesłuchują kłamliwego myśliwego. Radzą też sobie z wędkarzami nielegalnie poławiającymi łososie.

00:00

Ratownicy psów, odc. 12 Godziny emisji

Anthony Joynes jedzie do stolicy Malawi Lilongwe. Odbiera szczenięta nielegalnemu handlarzowi psów, a następnie ratuje bezpańskiego psa, który jest poważnie chory.

01:00

Ginący świat Godziny emisji

Zdobywca Oscara Louie Psihoyos i jego ekipa chcą za pomocą sprytnej taktyki i nowoczesnego sprzętu odkryć mroczny świat handlu zwierzętami, którym grozi wyginięcie.

02:48

Dzikość bez cenzury, odc. 14 Godziny emisji

Atak humbaka na dwóch nurków. Czołowe zderzenie na wyścigach wielbłądów. Wypadek na zawodach w skokach przez byka.

03:36

Policja dla zwierząt w Detroit: Dom chomikarza Godziny emisji

Opowieści o agentach specjalnych, którzy rocznie wzywani są do ponad 4500 przypadków okrucieństwa w stosunku do zwierząt.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 15 Godziny emisji

Chris zajmuje się psem Honey, który w pogoni za kotem wyskoczył z jadącego pojazdu. Do tego przypadki diabłów tasmańskich zapadających na dziwną chorobę oraz koali tracącego wzrok.

05:12

Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie Godziny emisji

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info